Доволни ли сте от Junior menu??

  • 677
  • 10
Скоро доидохме в Софето за зимата,и искам и тук да запиша бебка на кухня,но се чудя за тази или някоя държавна,какво ще кажете Thinking
Виж целия пост
# 1
много, ама и някои държавни също са много добре- примерно дружбенската.
Виж целия пост
# 2
Аз бях доволна повече, отколкото от държавната /Младост/!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
много, ама и някои държавни също са много добре- примерно дружбенската.

ъх? аз имам лоши впечатления.. преди няколко години беше гнуус.
Виж целия пост
# 4
Не, не съм доволна. От м.март до м.юли бях изключително доволна, но смениха готвача и сега чакам нова смяна, за да запиша сина отново.
Виж целия пост
# 5
много, ама и някои държавни също са много добре- примерно дружбенската.

ъх? аз имам лоши впечатления.. преди няколко години беше гнуус.

ами откъдето и да го погледнеш, кухните са си столска храна, но дружбенската в сравнение с тази на Красно село, е направо връх.
Виж целия пост
# 6
Ами не съм голяма фенкана Джуниър, но ако трябва да избирам меежду него и някоя софийска кухня... Sick
Виж целия пост
# 7
Аз реших да пробвам държавната в Иван Вазов,засега съм доволна,само тези бурканчета дето слагат храната Sick не ми харесват ама....кво да се прави
Виж целия пост
# 8
хич не ми харесаха,пробвах една седмица да давам на малката и нищо не искаше да яде от тях и с право бяха просто ужасни,а от държавната си изяжда всичко( ама си мирише на манджичка) Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Момичета, фалове стават и когато готвите вкъщи, не се лютете толкоз. А относно "подгряването на телефоните", с лошо обикновено не върви.
Виж целия пост
# 10
хич не ми харесаха,пробвах една седмица да давам на малката и нищо не искаше да яде от тях и с право бяха просто ужасни,а от държавната си изяжда всичко( ама си мирише на манджичка) Crossing Arms
Аз от една седмица давам и почти всичко се омита, не ми се сториха чак толкова ужасни. Но на мен ми се струват доста овкусени и се чудих да продължавам ли да му вземам, ама явно има и по овкусени кухни. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия