Къде сте, лоши момчета?

  • 2 413
  • 45
Ейййй, всички ги спрягате, ама къде са те? Аз не ги виждам. Тази харесвала лоши момчета, онази харесвала, ама не виждам такива в обкръжението им. Само приказки. Тия дето се преставят за лоши момчета, нещо не са ми много лошави, ама хич. Mr. Green

Та къде сте бе?

А, и моля, без дебеловратови, тия не са лоши, а тъпи!
Виж целия пост
# 1
Те сами ще те намерят, без да ги търсиш.  Wink
Пък и защо са ти ?
Виж целия пост
# 2
Мислиш ли, нещо ги е хванала липсата. Станали са фантоми. Аз не ги виждам бе, затова питам. А ги спрягат непрекъснато. newsm78

Да им видя лошотията, колко им е лошава. Не си ли любопитна?
Виж целия пост
# 3
За най лошите пише в " Родители отглеждащи сами децата си".
За не много лошите, в "Дом и семейство" и "Татковци"
Виж целия пост
# 4
По филмите са само май  Thinking
Иначе в къщи никой ги не ще  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Трябва си дарба за това, явно не си "магнит за кретени"  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
ГлЮпости! Като изключим една особена категория мазохистки, никой не харесва лошите момчета толкова, че да си ги прибере вкъщи.

"О, аз обичам лоши момчета" като каже някоя много интересно ми става. И к'ви лоши момчета, бе, душа? Някой с кожено яке на мотор дето си видяла отдалеч да минава, някой дето гледа като отровен, пък ти си мислиш, че е секси ... или истински лошия, дето ще те спука от бой като си бременна? 

Само си приказваме ...  Whistling
Виж целия пост
# 7
Аз знам къде са добрите момчета.
Ако за тях ме попиташ, ще ти кажа.
Но ти не питаш. Ами, трайкам си.
Виж целия пост
# 8
Лоши момчета не останаха. ССФ ги опитоми, превъзпита и зомбира. Все още могат да бъдат разпознати тук там. Симптомите са следните: върху акуратно сервирана маса слагат прастмасови подложки и развалят цялата естетика. Ако ти дойде да ги набиеш направи го и ще влязат в правия път. Има и други симптоми, но се лекуват с определени медикаменти, масажни техники, психовнушения... Мама е супер, мама спечели и мама знае как - това са мантри, които всяко уважавящо себе си мамче трябва да повтаря насън на невинното си, нищонеподозиращо мъжко ангелче.
























































Виж целия пост
# 9
ГлЮпости! Като изключим една особена категория мазохистки, никой не харесва лошите момчета толкова, че да си ги прибере вкъщи.

"О, аз обичам лоши момчета" като каже някоя много интересно ми става. И к'ви лоши момчета, бе, душа? Някой с кожено яке на мотор дето си видяла отдалеч да минава, някой дето гледа като отровен, пък ти си мислиш, че е секси ...

Хаха, да. И според мен нещата са такива, каквито ги описваш  Joy

Аз лично не я понасям тая категория мъже и мъжленца дето се изживяват като мачовци...Но явно за всеки влак си има пътници  Wink


А, и моля, без дебеловратови, тия не са лоши, а тъпи!

И това е вярно. Но някои жени възприемат тъпите екземпляри с дебели вратове и неясни занимания, като "лоши момчета".   hahaha
Виж целия пост
# 10
Да се разберем, искаме лоши момчета за любовници или лоши за съпрузи, че има голяма разлика  Whistling
Виж целия пост
# 11
Ама дайте дефиниция за лошо момче, де.
Виж целия пост
# 12
Да се разберем, искаме лоши момчета за любовници или лоши за съпрузи, че има голяма разлика  Whistling

Аз лично не ги искам за никакви  Stop

Дайте насам интелигентни, спокойни, умни, образовани, секси, внимателни, любящи мъже.
Виж целия пост
# 13
Дайте насам интелигентни, спокойни, умни, образовани, секси, внимателни, любящи мъже.


...и с чувство за хумор, моля!
Виж целия пост
# 14
Дайте насам интелигентни, спокойни, умни, образовани, секси, внимателни, любящи мъже.


...и с чувство за хумор, моля!

Тези са идеални за дълготрайни активи. Лошите - безразсъдни, страстни и импулсивни, са идеални за сексуални партниори, на повикване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия