ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 13

  • 71 586
  • 1 061
ДОБРЕ ДОШЛИ в новата тема на "ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ"


                                                     



E-mail
dvbgm@yahoo.com

fdbm@mail.bg


Изпълнителен директор
Росица Букова - 0888 849 803

Председател на управителния съвет
Мария Милева -  - 0888 849 932

Връзки с обществеността
Линда Александрийска - 0878 786 007

Отговорник проекти
Ивет Кънчева - 0888 535 913
Гергана Пожарски – 0886 364 561


Превенция генетични заболявания и деца с увреждания в институции
Мариета Стоянова - 0898 613161

Помощ на социално слаби семейства, самотни майки и майки-сираци
Ивет Кънчева - 0888 535 913
Румяна Такева – 0889573200
Весела Ставрева - 0889 436844


Koординатори:
Ева Димитрова - 0887 237 348
Кристина Николова - 0887 862 363
Милена Антонова – 0898 644 543
Каролина Джиновска - 0899-493732
Ивелина Чолакова - 0886 17 17 15
Зарина Василева – 0885 30 00 92
Антоанета Кръстева – 0888 287 046
Марина Пеева – 0887 590 122
Незабравка Любова – 0887 882 966
Янита Георгиева – 0888 956 437


Сметка за дарения
Първа инвестиционна банка
Номер на сметка: 1043983402
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66




ОТГОВОРНИЦИ ЗА ДОМОВЕТЕ:


1."Св.Параскева" - Нези (nezito), Миленка (4arlin)
2.Перник-Роси (lavender) и Мери (magnoliam)
3.Трън - Ева (Хапка)  и Роси (lavender)
4.Дрен - Гери (Кика) и Маринка (mi_sy)
5.Кюстендил (двата дома) - Ели Атанасова (EliAtanasova) , Криси (Moon Walk) и Милена (4arlin)
6.Доганово - Весето (Luminosa)  и Мариета (МЕРЕЛИН)
7.Дом 7 - Миленка  (4arlin) и Гери (Кика)
8.Св.София - Мариета (МЕРЕЛИН)  и Ева (Хапка)
9.Луи Брайл - Мери (magnoliamm) и Маринка (mi_sy)
10.Драгалевци - Весето (Luminosa) и Линда (MardiGras)
11.Медвен - Роси (lavender) и Криси (Moon Walk)
12.П.Славейков - Мариета (МЕРЕЛИН)  и Ева (Хапка)
13.ПУ Долни Дъбник - Гери (Кика)  и Криси (Moon Walk)
14.ПУ Перник - Марина (mi_sy)  и Роси (lavender)
15.Видин(Гомотарци,Ново село,Белоград4ик) - Светла (lorys) и Диди (skorpion), Роси (lavender) и Криси (Moon Walk) (София)
16.Пловдив(Асеновград,Калофер) - Милена (mili.m) и Креми (kremmy) , Роси (lavender) и Ева (Хапка) (София)
17.С.Широка Лъка - Роси (lavender) и Таня (Джони) (Пловдив)


KAK, КЪДЕ И КАКВО ДА ДАРИМ????
Виж целия пост
# 1
Нова тема, нов късмет  Hug
Онази стана вече бая голямшка - време и беше  Hug
Виж целия пост
# 2
Нова тема, нов късмет  Hug
Онази стана вече бая голямшка - време и беше  Hug

мдааааааааааааа,друго си е да се появи баш майстора и вземе нещата в ръце Heart Eyes

хора мили,как се справяте със ста4ката в градините?аз полудех,не мога нищо да свърша Close Отложих Перник,Трън.......
Виж целия пост
# 3
Нашата не стачкува нито яслата, нито градината, но пък аз съм от 8 до 16 на бач всеки ден  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Не знам за стачките по училищата и градините, но от понеделник започват и университетите. Горко и тежко на миличкия ни министър! Crazy
Виж целия пост
# 5
Не знам за стачките по училищата и градините, но от понеделник започват и университетите. Горко и тежко на миличкия ни министър! Crazy
Ами КРАЙНО време беше да обърнат внимание на тези хора мисля аз!!!
Виж целия пост
# 6
Роси, нашата детска градина стачкува символично. Всички работят с лентички и с тъжни погледи. По-добре да бяха стачкували, виновна се чувствам някак.

Виктория вече събира учебници, пуснала е тема във форума на Егмонт България.

Като отидете в Доганово, моля питайте Дунчев колко и какви учебници им трябват. Ще се опитам другата седмица да им пратя каквото имаме за тях. А и ми е домъчняло и ми се ходи при тях....
Виж целия пост
# 7
Не знам за стачките по училищата и градините, но от понеделник започват и университетите. Горко и тежко на миличкия ни министър! Crazy

Ами крайно време беше.Аз се възмощавам как на работниците в градския транспорт им направиха заплатите близо по 800лв. дето пове4ето са и без средно образование а на у4ителите които отговарят за образованието на страната ни взимат по 250лв.А и тези таксиметрови т..ри и те колко ста4ки правиха и на тях им се обърна внимание.Последния път майка ми ползва такси и не му оставила бакшиш(нямала жената пове4е пари в нея).Като видял 4е няма бакшиш и хвърлил 4-те лева които му платила  и казал С ТЯХ СВЕЩИ ДА СИ КУПИ.от тогава тя на такси не се е ка4ила.как може????????????????А за министера не ми пука нито за оная Мастиева с хотела в Старозагорси минерални бани.Дето сложила 2 метра табелка на басейна минералната вода какво лекува.Ами да ви кажа ве4ерта излезнах да се разхода и седнах в едно кафе на местни хора и ми казаха 4е от 8 години жилката на минералната вода е спряна и от тогава няма минерална вода никъде .Съжалявам 4е не го снимах да го видите една супа струва 5лв.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 8
Вижте какво има в дневния ред на Столичния общински съвет за утрешното заседание:

18.   Доклад № 93-01-121/13.08.2007г. относно разкриване на нова социална услуга в общността – „Защитено жилище” („Защитено пространство”) и предоставяне на имот – частна общинска собственост за управление.

Някой има ли представа за какво става въпрос?
Виж целия пост
# 9
Вижте какво има в дневния ред на Столичния общински съвет за утрешното заседание:

18.   Доклад № 93-01-121/13.08.2007г. относно разкриване на нова социална услуга в общността – „Защитено жилище” („Защитено пространство”) и предоставяне на имот – частна общинска собственост за управление.

Някой има ли представа за какво става въпрос?

не.

но ние имаме ве4е един такъв имот предоставен от Общ.Божурище......ЗА сега не с еналага друг Crazy

не Яни,незнам за какво става въпрос newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз нямам,но ми много любопитно.Ще следа темата ако някой знае да пише   bouquet
Виж целия пост
# 11
Ивенце  bouquet сложи ми мобилния телефон, нямам вече стационарен
Виж целия пост
# 12
Виждам отново стария си телефон в раздел Помощ на соц. слаби семейства и т.н. Правилният е този, който е сложен в Отговорник проекти - демек 0888 535 913
Виж целия пост
# 13
Вижте какво има в дневния ред на Столичния общински съвет за утрешното заседание:

18.   Доклад № 93-01-121/13.08.2007г. относно разкриване на нова социална услуга в общността – „Защитено жилище” („Защитено пространство”) и предоставяне на имот – частна общинска собственост за управление.

Някой има ли представа за какво става въпрос?

не.

но ние имаме ве4е един такъв имот предоставен от Общ.Божурище......ЗА сега не с еналага друг Crazy

не Яни,незнам за какво става въпрос newsm78

Предполагам дадената община ще прави защитено жилище. Има вече такива в страната.
Виж целия пост
# 14
Нова тема, нов късмет  Hug
Онази стана вече бая голямшка - време и беше  Hug

мдааааааааааааа,друго си е да се появи баш майстора и вземе нещата в ръце Heart Eyes

хора мили,как се справяте със ста4ката в градините?аз полудех,не мога нищо да свърша Close Отложих Перник,Трън.......

И аз вече беснея.... Щерката има училище, но важното е, че детската градина на малкия стачкува и аз отново съм у дома.... Ееегати. И как разводнихме темата  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия