На каква възраст захранихте децата си и с какво?

  • 2 072
  • 50
Здравейте. Решила съм да захраня на 6 навършени месеца, но ми е голям дерт и вече едва се сдържам. Заредила съм в къщи с пюрета и каши сигурно за до края на първата годинка  Grinning Интересно ми е кога сте захранили и с какво? Колко мами са успели да "остискат" до навършване на 6-тия месец, ако са имали такова намерение.
Аз самана мисля да почна с картофено пюренце.  Wink
Виж целия пост
# 1
Напълно те разбирам,ние сме по същия начин.Значи имах намерение да захраня на 5 1/2 навършени месеца.И аз исках с картоф да започна,но хип нямат еднокомпонентно пюре и се отказах.Не устисках и започнах днес  Mr. Green,с морков на хип.Сега Звездо е на 5 и 1 седмица.Добре прие моркова,хапна 1/2 бурканче.Ще видим как ще е утре.За зареждането иска ми се да му готвя и затова не правя големи покупки.Каша ще давам накрая,след плодовото-по-пълничък е. Няма да те убеждавам в едно или друго.  Peace Успешно захранване.  Grinning
Виж целия пост
# 2
На 5 месеца ! С ябълково пюре на ХИП ! Преди това бях давала сок , пак на ХИП !
Виж целия пост
# 3
На 6 месеца със зел.пюре!
Виж целия пост
# 4
На 5м и 5 дни с картофено пюре.
Виж целия пост
# 5
Като навърши 4 месеца захраних, с пюре от моркови на Нестле.  baby_neutral
Виж целия пост
# 6
На 4 месеца с пюре от ябълка на ХИП.
Виж целия пост
# 7
На пет месеца и половина с пюре от ябълка.
Виж целия пост
# 8
На 6 месеца с оризова безмлечна каша на Хип.
Виж целия пост
# 9
На 4м. с каша Wink
Виж целия пост
# 10
На 4 месеца с плодово пюре на Гербер
Виж целия пост
# 11
На 4 и половина, с плодово пюре. Взех различни марки, за да видя кое ще му хареса. Оказа се, че не е до марката, а до самия плод  Wink, признава само круша, ябълка и слива, на другите се мръщи.
Започнах с ябълка и като видях колко лакомо си хапваше и аз като теб се запасих с куп пюрета, понеже реших, че му харесват.Да,ама си има предпочитания и сега  не знам какво ще ги правя. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
На 5 месеца с картофено пюре,собствено производство   chef На 5,5 мес. въведох каша - безглутенова на "Слънчо".Притеснявах се да не се запече от оризовата,тъй като се запече от картофа.
Виж целия пост
# 13
На 3 месеца, защото майка ми тайно му набута 30мл сок от ябълка и морков  Twisted Evil
Аз, пак на 3, защото ми доскуча и исках да разнообразя своето ежедневие и включих оризова каша в шишето му с мляко. Докарах му ужасно повръщане  Embarassed
След 4 навършени месеца захранването е ок, с подходящи за това храни.
За мен са в следния ред:
плодово пюре
каша
зеленчуци

С второто бебе, живот и здраве, няма и да си помисля за нещо по-различно от кърма или АМ, преди 6-тия месец  Peace

Виж целия пост
# 14
едното ми дете със сок на един месец.

бебето - от скоро - 4 месеца - с картофено пюре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия