? към Пловдивчанките от "искам бебе" .

  • 1 537
  • 16
Чували ли сте за д-р Кирчева ирисовадиагностика и билколечение от Пловдив,която лекува с билки и спомага за забременяване? На мен ми я препорачва едно момиче което смята ,че е забременяло благодарение на нейните билки,но незнам доколко може да й се вярва. Ако сте чували нещо за нея моля споделете.Тя преглежда в Пловдив.
Виж целия пост
# 1
Не си губи времето, парите и надеждите.
Виж целия пост
# 2
Подкрепям Lali
Имам приятелка която ходи при нея и стана точно това - пилеене на ценно време, загуба на пари и много надежди Sad
Виж целия пост
# 3
Абсолютна измамница!
Виж целия пост
# 4
Специално тази жена не е подходящ избор - чела съм в други форуми, че е измамница.
Ирисовата диагностика е хубаво нещо, но трябва да попаднеш на правилния човек...
Виж целия пост
# 5
Довери се на Цецито тя знае от личен опит знае
Цеци разкажи на момичето: как "докторката"  newsm48според сумата определя как и по колко трябва да пиете отварата smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 6
Довери се на Цецито тя знае от личен опит знае
Цеци разкажи на момичето: как "докторката"  newsm48според сумата определя как и по колко трябва да пиете отварата smile3532 smile3532
[/

Това си е самата истина.Пълна измамница е тази Кирчева,не губи време и средства да ходиш при нея!
Виж целия пост
# 7
Каде сте пловдивски кандидат мами...аиде на срещичка
Виж целия пост
# 8
хАДИ ДЕ smile3508
Виж целия пост
# 9

И аз това викам!
Виж целия пост
# 10
еми имаме си тема за среща де.нерди нерди в тая тема Thinking
Виж целия пост
# 11
Ирен,изчисти си кутията,иначе няма как да ти пиша на лични!
Виж целия пост
# 12
моми4ета  от пловдив.и аз сам от пловдив и бих желала да се запозная с вас.
Да ви попитам:малко време ли е 3 месеца да правя опити за бебе и да не става?
Виж целия пост
# 13
моми4ета  от пловдив.и аз сам от пловдив и бих желала да се запозная с вас.
Да ви попитам:малко време ли е 3 месеца да правя опити за бебе и да не става?

Малко е!
И понеже си нова ще ти кажа, че черните мисли още от сега са ти забранени Simple Smile Wink
Бебето ще стане, спокойно!
Пий фолиева киселина!
Виж целия пост
# 14
Мили момичета дори две години са си нормално време да се правят опити да се забременее!Преди да се обръщате към подобни съмнителни начини на лекуване се уверете, че всичко при вас е наред.За да се притеснявате че не става и да прибягвате до алтернативни лечения не е ли по-разумно първо да установите има ли причина за това.Защото да се говори за безплодие - това си е направо сериозно!Но това трябва да е установено от специалист - поне така си мисля. А иначе жената трябва да е абсолютно спокойна и да не е обсебена от тази мисъл на всяка цена и когато тя иска да стане!Все пак природата си знае работата и не става по наша поръчка.Спокойствие и само хубави мисли а останалото оставете на времето!
Късмет и успех на бъдещите мами Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия