Писна ми от изроди

  • 1 974
  • 28
Прочетохте ли това http://dnes.dir.bg/2007/09/28/news2155904.html  #2gunfire




Виж целия пост
# 1
 #Crazy
Виж целия пост
# 2
Мили4кото беб4е.... Sad
А тази жена.... #2gunfire
Абе к'во има става напоследък на жените,мода стана да раждат в тоалетната... Sick
Виж целия пост
# 3
Е как се ражда така безмълвно за половин час, бе?! Тя да не го е изс***а? Туй само циганка ще да е да роди така!
Виж целия пост
# 4
 Shocked
е то бива изродщина, ама това вече...
да оставиш голичко и беззащитно новородено бебче в ледената и мега-мръсна тоалетна!!!
 ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 5
 Sick
аз винаги съм се чудила как става така да родиш в обществена тоалетна, никой да не те види, чуе.. да не повтарям монда, ама като го е родила, какво... вдигнала си е гащите и е излязла ли? и никой не я е видял? в пирогов?! newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз го гледах днес и още недоумявам.Защо го изоставят невинното създание.
Виж целия пост
# 7
ами аз почвам да се съмнявам, че го е родила там? то нямаше ли да има кръв най-малкото  Thinking.
възможно е да е отишла там само да се отърве от него!
Виж целия пост
# 8
В такива случаи се сещам за хората , които искат, а не могат да имат деца ,колко страдат ,през какви мъки преминават и накрая най- много да се успокоят като си усиновят детенце...А такива , найстина са ИЗРОДИ!
Виж целия пост
# 9
Ужас !!! Praynig
Виж целия пост
# 10
ей такива "жени" не мога да ги разбера! #Cussing out Някои се молим с месеци и години господ да ни дари с детенце, а тези които не заслужават да се наричат майки, зачеват и раждат. Поне тази кучка да се откаже с декларация от детето, че бебчето да има шанса да бъде осиновено. Така подхвърлено ще го влачат цял живот по домовете за сираци. Каквито и проблеми да е имала тази жена,не мога да я оправдая, невинното дете не заслужава такъв живот  Crossing Arms.
Виж целия пост
# 11
Бях намерила преди време един клип на жена как ражда в тоалетната. Мъжът и беше при нея, но нищо не правеше. Жената беше легнала на някаква постелка. Беше и второ раждане и съвсем нормално роди.
Виж целия пост
# 12
Нямам думи....  Shocked
Виж целия пост
# 13
Shocked
е то бива изродщина, ама това вече...
 ooooh! ooooh! ooooh!
На тези им е малко да ги затварят в затвор , заслужават много повече . Дано Господ наистина да вижда ! 
Виж целия пост
# 14
http://www.dnes.bg/article.php?id=41837

Тук пише друго
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия