Прекрасното ми препечено пиленце

  • 7 039
  • 50
Не можах да се стърпя и да не ви се похваля с най-хубавото печено пиле, което сътворих снощи.  bowuu

Още на обяд го намазах обилно със соев сос, черен пипер, леко лют червен пипер и пикантина. Вечерта го разрязах през гърдите на две, без да режа и гърба и го обърнах да легне в тавата. Така се изпича цялата кожичка супер  eat Шпиковах го обилно с парченца масло и скилидки чесън, нагъсто. При печенето маслото се топи и пада през месецето в тавата (в нея не слагате мазнина преди това). По време на печенето поне 3-4 пъти е хубаво да вадите тавата и с лъжица да обливате пилето с масълцето. Така препичате до мозък, да не е на силна фурна, поне час, час и половина да се пече. Стана прекрасно, не мирише на чесън, той дава лек особен дъх, но се размеква много и не се усеща изобщо. Много хубаво стана, ето ви и снимка:

                                     


Виж целия пост
# 1
 smile3501Поздравления,изглежда много вкусно
Виж целия пост
# 2
 Crazy Бравос, наистина е много апетитно   bouquet

П.П. Ти сега дразниш ли ни?  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Наистина е прекрасно , и аз го режа винаги така !!!
Виж целия пост
# 4
И на мен ми се преяде.Дори мисля,да го спретна за вечеря.
Виж целия пост
# 5
Супер е.    bouquet
 Whistling Сега и аз трябва да си спретна едно защото СТРАШНО обичам печено пиле.
Виж целия пост
# 6
Блонди,сърцето ти от камък ли е? newsm22
Малее,колко вкусно изглежда... Crazy
Виж целия пост
# 7
Блонди, найстина много хубаво изглежда. Браво, и аз много обичам препечено пиленце.
Виж целия пост
# 8
Слюнкоотделянето ми се ускори  Laughing
Блонди, колкото добре изглежда, сигурно е и толкова вкусно  Peace
Виж целия пост
# 9
Чак ми се прияде от твоето пилинце  Laughing
Виж целия пост
# 10
Обожавам препечена кожичка! А защо не виждам любимата ми ....трътка  Embarassed Обичам всички вредни неща, от които се пълнее  Sad
Виж целия пост
# 11
Обожавам препечена кожичка! А защо не виждам любимата ми ....трътка  Embarassed

Долу в ляво е, и аз доскоро не я обичах, сега се мятам първо на нея  Embarassed
Виж целия пост
# 12
Оххххххххх , момиче , ти ме утрепа - вкусноооо ! Миналата година ядохме до втръсване домашни бройлери и мислех , че няма да ми се дояде скоро , ама ти ми разби сетивата - браво , много вкусно изглежда !
Виж целия пост
# 13
Охх тази тема не е за бременни Mr. Green Joy
Чудесно изглежда Peace
Виж целия пост
# 14
Открих я  newsm44 (трътката де)!  Блонди,ти май си я криеш от такива като мене  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия