Ресурсен център Русе

  • 6 029
  • 8
По молба на Педагог пускам тази тема. Ще я закова. Надявам се да е от полза за специалистите и родителите.
Ще пусна същата и за Ресурсен център София - град.
Всеки Ресурсен център може да създаде подобна тема, ако има нужда от нея.
Виж целия пост
# 1
майка ми зарочва работа в ресурсен център - Кърджали. Много се притеснява; защото тепърва трябва да навлиза в работата ;а среща доста трудности. Ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 2
Къде е този ресурсен център?
Виж целия пост
# 3
http://rcrs.my.contact.bg/

 Това ще те отведе в ресурсен център Русе.
Виж целия пост
# 4
Моля ако някой има лчини впечатления от дейността на центъра и работата на специалистите да сподели Grinning. Работя в сферата на социалните услуги в града и често ме питат...
Виж целия пост
# 5
От месец се грижа за дете с увреждания, младата госпожица е на 16, завършила е 8клас в Помощно училище. Знаете ли дали в Русе има място, където би могла да учи още? Детето има желание за това, но не знам дали би се справила.
Ние играем на ДОМИНО и ЧЕРЕН ПЕТЪР, казва таблицата за умножение, но има още проблеми...
Виж целия пост
# 6
С какво заболяване е момичето? Сега влязох в страницата на ресурсния център и излиза, че в следните училища има специалисти- ресурсни учители:

Ресурсни учители

ОУ “Олимпи Панов”
Мирослав Чергански, Цветомир Иванов,
Снежана Иванова, Анелия Пенкова

ОУ “Ангел Кънчев”
Илко Дончев, Симеонка Илиева, Павлина Миткова, Ивайло Киселов, Десислава Роева, Мария Шалвирова, Мирослав Маринов, Румянка Крумова

ОУ “Алеко Константинов”
Галя Теодорова, Емилиян Соколов,
Пепа Царева, Златко Сидеров,
Стефка Минчева

ОУ “Иван Вазов”
Мариянка Атанасова

СОУ “Йордан Йовков”
Милена Иванова, Радосвета Колчева

ОУ “Братя Миладинови”
Илона Маринова

СОУ “Васил Левски”
Ревазие Юмерова, Елеонора Белчева

ОУ “Никола Обретенов”
Мирослав Савов

ОУ “Тома Кърджиев”
Грета Петрова
Магдалена Карадимова

ОУ “Васил Априлов”
Росица Стоянова, Венета Христова

 В последните две със сигурност знам че има ресурсни, за другите предполагам, най- добре е на място да се поинтересувате, според адреса на детето и близостта до дадено училище...

Мисля, че могат да изготвят индивидуална програма, да се подготвя и учи в къщи, а да полага изпити след това и да и признаят образованието  Hug

Желая ви Успех!Важното е, че има желание! Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
още нещо полезно от страницата на Ресурсния Център
КАКВО ТРЯБВА ДА ЗНАЯТ РОДИТЕЛИТЕ НА ДЕЦА СЪС СПЕЦИАЛНИ ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПОТРЕБНОСТИ ?- http://rcrusse.eu/page4.html
Виж целия пост
# 8
Тъй като пуснах нова тема с координати на Ресурсните центрове - тази тема ще бъде "разкована" (да не се чудите къде е)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия