За лохите и секса???

  • 853
  • 6
Да попитам ,ако вече имам съвсем леко зацапване дали можем да правим секс със скъпия??? Вече много се чудя. Родих нормално и имам само 1-2 вътрешни шева, т.е. нямам много разкъсвания! Ама де да знам! Я кажете да не объркам пак нещо! Опасно ли е?
Виж целия пост
# 1
Не е опасно. Важното е да ти е комфортно.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Casey
Не е опасно. Важното е да ти е комфортно.

Davaj smelo newsm10 .Men dva meseca me naboliavaha sevovete,oba4e az imam tri vunsni.
Виж целия пост
# 3
А на гинеколог беше ли?
Виж целия пост
# 4
Моите лохии текоха повече от 2 месеца. А ние с мъжа ми започнахме да водим полов живот 24 дена след раждането. Не съм имала проблеми.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: pinka
Цитат на: Casey
Не е опасно. Важното е да ти е комфортно.

Davaj smelo newsm10 .Men dva meseca me naboliavaha sevovete,oba4e az imam tri vunsni.

И аз имах 3 външни и 10 вътрешни, е в началото наболяваха шевовете, но след втория път почти не ги усещах. Но е много важно как са те зашили. В болницата лежах с момииче, което разправяше, че първия път така са я били зашили, че са се престрашили след 2 месец и след това 2 месеца много я е боляло. Все едно е била детствена  Shocked  А циганките започвали веднага след раждането.  #Shocked  Една циганка в болницата разправяше на сестрите. Ама на циганина не му се чакало, направил и 2 бебе веднага след първото и духнал.
Виж целия пост
# 6
След 3 седмица и в 2 случая
Дерзайте смело и безотговорно
Пък нека да ви е КЕФ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия