Здравейте на всички!

  • 483
  • 13
Здравейте на всички! Казвам се Невена и като гледам статистиката на потребителите, аз май съм една от най-малките тук Flushed  От доста време влизам в този форум и надниквам в темите, които нищете  Grinning , но чак сега и аз се престраших да стана една от вас и да Ви пиша. За съжаление още нямам деца и няма да мога да се включвам във вашите дискусии на тази тема, но се надявам това да се компенсира от останалите  Wink Като за начало ще споделя с Вас, че живея с моя приятел на семейни начала от близо 2 години. Щастливи сме заедно и смятаме през 2008г най-накрая да сключим брак, но това разбирасе ще се разчуе
 smile3503 Друго, което мога да кажа за себе си е, че много обичам да готвя и да експерментирам  Grinning За това се надявам да мога и аз да бъда полеазна на някого с моят макар и скромен опит като домакиня  Blush Обичам също така и бъбренето, така че от всичко казано дотук мога да заключя че съм си намерила мястото  Laughing
Това е за сега от мен! Отивам да се потрудя малко на работното място. Оставам отворена към всякакви теми и приятели и ... искренно вярвам, че ше намеря такива сред вас! Поздрави и целувки на всички в този форум от мен  Kissing Heart До скоро  55
Виж целия пост
# 1
Здравей,добре дошла  bouquet
Виж целия пост
# 2
Добре дошла и приятно изкарване във форума!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Здравей и от мен, добре дошла!!!  bouquet
Виж целия пост
# 4
welcomeТук ще намериш много интересни неща и невероятно безценни съвети!
Виж целия пост
# 5
 welcome
Виж целия пост
# 6
welcomeТук ще намериш много интересни неща и невероятно безценни съвети!
welcome
Виж целия пост
# 7
Здравей,Невена.Добре дошла! Grinning
Виж целия пост
# 8
айде,и да видим скоро лентичка в подписа!!! Hug
Виж целия пост
# 9
 Laughing Добре дошла!
Виж целия пост
# 10
Здрасти и от мен! Grinning
Виж целия пост
# 11
 welcome 55 Добре Дошла!
Виж целия пост
# 12
 welcome
Виж целия пост
# 13
Сори, колежки не можах да се удържа  Wink ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия