Озадачена съм!

  • 910
  • 9
Днес е 6 ден след Ову-то, направих си тест, който отчита след 7 ден - не ме питайте защо бързам, сигурно сте минали през това, но.....теста беше отрицателен и аз го оставих в банята/изваден от урината/, сега час по-късно го поглеждам - той с втора чертичка, много бледа!Как да го тълкувам?
Виж целия пост
# 1
Колко време е стоял в банята-защото може да е изпарителна newsm78
Виж целия пост
# 2
от това, което съм чела по упътванията на тестовете не трябва да се вярва много на резултат, след десетата минута. ама знам ли...
Виж целия пост
# 3
Колко време е стоял в банята-защото може да е изпарителна newsm78

ох не в банята, а върху пералнята в кухнята! Кое може да е изпарителна?
Виж целия пост
# 4
Втората линия-щом не се е появила до 10 мин, не би трябвало да се отчита резултата за положителен, а просто изпарителна линия....поне доколкото съм чела
Виж целия пост
# 5
Втората линия-щом не се е появила до 10 мин, не би трябвало да се отчита резултата за положителен, а просто изпарителна линия....поне доколкото съм чела

разбрах, еми утре ще повторя с контролната ленста и ще видим!
Виж целия пост
# 6
Фанта - не бързай , знам че искаш да разбереш по-бързо , но има риск сега да се навиеш ,че си бременна и да ти дойде - ако не се закрепи или ако не е наред яйцеклетката. Ти си прави тестове ако искаш , но не се навивай излишно.... единствения тест , който отчита вярно е ТЪРПЕНИЕТО.
Успех Wink
Виж целия пост
# 7
Успех Peace А най-добре ще е да поизчакаш-от всичко, което съм прочела тук разбрах, че най-удачно е да се прави тест при един ден закъснение-спестяваме си доста разочарования; знам, че е трудно чакането, но можеш да опиташ Hug
Виж целия пост
# 8
Фанта, сама си казала че е твърде рано за тест! Знам какво е да чакаш и да нямаш търпение, но все пак единственото което мога да те посъветвам е да си направиш КРЪВЕН тест и то след три-четири дни. То на шестия ден след ову даже не се е имплантирало, да не говорим за отделяне на хормона на бременността. Все пак искрено ти пожелавам успех и се моля теста ти да е положителен и да се радваш на прекрасно бебенце след девет месеца! Hug
Виж целия пост
# 9
Заключвам темата защото не може Фанта да пуска през ден, през час тема само защото е озадачена.
Пиши в седмичната тема за подобни озадамения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия