Кървене след секс?Каква може да е причината?

  • 1 932
  • 10
Питам за моя позната.
Последните няколко пъти след секс прокървява и на следващия ден кървенето спира.
Каква може да е причината според вас?Посъветвах я да отиде на лекар,но все пак ако някой има предположение да сподели.
Момичето е на 23 години,не е раждала,ако това има някакво значение.
Виж целия пост
# 1
Причината може да е проблем с шийката на матката. Примерно при по-сериозни ранички. При такова кървене задължително се отива  най-бързия начин на гинеколог
Виж целия пост
# 2
обезателно на гинеколог, може да има раничка и да е необходима лекарска намеса.
Виж целия пост
# 3
Причината може да е проблем с шийката на матката. Примерно при по-сериозни ранички. При такова кървене задължително се отива  най-бързия начин на гинеколог

Да.
Макар че може и нищо да не е. При мен се случи веднъж, отидох на гинеколог, направиха ми и цитонамазка и нямаше проблеми.
Виж целия пост
# 4
Най -вероятно става въпрос за раничка на шииката-да отиде на гинеколог.
Виж целия пост
# 5
Както са писали момичетата преди мен обикновено, това се свързва с раничка или проблем с шийката на матката. Преди години при мен се оказа възпаление. Но най-добре да посети гинеколога си и след цитонамазката ще установят най-точно от какво е.
Успех.
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за бързите отговори!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Най -вероятно става въпрос за раничка на шииката-да отиде на гинеколог.
Най -вероятно става въпрос за раничка на шииката-да отиде на гинеколог.
   да,най-вероятно,това е причината
Виж целия пост
# 8
И аз имам подобен проблем. Отидох при една гинеколожка, на която само казах какви са ми оплакванията....тя веднага...преглед...и изведнъж започна да ми обяснява как  цитонамазката не я признавали много много...и на другия ден трябва да си направя някакво изследване което струва 30 лв, а манипулацията за изследването 300лв...и аз се изплаших и не отидох повече...
сега чакам да ми мине цикъла и мисля, да отида на някое друго място за консултация...
възможно ли е такива скъпи манипулации за едно изследване...? newsm78

(извинявам се ако питането ми е е на мястото си,но не исках и нова тема да пускам)
Виж целия пост
# 9
Не съм сигурна, но това което описваш прилича на изледване за типизация на ЧПВ. Смята се, че повечето ранички се получават от заразяване с Човешкия Папиломен Вирус. Не ти трябва толкова скъпо изследване на този етап, цитонамазка с колпоскопия ще е добре за начало.

Относно кървенето, може да се дължи на много неща, както вече се казали, раничка на шийката на матката, полип, възпаление, дори на миома. Наложително е да се посети гинеколог.
Виж целия пост
# 10
Благодаря.
Аз през първите две минах. но тя без резултат от цитонамазката, искаше да ходя за скъпото изследване. Едва ли не, цитонамазката никаква информация не дава, ей така си я правим...
Все пак ще потърся още едно мнение...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия