Детоксизация

  • 1 739
  • 22
Може ли някой да ми помогне с актуални статии за детоксизацията на организма, рових се, но не намерих нищо с академична насоченост, т.е. нещо по-сериозно  Sad плс
Виж целия пост
# 1
детоксикация
е точната дума ,
има много материали , понякога противоречиви
Виж целия пост
# 2
Поправям се, в бързината съм написала детоксизация  Embarassed, става въпрос за детоксикация на организма разбира се
Виж целия пост
# 3
и мен не интересува ,ако някой знае  newsm78
Виж целия пост
# 4
Много добро средство за изчистване на организма е Цитросепт-продава се в аптеките на капки,има леко стипчив вкус,но много приятен и тонизиращ.Успех  bouquet
Виж целия пост
# 5
така не би могло да ти се отговори сериозно. би трябвало да кажеш от какво е интоксикацията и от какво искаш да го очистиш организма.
Виж целия пост
# 6
злоупотреба  с  алкохол и цигари ,може ли ?Simple Smile
Виж целия пост
# 7
да, да. сега ще ти напиша на лични.
Виж целия пост
# 8
чакам с нетърпение ,благодаря предварително newsm44 Two Hearts smile3535  261uu
Виж целия пост
# 9
пощата ти беше препълнена
Виж целия пост
# 10
изключително полезна процедура,а и много приятна!Аз ходя !супер е ! Simple Smile
Виж целия пост
# 11
изключително полезна процедура,а и много приятна!Аз ходя !супер е ! Simple Smile
хидроколон?  Laughing
Виж целия пост
# 12
 Simple Smileне! не става въпрос за хидроколонотерапия,а за детоксикираща вана на ръцете или на краката.Методът е разработен от Мери Стаг.В този кабинет имат апарат.Хидроколонотерапията също е много добър метод ,защото елиминира токсините от храносмилателния тракт.
"Ние сме това ,което ядем"
Виж целия пост
# 13
Разкажи малко за тази вана за детоксикация моля те!  bouquet
Виж целия пост
# 14
Ако има запознати и пробвали ходроколкон терапията, моля да ни информирате колко струва. Знам, че има във Варна, не съм чула в Пловдив  да има, а бих искала да направя процедурата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия