Обувки

  • 2 329
  • 35
Здравейте   bouquet
Харесах си едни обувки,но токчето им е около 6см  може и 7 см да е  newsm78  Въпросът ми е: Много ли са високи за всеки ден според вас ?  Вашите ежедневни обувки колко са високи?
Питам не защото не мога да ходя на тях,но да не е смешно отстрани  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Защо питаш другите,знам ли как ги усещаш!? ooooh!
Имам обувки с токчета по 9-10 см и си ходя нормално,но не ми е ежедневие...
Само не разбрах,кое е смешното newsm78
Виж целия пост
# 2
зависи какъв ти е стила,ако облеклото ти го позволява и ти е удобно-да,
но аз не бих ходила така,слагам висок ток само в определени случай,
иначе съм с по спортни обувки  Wink
Виж целия пост
# 3
На мен 6-7 см. ми се струва нормална височина. Може да се каже, че ежедневно съм с такив обувки, освен през уикендите, когато ходя основно със спортни обувки. Но наистина зависи какъв ти е стилът на обличане. Аз ходя основно с костюми и по-ниски токове просто биха изглеждали неподходящо.
Виж целия пост
# 4
Не мисля че трябва да се притесяваш че са на ток.Няма кой да седне да ти се смее.
Виж целия пост
# 5
Защо питаш другите,знам ли как ги усещаш!? ooooh!
Имам обувки с токчета по 9-10 см и си ходя нормално,но не ми е ежедневие...
Само не разбрах,кое е смешното newsm78
Какво лошо има пък да попитам? Тук съм чела и къде по-абсурдни теми! Като не ти допада, не четеш , не отговаряш ! Не те карам на сила!
Съжалявам за спама,но много ме падлудяват и изумяват   подобни отговори   #Crazy
Виж целия пост
# 6
И мойте ежедневни са с горе-долу толкова висок ток, най-важното е обувката да ти е удобна, защото при всеки е различно.
Виж целия пост
# 7
Според мен си е нормална височина.
Виж целия пост
# 8
Не е ненормално да се ходи с такива обувки всеки ден, но зависи ти как се чувстваш. Аз лично предпочитам поне за момента да ходя с ниски обувки, или малко високи, но не с тънки токчета. Защото излизаме още с бебешката количка, или с бебешко колелце, или пеша с моето мъниче и ми е трудно ако се наложи да я вдигна, или да се гоним и да си играем, да съм с токчета. По-лесно е с по-равни обувки, защото малката така ме разиграва, че краката много се изморяват. А аз искам да си ги щадя.
Виж целия пост
# 9
Ама верно ли ще ходиш всеки ден на 6 см. ток? hahaha
Аууу...вси4ки ще ти се смеят да знаеш... smile3534
Виж целия пост
# 10
Не видях нищо изумително в отговора си,но щом така си решила Hug
Виж целия пост
# 11
В ежедневието нося обувки както с по-нисък, така и с по-висок ток от 5-6 см.
Не мисля, че нещо трябва да те притеснява. 
Виж целия пост
# 12
Моите ежедневни обувки също са с 8-9 см. ток и си ходя нормално с тях целия ден.
Зависи на тебе дали ти е удобно с високи токове
Виж целия пост
# 13
Не виждам причина някой да ти се смее,важно е на теб да са ти удобни и да се чувстваш комфортно в тях  Wink
Виж целия пост
# 14
Не е смешно отстрани. Аз не бих могла да ходя на такива, но ако се чувстваш добре и ти харесват - вземи си ги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия