Кръв в ануса, при ходене до тоалетната?

  • 20 600
  • 7
Здравейте момичета. Бременна съм в 3 месец и ме мъчи нещо като запек последно време. Последните няколко пъти като ходя до тоялетната, наред с това което трябва да си "излезе" от там, изтича и кръв. Много се притеснявам, защото не знам на какво се дължи. Нямам никаква болка, а само кръв-е, не много! Ако на някоя от вас се е случвало, моля да ми помогне. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Това се хемароиди вътрешни , които се пукат в следствие на запека .Не се тревожи не  е страшно , посъветвай се с гениколога си той ще ти назначи каквото  е необходимо , като начало яж повече разхлабващи храни , намали пикантното , носи памучно бельо , можеш да си правиш и промивки с тетра нищо че са вътрешни хемароидите.Като каза промивки имах предвид да се миеш с тетра  Wink
не се тревожи  и леко бременеене   bouquet
Виж целия пост
# 2
И на мен ми се случва понякога... не съм бременна...и аз си мисля 4е е от запека но... сега ме притесни с тези хемороиди  newsm78
Виж целия пост
# 3
Да,хемороиди са,не трябва да се напъваш,тогава се показват.Единственото спасение е редовен стомах,обаче е трудно постижимо по време на бременност,личен опит Confused
Виж целия пост
# 4
може да вземаш мукофалк. не е неприятно на вкус, действа меко и е съвсем естествен продукт. виж тук
Виж целия пост
# 5
Дали са хемороиди може да каже доктор. Направи консултация с такъв.
Виж целия пост
# 6
Хм, а дали са хемороиди, ако кръвта наред с "другото" е много, много, много - пълна тоалетната чинията с кръв и + на места, ако е гъста?
Тогава?
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай,повечето бременни имат запек.И аз го изпитах.Гинеколожката ми каза да ям повече плодове и да пия Дуфалак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия