киста и бременност

  • 678
  • 4
преди 2 месеца пих оргаметрил. след приема му ми дойде когато трябваше и след около 10 дни пак но много странен цикъл тъмен и с парчета(забравих да кажа че имам 5 см киста ,която мисля че изхвърлих). сега след 2 месеца ми идва нормално на 10 и после на 18 ден тъкмо когато ми оставаха няколко дни за тест за бременност-хоп пак цикъл. първия ден се зарадвах защото беше като зацапване само но на втория се премина в обилен цикъл,в който пак има съсиреци и е тъмен.Сигурно е тъпо ,но си мисля дали може да доизхвърлям кистата и все пак да съм забременяла(този месец поработихме доста упорито и точно по време на увото.) Сигурно отб отчаяние ми се въртят такива глупости,но знае ли човек-то си е цяло чудо правенето на бебе. Сега в другиден съм на лекар и ще стане ясно но все пак ако някой му се е случвало нещо подобно,моля да пише.
Виж целия пост
# 1
Дали стои кистата или не може да ти каже само лекар.
Виж целия пост
# 2
да,но възможно ли е да съм забременяла и това странно кръвотечение да е от изхвърлянето и?
Виж целия пост
# 3
Обикновено течността от кистата се излива в коремната кухина и се абсорбира там.
Това няма нищо общо с евентуална бременност.
Виж целия пост
# 4
Аз имам отвреме навреме такива парчета съсиреци и според мен те са част от олющената лигавица. Защо ги има и защо лигавицата е повече от нормалното - по-добре да не спекулираме тук, а лекар да ти каже за твоя конкретен случай. На мен когато ми беше най-обилен цикъла и с най-големи съсиреци, ми идваше на 20-21 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия