Откриха Детската железница в Пловдив!

  • 694
  • 6
На 22 септември отриха реконстуираната Детска железница в Пловдив. Днес най-накрая успяхме да се качим с децата и те бяха наистина щастливи от преживяването. Влакчето има 3 вагона, а всяко вагонче може да побира 24 деца.
Виж целия пост
# 1
Да ни е честито!!!И да го има повече време!!!Че току виж новия кмет решил да го закрие #Crazy
Виж целия пост
# 2
Моята щерка прочела за тази детска железница и много иска да я види. Тъй като утре ще сме в Пловдив може да отидем да я видим.
Би ли дала повече подробности за нея. От къде точно тръгва? Колко време е обиколката? Възрастни могат ли да се качат? Цена на билета?
Виж целия пост
# 3
Връзкарка. Simple Smile
Откъде намери билети?
Аз още не смея да отидем, че току виж нямало билети пак и ще оревем орталъка.
Виж целия пост
# 4
Моята щерка прочела за тази детска железница и много иска да я види. Тъй като утре ще сме в Пловдив може да отидем да я видим.
Би ли дала повече подробности за нея. От къде точно тръгва? Колко време е обиколката? Възрастни могат ли да се качат? Цена на билета?
В понеделник и вторник железницата не работи. През другите работни дни е до 16.30 ч., а на празници и почивни дни работи по цял ден. Намира се на Младежкия хълм. Който и да попиташ в Пловдив ще ти обясни как да стигнеш. Обиколката е около 30 мин. отиване-връщане. Интересното е, че е по хълмист терен, има тунел, естакада във формата на 6-ца. Билетът струва 1 лев и с едно дете е желателно да пътува един възрастен.

Връзкарка. Simple Smile
Откъде намери билети?
Аз още не смея да отидем, че току виж нямало билети пак и ще оревем орталъка.
Връзкарка съм я  Laughing Това ни беше третото ходене и билети няма ли няма. Един приятел отиде рано сутринта и купи за извънредния влак в 12 ч. Всичко друго било изкупено предварително, а уж разправят, че се продават билетите ден за ден.
Виж целия пост
# 5
Мерси за информацията.
Значи утре няма да имаме възможност да видим този ваш атракцион  Simple Smile
Друг път....
Виж целия пост
# 6
Може и да си запазите билети, като ги купите в деня преди пътуването! Аз лично леекоо разочарована останах, но на децата им беше кеф! Иначе лудницата е пълна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия