Някой има ли информация за тубдиспансера в Смолян?

  • 1 210
  • 4
Здравейте, момичета!
Интересува ме дали някой има информация за Областния диспансер за пневмофтизиатрични заболявания със стационар в гр. Смолян. Приятели на баща ми са му казали, че там е най-добрата апаратура и специалистите са били на ниво и са му препоръчали да отиде на лечение там. Вече 15 години се мъчи с половин бял дроб (отрязаха му го, защото мислиха, че е тумор, но се объркаха), но от известно време състоянието му се влошава. В Пловдивските клиники не могат да му помогнат и той твърдо е решил да отиде в Смолян. Нямам никаква информация за този диспансер, за лекарите, не съм чула отзиви от никой и ми е адски притеснено. Още по-зле се чувствам и от това, че ще съм далеч от него и няма да мога да ходя всеки ден да го виждам.
Ако някой знае нещо, моля да сподели! В интернет няма техен сайт и не можах да намеря нищо друго, освен едно интервю с директорката на диспансера.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Аз съм от Смолян.Директора на диспансера се казва д-р Златка Шопова. Наистина е много добър специалист. А когато не може да се справи с проблема си признава и те свързва с по-добри специалисти. Лично говори с тях. Много е човечна. В момента нямам телефон за връзка, но ако се интересувате в понеделник мога да намеря такъв.
Виж целия пост
# 2
Намерих телефона в сайта на НЗОК - 0301/6-23-95. Ако я няма доктор Шопова - другата готина лекарка се казва Мария Маринова. И двете са страхотни.
Виж целия пост
# 3
Мира, много ти благодаря за информацията!
Аз със сигурност ще отида лично да разговарям с нея при постъпването на баща ми. Някакъв лекар - българин, който работи в Германия се познавал лично с д-р Шопова и приемът на баща ми в диспансера ще стане с негова протекция. В интернет намерих телефон, на който да се свържа, но мисля да изчакам да се запозная лично с нея. Още едно мнение, че д-р Шопова е добър специалист ми подейства успокоително, за което още веднъж ти благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 4
За нищо. Ако имате нужда от помощ - обадете се без притеснение. Ще помогнем с каквото можем. Оставям имейла си - mira_m66@abv.bg
Не се притеснявай - докторката ще ти хареса. Много е готина. А атмосферата в болницата е спокойна и приятна. Базата е доста добра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия