Д-р Страткова - Варна

  • 4 622
  • 4
Здравейте. Дали някой може да ми каже, къде другаде освен в Кожна клиника преглежда д-р Страткова / кожен лекар /?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не работи ли в Окръвна болница? И аз исках да питам за отзиви за нея...но явно никой не пише по тази тема...
Виж целия пост
# 2
Преди време преглеждаше в МЦ Надежда срещу Окръжна но после разбрах, че е само в кожната клиника.Освен нея много ми похвалиха д-р Щилиянова от поликлиниката на Окр.болница.Смятам там да заведа малката, но чакам малко да се позатопли времето, пък и при тези грипове....
Виж целия пост
# 3
Аз съм страшно възмутена от отношението на въпросната Страткова. За мен тя не е никакъв лекар.Детенцето ми е на 7 месеца почти и получи нещо като лишеи на ръката и около вратлето имаше обрив.Заведох я при тази прехвалена лекарка.Като почукахме на вратата, каза да влезем, а после се развика защо сме влезли, тя имала работа, занимаваше се с някакви документи по Здравната каса.ако нямаше възможност да ни прегледа, защо каза да влезем.Държа се като истинска"кучка", супер непрофесионално, без никакво човешко отношение.Ако майка ми не беше съблякла малката, ми идеше да си тръгнем. Искам да ви кажа, не ходете при нея, не става.
Виж целия пост
# 4
pischo, а не помогна ли на дететнцето?  Naughty

Аз съм водила нашия син при нея. Само тя ни помогна за лишейчетата, които имаше. Много точно лечение препоръча и съм й благодарна. Преди това го водих при Щилянова, тя определено не помогна  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия