За мечтите да попитам.

  • 642
  • 14
Не знам вие как сте с мечтите,ама на мен ми останаха само две неосъществени.На всичкото отгоре имам достатъчно време да си ги осъщесвя.
Ми после? Ако остана безмечтанна?
Я подхвърлете някоя идея.
Виж целия пост
# 1
След като си осъществила големите, значи всичко е наред. Не се притеснявай, защото природата не търпи вакуум и на човек винаги му се появява някоя нова потребност.

Дори всички да ти се сбъднат, после ще си мечтаеш  да се запазят  bouquet
Виж целия пост
# 2
А, определено не е хубаво да осъществиш всички и да останеш без. Абе това май беше приказка за целите. newsm78 Ти цели или мечти имаш предвид?
Защото цели съм постигнала донякъде, имам още за гонене, но мечти.. не знам имам ли мечти, терминът го свързвам с нереално или непостижимо, сиреч нещо дето по-добре да не си губя времето да го мисля, а да се фокусирам върху същината.
Я дай пример за теб?
Виж целия пост
# 3
Може пък и да са ми били от лесните.
Виж целия пост
# 4
Аз пък големи мечти нямам newsm78
Моите се ограничават в това:да купя нещо.......да се видя с някого..........разни такива...май е лошо ама... newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз пък не мога да си представя изчерпване на мечтите си...за мен да мечтая е като да дишам и мечти + изчерпването им са две несъвместими неща. Най-малкото винаги мога да мечтая да полетя...
Виж целия пост
# 6
Всъщност като се поразмислих повече Joy установих че моите мечти май са глобално огромни и не смея да си ги мечтая чак newsm78
Виж целия пост
# 7
В момента, в който ми се сбъдне мечта
се появява нова  Hug
Виж целия пост
# 8
Мечти винаги се намират.
Виж целия пост
# 9
Дай ми да мечтая на мен. На  ден мога да избълвам по 10 мечти, които да ми станат фикс идея даже.
Виж целия пост
# 10
Бавно мечтите ми стават реалност.
После им се наслаждавам.
Радвам се на малки неща.
Не съм грандоман. Мечтите ми са свързани със семейството.
Виж целия пост
# 11
Ми после? Ако остана безмечтанна?
Я подхвърлете някоя идея.

Мечти винаги има, нови и нови. Когато останеш без мечти - умираш.
Идея за какво? За мечти ли? Те са индивидуални.
Моите са много и все има  Simple Smile
Виж целия пост
# 12
А пък и човек е толкова голям колкото големи са мечтите му.
Клише, но е мноого вярно.
Виж целия пост
# 13
Напъследък имам усещането, че едва сега съм започнала да осъществявам мечтите си. Имам предвид ученическите си мечти. (а за детските - вече не си мечтая за собствена фабрика за шоколад). Усещането е много приятно, но и малко страшничко. Защото зная, че сега би трябвало да имам достатъчно опит, за да се справя. Като че ли сега е моментът. Почти нереално усещане.
Виж целия пост
# 14
Само преди 5 години мечтаех много и смело. После се омъжих. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия