най-вкусният кекс

  • 2 866
  • 19
  Здравейте, ще ви продиктувам един много  вкусен и лесен за пригатвяне сладкиш:
2-3 яйца
2ч.чаши захар
1/2ч.чаша олио
3ч.чаши брашно
1ч.лъж.сода"Бикарбонат"
1ч.чаша газ.безалкохолна напитка (кексът бухва повече)
1/2ч.чаша орехи

Пече са на 180 градуса, 40-50мин.
Виж целия пост
# 1
Мерси.
Виж целия пост
# 2
Благодаря за рецептата! HugВинаги съм се питала при рецептите с газирано, да ли има значение каква точно ще е напитката.. newsm78
Виж целия пост
# 3

Направих го, вкусен е. И става бързо, с кафето върви добре.  bouquet  за рецептата!



И като количество е доста, аз направих половин доза, пекох в тавичка с диаметър 24 см. Сложих 2 яйца, защото бяха дребнички.
Виж целия пост
# 4
Благодаря з рецептата, ще го пробвам.
Виж целия пост
# 5
И аз ще го пробвам  Peace
Виж целия пост
# 6
Ще се пробва  Hug
Виж целия пост
# 7

Направих го, вкусен е. И става бързо, с кафето върви добре.  bouquet  за рецептата!



Тези красоти от какао как се оформят?  Flutter
Виж целия пост
# 8

Направих го, вкусен е. И става бързо, с кафето върви добре.  bouquet  за рецептата!



Тези красоти от какао как се оформят?  Flutter

Да живеят руските форуми! Ето тук съм сложила илюстрации., към средата на страницата.
Виж целия пост
# 9
тъкмо си търся някоя нова рецепта за кекс  Peace мисля обаче че майка ми го прави същия и става страхотен Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
А аз приготвям така блатове за торта "Зебра". Peace
Виж целия пост
# 11
Благодаря, iori!   bouquet
За първи път ми се получава такъв страхотен кекс. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
и при мен се получи добре - сложих и стафиди, нашарих го с какао, но тъй като доста отдавна не бяхме яли кекс, го ометохме скоропостижно  hahaha
Виж целия пост
# 13
Здравейте bowuu!Аз също искам да направя този кекс chef.Бихте ли ми споделили как постигате този "зебра" ефект newsm78???Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 14
Здравейте bowuu!Аз също искам да направя този кекс chef.Бихте ли ми споделили как постигате този "зебра" ефект newsm78???Благодаря ви предварително  bouquet

Погледни тук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия