Той не май, ами си я бие, а длъжна ли съм да слушам?

  • 4 166
  • 39
Преди време бях пуснала тема, за съседите от горе. След една жестока патардия имах съмнения, че май я бие. Е, вече съмнения нЕмам - млатят се. 

От тази патардия колко вода изтече и колко още скандали бяхаааа.... ooooh! ooooh! ooooh!

При единия път ми писна, че събудиха и детето даже, и звъннах на 166, обаче докато дойде патрулката и тия спряха. Полицаите казаха, че щом сега е тихо нямат право да ги безпокоят. Следваща стъпка било жалба. Ама като се змисля, викам си, да опитам с добро, а? Thinking Тая жалба ми е малко крайна вече мярка.  Thinking

След тая патардия имаше и още и още...имаше и купон в 9:30 сутринта в почивен ден, с чалга.... до към обяд. Кеф, кеф, кеф голям! Нека се веселят хората, ама аз длъжна ли съм да ги слушам?  newsm78

Не ми е приятно да им знам личния живот, кой на кого изневерил, кой бил боклук и т.н. Знам ги кога лягат и кога стават. Знам кога детето им е при тях, кога имат гости. Искам като му пусна на детето си приказката да се чува тя, а не на съседа новините по канала. В банята като влязат да се чепкат за пастата за зъби и...просто не издържам вече. Търпя ги откакто се е родил Калоян, ама вече кафа ми става. Стаята на детето е под тяхната, и не желая да заспива на скандал или Азис, например. На детето не му пречи, той си заспива на шум, но знаете, че и на сън всичко се чува и се помни....На мен ми се случи и на скърцотене от пружина да заспя, добре, че не се таковат често, че ... тва е от най-гадните шумове, все едно са ми в стаята с тая пружина. Баш над главата ми - Сръъъъц-цръц-ръц-ц-ц-ц-ц-ц-ц! И накрая винаги по-бързо Sick  Mr. Green Спя много леко и като почнат техните си истории винаги към 3-4-5 сутринта, после не мога да заспя по 1-2 часа....
 

Та, с домоуправителя го коментира мъжо, каза, че го знаят боксьорчето, че са я виждали тая не веднъж гримрНата естествено... Ама нищо не можели да направят.  Rolling Eyes Кво да прайш - съдба.

Е, кажете ми... в еднофамилна къща ли си мислят, че живеят тези мойте хубоСници?
Аз се съобразявам, бих искала същото и от околните, много ли е?

Сдържам се да не ида посред скандал или нещо, че може и аз да намажа някой бонус.  Crazy
Искам да ида и спокойно да им обясня, за мойте размисли и страсти, че каквито са селяндури, може и да вземат на пук да ми правят.  Whistling

Простете за дългия пост, но трябваше да споделя, че наистина ми иде до гуша.

Благодаря  Hug

п.п. знам ги как изглеждат, по това, че веднъж се возих в тях в асансьора и ги познах по гласовете - майтап!
Виж целия пост
# 1
Предполагам колко ти е гадно,и особено като не можеш да излезеш на глава с такива хора,на които колкото и да обясняваш-те си знаят тяхното...Позната картинка ми е,само че нашите подобни бивши(за щастие) комшии не бяха отгоре,а до нас.
Иначе ме разсмя.Заради начина по който си го разказала Wink
Виж целия пост
# 2
Ха честито!!! Спасение няма никъде. Аз съм в апартамент, съседчето отдолу свиреше на барабани, след това на някво духово инстручентче, сега хит е чалгийката - развива се, кво да го праиш. От друга страна пък ремонтите са всесезонни от сутрин до вечер-красота. За сега съм свикнала и не се изнервям МНОГО, но с бебето ще видим къв е кшън ще става.
Мъжо има етаж от къща, там пък на втория етаж е сем-то на сестра му с дете 1ви клас. Е те там кво чудо става, то е тичане, писъци, викове-та по-добре апартамента. Забравих да кажа и за радио точката на баба му-само една стена ме делеше от нея, а тя пусната нон стоп.
Веселбата е пълна, спокойствие няма.
Отивам си на село, там тишина до момента, в който не се разнесат ромски ритми в съпровод с вокал, бил той женски или мъжки.
Освен да пропея чалга, и да си ръчкам с някоя дрелка, говорейки едновременно с мъжа, друг начин не виждам... Laughing
Виж целия пост
# 3
Ехее, че ти в цял сериал си живееш,нямаш нужда от телевизор Crazy
Шегата настрана,но найстина е много неприятно,и аз съм с малко бебе,а в момента се нанасят нови съседи под нас-такива са  селяндури,(мъжът ми казва-идват от някое село където няма нужда да пазят тишина и да се съобразяват със съседи понеже къща в близост до тях е на 1 километър  Joy),засега гледаме комично на нещата Laughing
Освен успех и по-малко нерви да си пожелаем,пък може и да оправят нещата знае ли човек Hug
Виж целия пост
# 4
Жалбички  са му цаката,и доколкото съм чувала,с подписка от повечето съседи и достатъчно жалби можете и да ги разкарате от блока newsm78.Иначе с "доброто" няма да стане-сигурна съм. Confused
Виж целия пост
# 5
Изолация  Twisted Evil
Тапи за уши  Twisted Evil
Изселване  Twisted Evil
Можеш да викаш полиция до второ пришествие.
Моите деца (малкото) научи през стената целия репертоар на Азис. Не че в къщи е Табу Азис.
И скандал - Азис - секс - Азис - купон - скандал - Азис - скандал - секс.... Горе-долу в тоя ред.
И са ми приятели  ooooh! от 100 години  ooooh! Няма излизане на глава с тях.
МъжО пратИх, те го поканИха и го напИха  ooooh! Приятели сме.
Имам и други съседи. Тоз отгоре (почина миналата година) се напиваше около 15.30 -16.00 и яко класика. Ама откъде ги намира все от типа на Валкириите.
През лятото сме до късно навън. През зимата се завиваме през глава.
Здраве да е.
Виж целия пост
# 6
И моите се бият.Или поне той нея.И винаги в два посред нощ.Така ужасно пищи тая жена.......а имат малко дете ooooh!
Зарекла съм се другия път като почнат, ще викам ченгетата.Не се трае.
Виж целия пост
# 7
Предполагам,че е много неприятно.Радвам,се че нямам такива съседи.Нашите са от село,карат се ,но побоища няма.Аз и не обичам такива скандали никак.
Виж целия пост
# 8
Ох, искрено ти съчувствам! Но и аз мисля, че в този случай с добро няма да стане!!!
Жалби с повечко подписи, че да не зная борчето кой е инициатора...
Виж целия пост
# 9
Аз също имам едни комшии които се млатят сутрин , обед и вечер преди ядене.На другият ден се водят за ръчичка. Един ден не издържах и питам въпросната боксова круша как търпи и тя ми отговори простичко - обичам си го.Е,ати мазохистката.Такова животно като жената , НеМааааа.
Виж целия пост
# 10
Изобщо си нямам на идея кво да направиш, защото съм в къща.
Жал ми е за детето.
Виж целия пост
# 11
Ужасно е да ставаш свидетел на нещо такова,дори и непряк.Гадно е за децата ти,за детето им(ако изобщо имат такова),но за съжаление нищо не можеш да направиш.Според мен и жалби да пускаш нищо няма да се промени.Само ще се разстройваш още повече с допълнителни усложнения.Купи си къща,като Ла Бомба...това е за съжаление истината.Който живэ в блок е така.Аз затова се отказах да живея в блок,хем бяхме в кооперация,но ме дразнеха с това че не се съобразяваха с останалите живущи и нашите съседи.Секс,караници,гостита.Най ме дразнеха като почнеха да крещят рано сутрин на децата си,за изпроводяк на училище.Ставахме и ние в 7 щем не щем.Ама за това ,като не ми изнесе се преместих в къща.Сега никой не ми вика на главата.Спокойно ми е,направо рахат.
Виж целия пост
# 12
Изобщо си нямам на идея кво да направиш, защото съм в къща.
Жал ми е за детето.

Като детето е там не правят мизерии по между си, но ги чувам да му крещят и да му се карат по неприемлив за мен начин.

Аз не разбирам що за човек трябва да си да те бият и да те чу**т и ти да си щастлива...  newsm78

Жалбички  са му цаката,и доколкото съм чувала,с подписка от повечето съседи и достатъчно жалби можете и да ги разкарате от блока newsm78.Иначе с "доброто" няма да стане-сигурна съм. Confused

Мисля, да опитам да говоря с жената. И във разговора да вметна, че шредпочитам да серазберем по човешки, а не да прибягвам до крайни мерки. Надявам се да е поне малко от малко умна и да сФане за кво иде реч. Praynig

Ужасно е да ставаш свидетел на нещо такова,дори и непряк.Гадно е за децата ти,за детето им(ако изобщо имат такова),но за съжаление нищо не можеш да направиш.Според мен и жалби да пускаш нищо няма да се промени.Само ще се разстройваш още повече с допълнителни усложнения.Купи си къща,като Ла Бомба...това е за съжаление истината.Който живэ в блок е така.Аз затова се отказах да живея в блок,хем бяхме в кооперация,но ме дразнеха с това че не се съобразяваха с останалите живущи и нашите съседи.Секс,караници,гостита.Най ме дразнеха като почнеха да крещят рано сутрин на децата си,за изпроводяк на училище.Ставахме и ние в 7 щем не щем.Ама за това ,като не ми изнесе се преместих в къща.Сега никой не ми вика на главата.Спокойно ми е,направо рахат.

Лесно е да се каже. Щрак и имам къща. Пък и ние живеем в блока преди тях, аз ли да се съобраявам с тях? И да правя компромис със себе си, заради тях?! Даже мислех да си сложа окачен таван в детската, та да шумоизолирам поне малко....кеф! Crossing Arms В селдващия момент си казах, дали трябва ония да си правят квото искат, а аз да страдам и да се чудя квко да направя за личното си спокойствие?
Виж целия пост
# 13
Че тя жена му не може да се оправи с него ти искаш той да се съобразява с вас!Няма такъв филм,поне аз не съм го гледала.Не тоя на му пука за жена му и детето,какво остава за съседите тогава.. newsm78
Според мен с такива индивиди оправия няма.На тях света им е крив,живота им също.Не мисли,че като отидеш и му се помолиш и той като с вълшебна пръчка ще спре да тормози семейството си.
Не съм била в такава ситуация и не ми се иска да попадам,не знам как бих постъпила.По-скоро бих говорила с жената и бих се опитала да и помогна по някакъв начин.Да чувам,че я бият отгоре и да се възмущавам "че ужасно пищи"... ooooh! Е,нямам думи направо.
Но е така,всеки себе си гледа.Щом вие не мислите за другите,как очаквате за те да мислят за вас.
Виж целия пост
# 14
  Хм... newsm12
Това все едно аз съм го писала,честно ooooh!
Само,че се случваше в Пловдив и бях на квартира там за около 1 година.
Те бяха в апартамента  над нас.
То не бяха скандали,то не бяха викове,то не бяха истерии и диви чалги и
всичко винаги приключваше със секс и то едно скърцане по два часа и накрая винаги ставаше
по-бързо,следва бавно и накрая като се развихряше тоя направо я разцепваше,честно #Crazy
И на всичкото отгоре имаха и детенце в 1 клас,бащата не работеше ,само жената.
Да не ви обяснявам как се крещеше и на детенцето и как му се даваха уроци на силен,много
силен тон рано сутринта ,към 6-6.30 часа
И всеки ден ,едно и също
Казахме на домоуправителката ,а тя само ей така гледаше и нищо
Имах чувството,че всички ги е страх от  него(бияча и е...ча)
А пък ако знаете как изглежда тоя,като едно ниско,слабо ,нещастно човеченце ooooh!
И така,докато не се махнахме от там
Не им блазя на новите квартиранти там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия