отказва да суче

  • 303
  • 1
Днес Коко пак отказва да суче. В 13 часа успях да го накарам - защото не беше ял от 8,30ч. но в 17 - бяхме навън и не можах - дадох му пюре и си го изяде. В неделя също отказа 1 път и като се опитах - изцедих само 40 гр. от 2 - те гърди, така че така няма да успея да съхраня кърмата си та да има за вечерно кърмене. Дали иска да се отбива сам? Дали му се отразява че от 1 седмица имам неприятности?
Виж целия пост
# 1
 
Дали му се отразява че от 1 седмица имам неприятности?
Да,напрежението на майката веднага се долавя от детето.При мен е така.Особено,когато виждах,че не иска да суче,това ме караше да съм още по-напрегната и става нещо като порочен кръг.Но това е ставало преди доста време.Сега вече знам как да ги овладявам тези настроения.Първо старая се да не ги допускам до мен и второ опитвам се да си създам положителни преживявания.Също помага,като си мислиш,колко миличко е детенцето ти,колко го обичаш,поддържай спокойна и приятна атмосфера около него и във себе си.Опитай се да избягваш неприятностите щом ти се отразяват.
 Съмнява ме такова малко бебе да се отбива естествено на тази възраст.Доколкото съм чела,най-ранната възраст за естествено отбиване е година и половина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия