Хайде да доразработим любовната игра

  • 4 853
  • 28
Здравейте,
като търсих идея за подарък за годишнината ни с любимия, попаднах на ето това:
....Но един ден се амбицирах и му спретнах една настолна игра(признавам си, че видях идеята в някакъв сайт)

С думи прости: върху един картон се рисуват квадратчета (като "Не се сърди човече") - сини и розови. Отделно се правят карти (отново сини и розови). Хвърля се зарчето и се придвижвате с пионката (която може да бъде копче, камъче, мидичка или каквото имате под ръка). Ако попаднете на розово квадратче,теглите розова карта - те са с еротични "мисии"; например - "Целуни другия на 20 различни места, без да повтаряш нито едно", или "Печелиш орална любов" Mr. Green
Ако попаднете на синьо квадратче, теглите синя карта - те са романтични. Например "Кажи 5 неща, които харесваш у партньора" или "Кой ти е любимият спомен свързан с партньора?"
Разбира се, концепцията може да се доразвие по всякакъв начин, аз лично пожънах успех с този подарък Flutter
Та така, опитах и аз идеята, ефекта беше страхотен. Но тъй като го правих на юруш, романтичната част беше, меко казано, слаба. А и в еротичната част предполагам, че можеше да има по-добри идеи.
Затова предлагам да съберем предложения за "късметчета", от които всеки може да си подбере подходящите в неговия случай. Така ще имаме поне веднъж ясна идея за подарък на любимия. Пък ако някой тръгне да прави в промишлени количества, ще трябва да черпи всички бг-мами наведнъж  Grinning
Виж целия пост
# 1
Подари му това:



Игрите си ги измислете сами. Тази по-горе е яко инфантилна.
Виж целия пост
# 2
Да,да,и аз мисля като Тони.
Виж целия пост
# 3
на мен пък ми харесва, ще следя темата и ще гледам са измисля нещичко  Thinking
Виж целия пост
# 4
на мен пък ми харесва, ще следя темата и ще гледам са измисля нещичко  Thinking

Кое ти хареса?
Виж целия пост
# 5
Мани ги сините квадрати!
Виж целия пост
# 6
Точно инфантилна да.
Виж целия пост
# 7
на мен пък ми харесва, ще следя темата и ще гледам са измисля нещичко  Thinking

Кое ти хареса?
ми и твоето предложение ми хареса, но говорех за играта  Wink
какво като е инфантилна, вие не изпадате ли в такива настроения?
Виж целия пост
# 8
В инфантилни настроения ли? Възможно е и да съм изпадал, но е било преди 20-25 години.
Виж целия пост
# 9

Не знам защо, първата ми асоциация беше с прословутото от ученическите ми години "шише"  Mr. Green
Считам, че има достатъчно други и по-приятни начини да се "доразработи" любовната игра, при това разчитайки на собствената си фантазия, а не на сини и розови карти.
Виж целия пост
# 10
В инфантилни настроения ли? Възможно е и да съм изпадал, но е било преди 20-25 години.
Сега на колко си,ако не е тайна?
Виж целия пост
# 11
В инфантилни настроения ли? Възможно е и да съм изпадал, но е било преди 20-25 години.
Сега на колко си,ако не е тайна?

Въпросът ти е неуместен. Мисля, че и играта със сини и червени ще ти хареса. Успех!
Виж целия пост
# 12
                     Винаги съм била инфантилна. По-късно ще се включа с идеи  Peace.
Виж целия пост
# 13
В инфантилни настроения ли? Възможно е и да съм изпадал, но е било преди 20-25 години.
Сега на колко си,ако не е тайна?

Въпросът ти е неуместен. Мисля, че и играта със сини и червени ще ти хареса. Успех!
Въпросът ми е уместен.Твое право е да не ми отговаряш,обаче!
Дали ще ми хареса играта няма как да знаеш.Възможно е и да грешиш.
Успех и на теб!
Виж целия пост
# 14
                  Явно малко сме останали романтичните души тук  ooooh!... Ще се въздържа от споделяне на идеи засега  Crossing Arms.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия