Мнения за сиропа "Имуно бейби"

  • 4 012
  • 4
Ще бъда благодарна, ако споделите мненията си за сиропчето Имуно бейбе /Immuno baby/ - добавка към храната за подкрепяне на имунната система.
Вчера педиатърката ни го предписа за закрепване на имунната система, тъй като малката следващата седмица тръгва на ясла.
Виж целия пост
# 1
Здравей!Изпревари ме с тази тема.Вчера и на нас ни го предписаха ама и аз незнам нищо за тази добавка.Моля мамите които са го давали да споделят мнения и впечетления.Благодаря на авторката на темата и на на всички мами които ще ни пишат.
Виж целия пост
# 2
Синът ми го е пил, но не по схема, а само когато е болен. Не мога да кажа, че нещо му е помогнал. Не че съм недоволна, но не съм и доволна.
Виж целия пост
# 3
Синът ми го е пил, но не по схема, а само когато е болен. Не мога да кажа, че нещо му е помогнал. Не че съм недоволна, но не съм и доволна.
А какво ще рече по схема? Нашата лекарка ми каза да го давам всяка сутрин по една чаена лъжичка. Ти преди или след ядене го даваше?
Виж целия пост
# 4
А какво ще рече по схема? Нашата лекарка ми каза да го давам всяка сутрин по една чаена лъжичка. Ти преди или след ядене го даваше?
По принцип повечето имуностимулатори се пият по схема- напр. 20 дни го даваш, 10 почиваш, 20 дни го даваш, 10 дни почиваш и т.н. Май го давах след хранене, доколкото си спомням нямаше указание преди или след да се дава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия