За СПА хотелите - есен 2007

  • 9 908
  • 119
Свърши лятото и пак СПА хотелите са на ред. Направих нова тема, за да пишем актуалните впечатления.

Ето линк към предишната тема:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74174.180

И вижте какво намерих - нов СПА в Сандански, май съвсем скоро предстои откриване:
http://www.journey.bg/offers/offer.php?offer=26119&d=8003

и тук:
http://www.sunlight-bg.com/bg/offer.php?offer=25935&d=7565

А това е сайта на самия хотел, но май не е обновяван скоро:
http://parkhotelpirin.com/property-in-sandanski-bulgarian.html

Виж целия пост
# 1
Изглежда добре на проекта Peace
ако някой има повече информация за него да пише!
Виж целия пост
# 2
Да, чакаме отзиви.
Аз да кажа, че доста места пообиколих и най-много засега ми харесва Гранд хотел Велинград. Много добра база - топъл външен басеин,плувен голям вътрешен- не много студен, джакузи, парни бани, сауни и т.н.
 Ообаче... последния път бях в апатрамент с джакузи. По-принцип не ползвам вана в стаята от хигиенни съображения, но джакузито толкова добре изглеждаше, че реших да опитам. Изглеждаше много добре почистено, просто светеше. Напълних го с вода, но като го пуснах веднага се напълни с боклуци. Явно вътре, под ваната има тръби, в които остава мръсотия и не я почистват по никакъв начин. Имаше режим на почистване - слага се някаква хлорна таблетка и се почиства, това  трябва да се прави след всяко ползване, но сигурно си го бяха спестили. Така се разминах с джакузито.
Виж целия пост
# 3
...плувен голям вътрешен- не много студен...
Вътрешния басейн не е ли с топла минерална вода?
Виж целия пост
# 4
Вътрешния басейн не е ли с топла минерална вода?

За мен е студен - 29С, но става. Ако плуваш сигурно е добре. Външният е около 32С.

А аз четох по форума, но неможах да разбера точно колко е топъл басейнът на Катарино. Моля, някой да каже.
Виж целия пост
# 5
Много е относително това топло- студено...
На Катарино външния басейн е по- топъл от вътрешния, но е доста по- малък и слънцето нагрява водата.
Била съм само през лятото.
Вътрешния е с хладка вода ,точно като за плуване.
За съжаление не си носих термометър, нито се сетих да попитам персонала колко градуса е водата.
Виж целия пост
# 6
Да,вярно, че е относително. Обикновено пише колко градуса е басеинът.
Виж целия пост
# 7
Може и да е имало информация .
Аз пробвам и ако е добре -влизам.
За мен си беше добра температурата на вътрешния басейн.
Външния ми се стори доста топъл.
Виж целия пост
# 8
Тази година искам да посетя спа клуб Бор във Велинград. Малко ме притеснява, защото е съвсем нов, а както всички знаем в България , що се отнася до хотелиерство, нещата трябва да поулегнат за година- две, пък тогава става и за хора  Wink
Моля някой ако го е посещавал, да даде отзиви.
Виж целия пост
# 9
Тази година искам да посетя спа клуб Бор във Велинград....
Моля някой ако го е посещавал, да даде отзиви.

Аз ходих, ама точно като го откриваха. Не ми хареса особено, но още не бяха уредени нещата. Нека пише някой, ходил наскоро.
Виж целия пост
# 10

Искрена, не ти хареса базата или обслужването?
По начина, по който си написала поста си мисля/или поне се надявам да е обслужването/. Кажи нещо за условията, моля те. Топъл ли е басейна, хубави ли са апартаментите/стаите, ресторанта, пиано бара??? И още- наистина ли разполагат с много малък паркинг, който е платен  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 11
Ами аз отдавна ходих, май за 1-ви май беше. Имаше много хора, нямаше организация, половината СПА не работеше. Стаите горе долу биват. Паркингът е малък и платен. Външният басейн не беше пуснат, вътрешният беше студен за мен. Има и джакузи, много малко. В механата обаче стана голям купон.
Нали ти казвам, беше току що пуснат хотела, сега може и друго да е.
Виж целия пост
# 12
Някой ходил ли е в  СПА х-л Аугуста в Хисар и какви отзиви има оттам.  Знам, че не е от класата на Стримон и Катарино напр. и предвид цената, нямам особено големи претенции, но все пак не пречи да се поинтересувам. 
Виж целия пост
# 13
За спа хотел в Хисаря препоръчвам хотел Хисар. Всичко друго е компромис.
Хотел Аугуста е с добър спа център, топъл басейн и ужасни условия и храна.
Изборът е твой, успех.
Виж целия пост
# 14
Не съм чела цялата предишна тема, но тъй като тази вече е започната, искам да ви питам: Можете ли да ми препоръчате хубав СПА хотел, на около 200-300 км от Варна?
Хисар и Велинград ми идват далеч.
Искам да е за уикенда, този, подготвям изненада на съпруга ми за рождения му ден.
Давайте идеи за хубав хотел. Моля ви, моля ви, моля ви!
Ще бъдем с децата. Flutter
Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия