Дигитален 10-секунден термометър

  • 1 541
  • 11
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_81&products_id=1888
или
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09006467
Майчета моля за вашите препоръки. Ползвали ли сте тези или подобни термометри. Вече не знам на кой термометър да вярвам. Имам три живачни и показват различно Shocked, електронния показва по-ниска температура... Да не говорим, че мерят доста дълго и детето направо се измъчва (по всички методи). Моля за съвет Praynig трябва ми нещо изпитано и бързо. Предварително благодаря  Hug.
Виж целия пост
# 1
Ние имаме дигитален, който мери за 10 секунди- розов, не мога да намеря снимка в нета.Доволна съм, но наистина измерват по-ниска температура.
Виж целия пост
# 2
Ползвам електронни, сравнявала съм със живачен - точно мерят.
Виж целия пост
# 3
И аз да кажа че по точно от живечен в дупето -няма.Ама и електронен слагам успоредно .Имам и биберон залъгалка -термометър, сумай ти пари е ама пак не е точен.
Виж целия пост
# 4
Колко време мерите в дупето. Аз меря за 2-3 минути (докато живакът спре да се движи), но мъжа ми твърди, че трябва по-дълго newsm78. Детето направо откача Close
Виж целия пост
# 5
Аз ползвах за моя юнак (и още го ползвам де) на Microlife  електронен, за около минута мери. Сега съм му взела десетсекунден пак на Microlife, да минаваме на мерене  в устата, че вече ми е гадно в дупето да му я меря, но засега не мога да го накарам да го лапне, както трябва. Но върху мен показва точно. Между другото, ходих специално до офиса на представителите на Microlife, защото исках всъщност терм. за чело или ухо, бяхме решили да жертваме повечко парички за такъв. Само че, представете си изумлението ми, когато ми обясниха, че не желаят да ми продадат такъв, защото били... много неточни! (каквото и да пишело по рекламите) И вместо такъв за 70-80 лв., ми продадоха този десетсекундния за 15 Simple Smile
Виж целия пост
# 6
ibm, би ли посочила точния модел на 10 секундния термометър? Аз също съм най доволна от Microlife /имам и други дигитални + Браун за ухо/.
Виж целия пост
# 7
Microlife MT200
А този на Браун за ухо как е? Сравнявала ли си показанията с диг. в дупето, да кажем? И трудно ли е да се измери с него темп.? На мен ми обясняваха, че много трудно се поставял правилно и че можело да се разчита на него най-вече за има/няма темп., а не дали в последния час е паданала с половин градус. Но никой познат няма такъв и не съм виждала как работи "на живо" Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ние имаме дигитален, който мери за 10 секунди- розов, не мога да намеря снимка в нета.
И ние имаме такъв.Около 6 лв беше.Аз съм доволна от него.
Виж целия пост
# 9
Ползвам електронни, сравнявала съм със живачен - точно мерят.
Какъв модел е твоя?
Виж целия пост
# 10
използвам подобен на първият и съм доволна
Виж целия пост
# 11
Microlife MT200
А този на Браун за ухо как е? Сравнявала ли си показанията с диг. в дупето, да кажем? И трудно ли е да се измери с него темп.? На мен ми обясняваха, че много трудно се поставял правилно и че можело да се разчита на него най-вече за има/няма темп., а не дали в последния час е паданала с половин градус.

Не е трудно изобщо да се работи с него, но измерва с 0.5 градуса по-висока Т и ако има инфекция в ухото още по - висока се отчита - за мен това е достатъчно да не го предпочитам.
Моят Microlife е модел МТ 1931.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия