СНБМ - инициативи - 13 част

  • 12 298
  • 301


Инициативи свързани с бременността, майчинството, детските надбавки и семейното подоходно облагане 


Предишните теми:

1. 1 ЮНИ - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА!

2. 1 юли - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА-ПРОДЪЛЖЕНИЕ

3. 1 юли-ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО

4. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)

5. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 2)

6. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 3)

7. НБМ - предложения за детските, СПО ,ДС, инициативи

8. СНБМ - инициативи свързани с бременността, раждането и отглеждането на деца

9. СНБМ - инициативи

10. СНБМ - инициативи - 2 част

11. СНБМ инициативи -3-та част

12. СНБМ - инициативи - 4-та част

13. СНБМ - инициативи - V част

14. СНБМ - инициативи - VІ част

15. СНБМ - инициативи - VII част

16. СНБМ - инициативи - VIII част

17. СНБМ - инициативи - 9 част

18. СНБМ - инициативи - 10 част

19. СНБМ - инициативи - 11 част

20. СНБМ - инициативи - 12 част
Виж целия пост
# 1
Момичета, ще извините незнанието ми, но нямам идея как да направя линка директно в заглавието за темата, имам предвид предходната тема Embarassed

Също така искам да помоля всеки да погледне първо старата тема, защото има там някои задачки за довършване.

Хайде, да си напълним темата с добри новини Heart Eyes
Виж целия пост
# 2

Стефанова съм  Peace



СНБМ - инициативи - 12 част

Цитираш ме, копираш връзката и я пействаш където искаш Wink
Виж целия пост
# 3
запис
Виж целия пост
# 4
И аз не виждам нищо в пощата за ОС.
Виж целия пост
# 5
Кали, не виждам в пощата писмото до Масларова.
върху кой вариант да работя, щото не се ориентирам кое е последно.
Виж целия пост
# 6
Стефанова, много благодаря Laughing Нещо не мога да се оправя с пускането на тема, та я редактирах 100 пъти, другия път друг да я пуска Mr. Green

Гери, в темата а ОС има подробности. Иначе писмото е до Министерство на здравеопазването и е озаглавено в пощата писмо до МЗ и съм го пращала директно от нашата поща, пак до нашата Laughing Работи въху него и ще е хубаво да включиш и шефа на здравната каса, да е до двамата, че имаме искания и към 2-те институции. Виж в предната тема момичетата какво са добавяли като коментари.
Виж целия пост
# 7
И аз не виждам нищо в пощата за ОС.

"Написах един кратък отчет за случилото се вчера в темата за ОС, пусната отделно."
 

Кали, Гери - не в пощата, а в темата за ОС, която Хриси беше пуснала отделно. Съжалявам, че ви обърках, но сутринта реших, че там е по-уместно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=224752.0
Протокола ще можем да го довършим до края на седмицата.

А ето и още интервю на нашия любим Крум Савов, който винаги споменава по нещо за кръглата маса - http://spisania.rozali.com/ot-story/p6164.html и един показателен коментар към него "П.П. Човек се учи, докато е жив. Трябваше да прочета тази статия, за да науча, че нашите славни законодатели давали за близнаци едно майчинство и една надбавка."  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Разширяват 10 детски градини в столицата

Хилари Клинтън обеща по $5000 за всяко бебе в САЩ
Виж целия пост
# 9
Честито ни ново ръководство!
Пожелавам ви търпение  и последователност, за да управлявате пълноценно момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ще пиша и в 2-те теми, за да е сигурно , че ще се прочете  Grinning
Честито на Танчето   bouquet
Танче, трябва да се видим, за да поговорим и да ти обясня някои неща. Обади ми се да се уговорим кога ще ти е удобно  Hug

За тези от вас ,които не бяха на ОС ще кажа, че момичетата настояваха с Кали да останем председател и зам-председател поради това, че още сме нова организация, доста хора вече познават нас като лица на сдружението и е малко неприятно да се сменяме толкова рано. Аз обаче както вече няколко пъти  писах започвам работа, а тя е такава, че е просто изключено да излизам за срещи(влизам и излизам с магнитна карта и няма мърдане, а обедната ми почивка е половин час  Confused) Така, че се съгласих засега да остана зам-председател, за да е по-плавен прехода и за да помагам на Танчето.
Кали също ще има доста ангажименти, ще пътува често в чужбина и няма как да се зам-председател.
Танчето я избрахме за председател като нова , ентусиазирана, добре организирана мама  Hug
Предлагам като стане готов протокола да обсъдим кой къде смята , че е най-добре да се включи.
Ако нещо конкретно ви интересува преди да стане протокола питайте  Peace
Виж целия пост
# 11
Относно текущи задачки:
Трябва да се пуснат писма до Комисиите в парламента с прикрепена подписка.
У мен е подписката от Варна и тази от близнашката среща, друга има ли?
Трябва да се пусне и писмото до МЗ.
Виж целия пост
# 12
Гери, свърза ли се с майката, която осъди МТСП на 1-ва инстанция за помощите за първокласници?
Пак са пуснали тема по този въпрос в Нашите деца. Хубаво е да знаем какво е решението с какъв точно иск ги е осъдила.
Виж целия пост
# 13
Цитат
А ето и още интервю на нашия любим Крум Савов, който винаги споменава по нещо за кръглата маса - http://spisania.rozali.com/ot-story/p6164.html и един показателен коментар към него "П.П. Човек се учи, докато е жив. Трябваше да прочета тази статия, за да науча, че нашите славни законодатели давали за близнаци едно майчинство и една надбавка."  Simple Smile

Здравейте, момичета!

Най-накрая излезе в Story интервюто с Крум Савов, което беше планирано още от кръглата маса, но поради различни причини се забави. По принцип от тогава мина много време, но сме се постарали по някакъв начин да вмъкнем нещо за кръглата маса и за проблемите и грижите на семействата с близнаци. Когато има време някоя от вас, може да се видим, за да ви дам брой от списанието, както и брой от списание Моето дете, където също имаше публикация.
Аз се включвам по-рядко, но можете да разчитате на мен за медии и снимки (стига да не са суперспешни и да мога да реагирам)
Виж целия пост
# 14
Гери, свърза ли се с майката, която осъди МТСП на 1-ва инстанция за помощите за първокласници?
Пак са пуснали тема по този въпрос в Нашите деца. Хубаво е да знаем какво е решението с какъв точно иск ги е осъдила.

Не. И нямам намерение.
Защото няма какво да й кажа от името на СНБМ.

А подробностите от изхода на делото ги има в нета - ето заповядай

МТСП няма право да дава дрехи и обувки вместо пари за първолаците
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия