Хубаво бельо (боксерки и потниче) за 7-годишен - откъде в София?

  • 855
  • 9
Сблъскахме се тази година със странен проблем - не можем да намерим хубаво бельо с боксерки и потниче на сина ни. Където ходим по обичаините магазини има най-много по една бройка. Навсякъде са или слипчета (той не ги понася), или са с безумни мотиви за неговата възраст или има някакво разминаване в размерите. Така че ако се сещате са за магазин, откъдето да купим готини комплекти, ще бъда много благодарна.
Виж целия пост
# 1
Бенетон  Thinking
Виж целия пост
# 2
Днес пак ходих дотам - и пак само слипчета. Обиколихме по-големите магазини - резултат: само един комплект открихме.
Виж целия пост
# 3
Моите са мацки, но съм виждала готино бельо за момченца на "Венера". На моята дъщеря купих няколко комплектчета и никак не са лоши, а и не са много скъпи-под 10 лева е комплектчето.
Виж целия пост
# 4
В Овиезе в Сити център София.
Имаше отделно боксерки и потничета, и комплекти.
Виж целия пост
# 5
Моите са мацки, но съм виждала готино бельо за момченца на "Венера". На моята дъщеря купих няколко комплектчета и никак не са лоши, а и не са много скъпи-под 10 лева е комплектчето.

Благодаря! А къде се предлага бельото на  "Венера"?

От Овиезе взех преди 2 седмици, но пак открих само 1 бройка за нашия ръст. Трябва пак да мина да видя какво има. Може да са доставили пак някоя бройка Simple Smile, но навсякъде е така. Пада лудо обикаляне, за да намерим нещо.
Виж целия пост
# 6
Купих от Есприт на Христо Белчев много хубаво бельо за дъщеря ми, имаше и за момчета. Обаче беше преди около месец, не знам дали има още. Определено и на мен ми е проблем бельото за по-големите дечица.
Виж целия пост
# 7
В Oviesse и Marks&Spencer в Сити Центъра има голям избор на хубаво детско бельо. Не знам конкретно боксерики дали има, но можеш да провериш.
Виж целия пост
# 8
unique
Виж целия пост
# 9
В Сити центъра има най-много модели.
Ние от там купуваме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия