За бестселърът "Попарата"

  • 1 349
  • 24
Благодаря ви мили мами за вниманието  Не съм и предполагала, че една попара ще предизвика такъв ожесточен дебат И тъй като това ми е първото детенце реших да се допитам до опита на другите мами. Цялата ми идея е, че едно дете на о/о 7м. трябва да изяжда о/о 200гр. на хранене. Не зная дали обвинителките са разбрали за кои сухарчета става дума(2 от тях по големина се равняват на близо 1 тостерна филия). И тъй, че се притеснявам да не си оставя детето гладно или да го прехраня, понеже то, милото всичко си обича, а попарката доста му се услажда. Ние сме на 7,5м и тежим 7,700кг. Благодаря на всички, които взеха отношение по бестселърът "Попарата"
Виж целия пост
# 1
Пак съм пропуснала нещо. Някой да разясни за какво иде реч, моля...
Виж целия пост
# 2
Явно е имало някакъв спор в друга тема...защо пускаш тази?
Виж целия пост
# 3
Дай линкче , да видим за какво става въпрос ...
Виж целия пост
# 4
Няма нужда от линкче, тази тема за попарата е била съвсем скоро, просто щракни с една - две страници преди сегашната, и ще излезе. Нищо особено, но за съжаление наистина се е превърнала в тема - помия ли е попарата,  или манна небесна. Ми зависи си от детето. Моето например я яде с голяма охота - от 7 месец до сега никога не ми е отказал и дори не спира, докато не я изяде всичката, независимо колко му слагам, та Силви - в началото давах по сухар и половина, от 9 месеца - по 2. Но сега сутрин майка го храни, и когато тя му прави попара, му дава по 3 сухарчета - да не заслабне на баба детенцето. В попарата не слагам захар, само сухарчета, чай от лайка, малко масълце и сиренце. Не е помия, и аз като голям човек обичам попара, но от другия вид - хляб, сирене, запържено масълце с червено пиперче и се залива с гореща водица. Сигурно съм много бедна и изостанала да го правя, да ми се не види и провинциалистката! това беше заради помията, мили мами, внимавайте как наричате храната, човек ще рече че в златна ясла и с платинена лъжица в уста сте родени, а точно с такива приказки си проличава, че е точно обратното.
Виж целия пост
# 5
Всеки яде това, което му е сладко. Моята първокласничка тази сутрин закуси в къщи попара, после минахме през магазина на път за училище да купим брускети и вафла.
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми не е "чела" въпросния бестселър!
Виж целия пост
# 7
Чак пък нова тема за това.  Tired
Обвинителки не видях аз там. Въпроси и отговори. Ако за всеки отговор, който не ни харесва пускаме нова тема, къде ще му излезе краят, питам аз?
Виж целия пост
# 8
Май и аз съм я пропуснала  newsm78
Виж целия пост
# 9
Е , чак пък от нова тема нямаше нужда - иначе в старата тема наистина имаше груби изказвания , които между другото се срещат доста често във форума . Момичето има малко публикации, може би е нова и просто още не им е свикнала. Между другото заради подобни  очаквани коментари не веднъж и аз съм се въздържала да пускам нови теми със запитвания .
Виж целия пост
# 10
Абе попарата е супер !!! Кой я нарича "помия"  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Сега заради вас ми се дояде и с бебо ще праснем по една попарка ! Да ни е сладко ... а като го знам татито и той ще поиска  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Абе, па ли тая попара, бе  ooooh!  Crazy

Ей, не разбрахте, че попара ТРЯБВА да се яде и то в неограничени количества, с много мАсло, срнье, леб секъф, чай, ама да не е лайка, че ше му се изкривЪт очите на детето, щото ше напрай алергия, ако може от още от третия месец, че инЪче децата ще станат тъпи и изостанали.

 Crossing Arms

Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми не е "чела" въпросния бестселър!

И моята ще го пропусне. Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Дъщеря ми не е "чела" въпросния бестселър!

И моята ще го пропусне. Crossing Arms

Моето дете също.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Попарата си е хубава закуска. Все едно препечена филийка с масло и сирене, и чаша чай, само че на едно място Simple Smile
Синът ми я обича и още яде понякога, на 4 години и половина е.
Ако питаш за количеството- 2 сухарчета са напълно достатъчни, дори сухар и половина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия