Коритаров си заминава. Ще ви липсва ли?

  • 4 014
  • 72
Работата звучи сериозно:
http://kliuki.net/view-article.php?t=459
Защото Гергов го слушат не само в бТВ, а и в Нова...
Виж целия пост
# 1
Не,няма да ми липсва,никак даже.
Виж целия пост
# 2
Все ми е едно.
Виж целия пост
# 3
Незаменими хора няма .Ако не е агент или дудук ,няма да е талантлив ,сигурно ...
Виж целия пост
# 4
Мен ме съмнява да го махнат.Все пак не е ли това работата му-да взема интервюта от хората.Такива междуличностни конфликти е по-добре да си ги решават двама души помежду си,а не да запълват с напрежение и без това изнервеното ни ежедневие. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
 Саимпатични са ми с Лора, биха ми липсвали.Не харесвам водещите на другите сутрешни блокове.Особено Бареков  Sick
Виж целия пост
# 6
Не! Категорично - няма да ми липсва! По-противен водещ от него няма - мазен и дразнещ!
Виж целия пост
# 7
След предаванията за учителите, които направи хич няма да ми липсва.
Виж целия пост
# 8
Саимпатични са ми с Лора, биха ми липсвали.Не харесвам водещите на другите сутрешни блокове.Особено Бареков  Sick

 Peace
едно от децата, с които работя го нарича Коментаров Laughing
Виж целия пост
# 9
...той не, но Лора - да Peace
Виж целия пост
# 10
Коритаров ще го махат!?

Ааалелуя!

 newsm20
Виж целия пост
# 11
Тази сутрин мернах края на някаква махленска свада в Пазарджик, пред която дори Коритаров остана безмълвен...

По темата - не вярвам много на тази история, Кеворкян и Кирил Гоцев май бяха доста гъсти с Гергов и какво е виновен Коритаров, че Кеворкян топи Гергов? Иначе Коритаров няма да ми липсва, както и всеки сутрешен водещ, защото рядко гледам сутрешни блокове.
Виж целия пост
# 12
Да,ще ми липсва.
Виж целия пост
# 13
Определено НЕ!
С него може и Лора да махнат, много са ми антипатични и двамата!..
Виж целия пост
# 14
да, ще ми липсва, той е единствения журналист , задаващ неудобни въпроси дирекно, без предупреждение в ефир ...не знам за друг такъв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия