Как може 4овек да напълнее....

  • 4 137
  • 73
Как мога да напълнея поне с 5 кг? Rolling Eyes
От както родих преди 8 месеца...се стопих!
Само за 2 м. свалих 22 кг. и за още един други 4 кг..... Crazy
За да съм то4на...пъст 173 см. и 50 кг. съм сега...
Искам да ка4а поне 5 кг мамка му.... #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Монда...внимавай какво пишеш рожбе! Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Упс....май трябваше да пусна темата в ,,Красива мама''... newsm78
Модераторите да решат,моля! Flutter
Виж целия пост
# 3
Монда...внимавай какво пишеш рожбе! Mr. Green
Joy Joy Joy
Не знам за Монда, ама е време да седнеш ти да понапишеш нещо. Само обещаваш Simple Smile

А, за килограмите - купи си фурна за хляб. Тук из форума има и рецепти - хлебчета, козунаци...ех.
Виж целия пост
# 4
Монда...внимавай какво пишеш рожбе! Mr. Green
Joy Joy Joy
Не знам за Монда, ама е време да седнеш ти да понапишеш нещо. Само обещаваш Simple Smile

А, за килограмите - купи си фурна за хляб. Тук из форума има и рецепти - хлебчета, козунаци...ех.
Мацинка...слуш'яй ся....Аз да ти кажа,4е унищожавам вси4ко козуна4ено и тестено по пътя си!Ама нъцки... Thinking
Спагети и пасти всякъкви дъня...бе ям си като хората...ама глисти да нямам викам аз! Mr. Green
А бившият ми казваше,4е съм слаба....защото сама се ям от вътре! Joy
Виж целия пост
# 5
Гньети, бре, жено, аз ли да те уча.
Колкото повече, толкова повече.
Плуй пред телевизора. Нерви се.
Не мърдай. Ако нищо не помага,
вкарай си 5 кила силикон и си готова.
Виж целия пост
# 6
За да напълнееш,яж всичко калорично и вкуусно - майонеза,сметана,червени меса,чипс,ШОКОЛАД естествено,филии с масло и мед,лазани,пици,абе квото видиш го яж Laughing И успех с пълнеето! (а ти що не вземеш да кажеш как си отслабнала? Mr. Green)
Виж целия пост
# 7
Ами ядеш 3 пъти на ден и всеки път в един и същи час. Толкоз. Няма нужда да се тъпчеш с боклуци.
Виж целия пост
# 8
То си е ген да ти кажа.И аз съм така малко по-зле Laughing(177см,49кг),с втората бременност станах 82кг. и нищо не можах да задържа.По едно времв си мислех и за В12,но са доста болезнени и се отказах.От друга гледна точка пък ядеш каквото и по-колкото искаш и не се притесняваш ,че ще ти се лепне на дупето  Wink.
Виж целия пост
# 9
То си е ген да ти кажа.И аз съм така малко по-зле Laughing(177см,49кг),с втората бременност станах 82кг. и нищо не можах да задържа.По едно времв си мислех и за В12,но са доста болезнени и се отказах.От друга гледна точка пък ядеш каквото и по-колкото искаш и не се притесняваш ,че ще ти се лепне на дупето  Wink.
Оооо..сродна душа! Hug
Не съм сама! Mr. Green
Ами ядеш 3 пъти на ден и всеки път в един и същи час. Толкоз. Няма нужда да се тъпчеш с боклуци.
Абе аз ям по едно и също време всеки ден...и то по 4етери пъти на ден....слади4ко задължително...И няма резултат!
Гньети, бре, жено, аз ли да те уча.
Колкото повече, толкова повече.
Плуй пред телевизора. Нерви се.
Не мърдай. Ако нищо не помага,
вкарай си 5 кила силикон и си готова.
5 кила цица ли да си сложа.... Thinking
Ще се изгурбя! Mr. Green
Или да го разпределя...2,5 на циците и 2.5 на дупето...Мммм,4е апетитна хапка ще съм! Crazy
Виж целия пост
# 10
Хапвай си по-често мазнички банички и пий бозичка  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Хапвай си по-често мазнички банички и пий бозичка  Mr. Green
Ей туй е нещото дето не мога да ям и пия... Crazy
Гадоооооост... Sick
Благодаря все пак за съвета! Wink
Виж целия пост
# 12
Завиждам!
Ами как е вапросът със спокойствието? И се храни разумно - мисля, че това е основното.
Успех!
Виж целия пост
# 13
Намери си добър мъж. Гарантирам ти поне 20 кила отгоре!  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 14
бременей по-често ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия