Kak se premaxat ve4e poqveni presni strii?

  • 4 908
  • 47
 Sad Exo bade6ti maiki nqkoi imali ideq i savet da mi dade kak se maxat poqveni ve4e strii,koito vsse o6te sa 4erveni!4uvala sam 4e dokato sa v tozi vid ima veroqtnost da se maxnat!nqkoi da se e izbavil ot tqx?molq pomagaite za6toto sa otvratitelni!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Първо - пиши на кирилица, моля!  Peace Мехлем "Контрактубекс" http://www.fema-bg.com/index.php?m=1160&lang=1
Виж целия пост
# 2
гел и ампули на Лиерак  Peace
Виж целия пост
# 3
Премахват  Rolling Eyes за сега не съм видяла на някой да са му се махнали изцяло. Чувала съм, че Контратубекса помага, но например брат ми получи няколко големи стрии на гърба от вдигане на тежести и изхаби сумати опаковки, а резултат никакъв. Знам, че с парафин изтъняват и почти не се виждат... в някои козметични салони сигурно го правят.
Виж целия пост
# 4
Mоля някой,който е ползвал КОНТРАКТУБЕКС но не за премахване на белези,а на стрии по време на бременност-да ми пише дали има ефект и дали е безопасен по време на бременността най-ве4е!Благодаря предварително!!! Peace
Виж целия пост
# 5
На мен ми се заличиха стриите от Gernetic Anti-Stress Serum-Cream .

Виж целия пост
# 6
От къде може да се купи това кремче? Simple Smile
Виж целия пост
# 7
На Мустела има специален серум точно за пресни стрии,продава се в аптеките.
Виж целия пост
# 8
Никак.
Стрии не се махат.
Само се повлияват малко или повече със средствата, споненати вече.
Контратубекс по време на бременност, или като превантивна мярка срещу поява на стрии е глупаво.
Стриите са белези, между другото.
Виж целия пост
# 9
уффф тез стриииии ужассс мразя ги!!!
Виж целия пост
# 10
На дъщеря ми и излезнаха стрий казах й да се маже със силно мазен крем постоянно!Сега няма и следа да се надяваме,че няма да и се появят!Също и когато бях бременна се мазах с крем и не  ми се появиха въобще стрий!
Виж целия пост
# 11
До кожа е  Peace На мен например крема на дева много ми помага(останаха ми от бременността). Някои кожи с каквото и да ги мажеш ефект няма  Weary
Виж целия пост
# 12
На мен ми се заличиха стриите от Gernetic Anti-Stress Serum-Cream .



А колко струва тоэи крем?
Виж целия пост
# 13
На мен ми се заличиха стриите от Gernetic Anti-Stress Serum-Cream .


А колко струва тоэи крем?

52 лв.
Виж целия пост
# 14
До кожа е  Peace На мен например крема на дева много ми помага(останаха ми от бременността). Някои кожи с каквото и да ги мажеш ефект няма  Weary

Да и аз от Дева съм доволна до някъде, но нямат махане  Confused

Иля много пара е тоя крем  Money
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия