Нещата от които разбирате че сте харесвани.

  • 20 188
  • 63
Кои са?
Аз винаги разбирам последна за това че някой мъж ме е харесал.
Трябва много здраво да е флиртувал с мен или да ме е зяпал очевадно за да разбера.
Иначе тези по свенливите типчета никога не съм ги усещала и като са ми го изтърсвали ни в клин,ни в ръкав съм оставала наистина вцепенена от изненада.
По какво съдите дали един мъж ви харесва?
Виж целия пост
# 1
По какво съдите дали един мъж ви харесва?

По погледа... Crazy
Виж целия пост
# 2
РАзбирам, ако ми го каже, обаче тръгне ли някой да ми се обяснява, все си мисля, че се майтапи нещо. То понякога и от поглед се усеща, но в такива случаи трябва и аз да го харесвам, че да се впечатля( да обърна внимание гледа ли ме и как) Mr. Green
Виж целия пост
# 3
винаги се разбира кой те харесва и кой не по начина по който се държи с теб
Виж целия пост
# 4
Все съм си мислела ,че разбира,ама... newsm78
Разбирам когато ме харесва мъж дето аз не го харесвам,а тия които ми образуват трепети,нищо не разбирам,гледам,дзверя се ,уж съм разбрала,накрая не било така или съм се омотала  #Crazy
Виж целия пост
# 5
Винаги разбирам .По погледа,когато ти говорят се разбира,най-вече се разбира,когато влизаш отвън и от разстояние наблюдаваш.
Виж целия пост
# 6
Аз по-скоро го усещам,отколкото го разбирам.
Виж целия пост
# 7
Цитат
По погледа...

Цитат
винаги се разбира кой те харесва и кой не по начина по който се държи с теб

 Peace
Виж целия пост
# 8
Абе, не е баш винаги според мен. Wink
Виж целия пост
# 9
Усещам. Усещам също и когато някой се преструва, че ме харесва.  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Най-вече по погледа, но и като почне някой да ми говори ми става ясно.
Виж целия пост
# 11
И при мен е така ...по скоро го усещам , отколокото  разбирам !
Виж целия пост
# 12
Все си мислех, че няма жена, която да не ги усеща тези неща.  Simple Smile  Аз ги усещам чак болезнено.  Laughing.  Мисля, че погледа и гласа са най-добър индикатор. Но ако трябва да обясня особеностите обаче няма да мога.
Виж целия пост
# 13
По пгледа казвате.И аз от това се ръководя.Обаче не е ли възможно човек да се заблуди.Да си мисли че някой го гледа по-така,само защото ни се иска този когото харесваме да ни хареса?!Много пъти ми се е случвало да слушам приятелки да казват"Този е луд по мен",а в действителност човека си няма дори на хабер че тя съществува.Стават такива обърквации ,нали? newsm78
Виж целия пост
# 14
По погледа, плюс начина по който общуват с мен. Ако погледа те заблуди начина на общуване не може.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия