На колко години родихте първото си дете?

  • 721
  • 9
От вчера нещо не ми дава мира.
На 23 съм, но от известно време много ме е ударил майчинския синдром.

Много искам да имам бебе, и то от човека с който съм. Той също го желае, но в момента се налага да изчакам, за да може той да си завърши висшето образование, да си стъпи на краката и да може да даде на мен и на бъдещото ни дете, всичко от което се нуждаем. А това се предполага да стане най-рано след 4 години.

Но аз изпадам в паника, защото (не знам защо) си мисля, че на 27 вече ще бъда too old да раждам и да възпитавам дете.

И заради цялата тази история, снощи се изпокарахме.  Sad

Кажете ми нещо, бийте ми два шамара, ако трябва, но имам нужда от съвет. Усещам си биологичния часовник как тиктака.  Sad
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198053.0;topicseen

23
Виж целия пост
# 2
Стига бе StopНа 23 изобщо не се сещах за деца,родих на 27!
Виж целия пост
# 3
родих на 21, не си представям да го бях направила на 30 - защото тогава си мисля, че щях да съм по-умна, по-стресната и щях да изживявам нещата дълбоко, а сега не ми пука особено.  Blush
Виж целия пост
# 4

ОК Извинете ме.
Приключвам темата.
Виж целия пост
# 5
След 4 години я камилата, я камиларя! Може да не сте вече заедно, може да не стане толкова бързо, колкото очаквате, варианти бол! Щом сега ви се иска, направете го. Той може никога да не си стъпи на краката, дори и да завърши висшето си образование. А ти не си престаряла още, де, какви са тия приказки, часовникът цъкал. Ми на всички ни цъка.
Виж целия пост
# 6
И аз на 23 не мислех дори за женитба.  Родих на 26 г. и 8 мес.
Виж целия пост
# 7
а, то за мисленето на 23 и аз не мислех за деца и сватби, определено  Stop
Виж целия пост
# 8
Да, някои неща стават и без да ги мислиш- специално за децата е важно в такъв момент да съм сигурна, че искам съответният мъж да е бащата- при такова условие още сега съм готова да родя, на 24.
Виж целия пост
# 9
На 27г. и си мисля, че беше съвсем навреме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия