Акаме по 5 / 6 пъти на ден!!!!!

  • 1 186
  • 24
Майчета , моето  момченце ака толкова пъти колкото се храни , не знам дали това е нормално. Акото е като гъста каша и до сега не ме притесняваше - но започна да не надава добре - около 300гр, на месец и  взех да се притеснявам. Ако някой може да даде съвет ще сам много благодарна!
Виж целия пост
# 1
На вашата възраст и моя син акаше по 5, 6 пъти, вече минахме на три, но педито все ме успокояваше че някой деца акат наистина повече. Виж нямам спомен дали беше гъста каша, за по-сигурно питай лекарката му Peace
Виж целия пост
# 2
Ние акаме по 2-3 пъти на ден и пак толкова наддаваме,не мисля,че е притеснително  Peace
Виж целия пост
# 3
И ние сме като вас, но не виждам причина да се притесняваш. 300 гр. за месец, на неговата възраст е съвсем нормално. А и щом ака толкова, значи и добре си хапва  Grinning.
Виж целия пост
# 4
И Крисо винаги е бил "с право черво". Като хапне и веднага освобождава място. Mr. Green Не знаем що е запек. Радвай се, детето ти има редовен стомах, по-добре е от това да има запек, че там какви са мъки. Confused Важното е, че наддава. Peace
Колко искаш да наддава в 9-ти месец? 300гр са нормално, не може по едно кило всеки месец. Колко тежи сега?
Виж целия пост
# 5
Мисля,че няма място за притеснение Peaceта това си е до човек без значение дали е бебе или не Hug
дъщеря ми ходи до тоалетна по 3-4 пъти на ден
Виж целия пост
# 6
АкаМЕ по 5 / 6 пъти на ден!!!!!


 За детето е нормално, но за теб на тази възръст не знам Thinking
Виж целия пост
# 7
 
АкаМЕ по 5 / 6 пъти на ден!!!!!


 За детето е нормално, но за теб на тази възръст не знам Thinking
hahaha
Виж целия пост
# 8
АкаМЕ по 5 / 6 пъти на ден!!!!!
... но за теб на тази възръст не знам Thinking

Нормално си е, бре! От опит...  bowuu
Виж целия пост
# 9
Айде оспамихте темата  Mr. Green
Нормално е keiti  Peace
Виж целия пост
# 10
На половинката му направи впечатление,че докато ни биеха Пентаксима бебка акаше на 4-5 дена веднъж.Миналият мвсец ни беше последната ваксина и сега ака по 4-5 пъти на ден.
Виж целия пост
# 11
Тъкмо се канех да пускам и аз тема-и ние така.Ама много иде това дети!За това се притеснявам само.Дали не го прехранвам че така ака newsm78.На всяко сменяне на памп-ако.
Ама пък иначе не е дебел,даже напротив доста е строен.
Виж целия пост
# 12
Нормално е-няма нищо притеснително.
Виж целия пост
# 13
И моето горе-долу по толкова (3-4, рядко 5), но е захранен и му е нормално, а не е, като каша...
Виж целия пост
# 14
Нашият педиатър казва, че за кърмачетата се смята нормално изхождането от 1 до 6 пъти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия