Какво столче за кола?

  • 1 999
  • 21
Моля за съвет, кое столче за кола да изберем. Колебаем се между  Recaro Young Expert   и Chicco KEY1 Thinking
Виж целия пост
# 1
CONCORD Trimax newsm10 newsm10http://www.concord.de/en/driving/produkte/trimax/stylecollection.html
Виж целия пост
# 2
записвам се да следя темата
днес обикалях да гледам и още не мога да реша Thinking
Виж целия пост
# 3
И аз се чудя какво столче да взема.
Тук е актуалната класация на ADAC за безопасност.

http://www.adac.de/Tests/Kindersicherung/Kindersitze/default.asp … urcePageID=130822

Прави ми впечатление, че повечето столчета са "задоволителни" в графа сигурност newsm78
Виж целия пост
# 4
MAXI COSI PRIORI SPS  Peace
Виж целия пост
# 5
red, благодаря ти!
Разгледах ги внимателно и дори имам новина Grinning
от средата на м. октомври фирма Беболино, които са представителите на Kiddy за България ще предлагат Kiddy Infinity Pro. За съжаление обаче, все още не могат да кажат каква ще бъде цената му. Но като се има предвид, че два от основните му конкуренти в тази класация (Maxi Cosi Priori Fix и Romer Duo Plus) струват по 650 лв., мога само да гадая за неговата цена #Crazy
Щом получа повече инфо, ще ви пиша!
Виж целия пост
# 6
Това е заради фикс-а. Аз ги огледах, ужасно по-тежки са от обикновено столче. Сравнявам Приори фикс и Приори СП. Явно имат повече метал вътре. Но нашата кола не поддържа фикс система, няма начин да се смени седалката. Стар бил модела, питах в Мото Пфое. Close
Виж целия пост
# 7
Това е чудесна новина, Zmeycho.
Но само този ли модел ще внасят? Защото нашата кола също няма изофикс.
А нещо не мога да си представя да сменяме седалката  newsm78
 
Виж целия пост
# 8
Вземете си Бритакс и не се мъчете, ако ги има в БГ...не би трябвало да са скъпи от Рекарото, а са универсални.

650лв за столче за кола са КОЛОСАЛНА сума, 200-250 лв макс.
Виж целия пост
# 9
red, не съм питала за други Blush
но доколкото знам, независимо дали имате Isofix система в колата, столчето може да бъде монтирано и само с предпазните колани. Системата е за удобство, тъй като при наличието й столчето се монтира само с едно щракване.
Виж целия пост
# 10
Много благодаря  на всички за съветите и полезната информация! Вече сме почти готови в избора си!Спряхме се на RÖMER Duo plus Peace
Виж целия пост
# 11
аз още малко ще се почудя Thinking
ще споделиш ли впечатления, когато го купите?  bouquet
Виж целия пост
# 12
red, не съм питала за други Blush
но доколкото знам, независимо дали имате Isofix система в колата, столчето може да бъде монтирано и само с предпазните колани. Системата е за удобство, тъй като при наличието й столчето се монтира само с едно щракване.
Е, то като нямам изофикс защо да се вътря 650лв за макси кози, като такова без изофикс е 350 същия модел? Сигурността в повече идва точно от системата за закрепване. Предполагам съотношението на цените на столче с изофикс и без него за същия модел ще е подобна и при други марки освен макси кози.
Виж целия пост
# 13
А къде в София се продават столчета RÖMER?
Виж целия пост
# 14
А къде в София се продават столчета RÖMER?
Май-май никъде Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия