Добър генетик във Варна?

  • 3 949
  • 8
Мили мами, преживях втори мисед и сега ми се налага да правя генетични и имунологични изследвания. От това, което изчетох в форума разбирам, че клиниката в Плевен е добра. Хвалите и разни специалисти в София. Но тъй като сега нашият татко е в чужбина и с Боби се гледаме сами, предпочитам да направя първоначални консултация и изследвания във Варна. Препоръчаха ми д-р Ангелова от Терапията, приема и в Майчин дом. Имате ли инфо за нея?
Или може би е най-добре да отида направо в Плевен?
Много ви моля за съвет! Направо съм разбита в момента.И новината за бременността, и всички мъки, докато се стигна пак до медицинския аборт ги преживях сама, без съпруга ми да е до мен, а и криех от Боби, защото той предния път много се надяваше, а и още го чака онова бебче...Но уви, за една година - два миседа.
Виж целия пост
# 1
magurka2 съжалявам много Sad
За съжаление не мога да ти помогна с информация за лекари, но правилно си решила да направиш тази консултация.

От сърце ти пожелавам следващата бременност да завърши със сладко и здраво бебенце.
Виж целия пост
# 2
Само съм чувала за доктор Ангелова от Терапията.Отзиви ,нищо не мога да ти дам повече.Пожелавам ти успех и много здраве!
Все пак за Плевен,май е по добре!
Виж целия пост
# 3
Съжалявам. Cry
Мисля, че Плевен е по-добре. Пиши на първо време и-мейл на д-р Конова.
Виж целия пост
# 4
Доц.Ангелова от Терапията, чувала съм добри неща за нея от други доктори.
Виж целия пост
# 5
Здравей magurka2,
Аз в момента правя генетични и имунологични във Варна в Терапията, генетични - при доц. Ангелова и имунологични при доц. Балев. Мисля, че можеш да ги направиш там, ако искаш. После ако решиш можеш да направиш консулт с доц. Конова в Плевен. Ако имаш въпроси питай.
Виж целия пост
# 6
 Д-Р Константинова (асистент в катедра медицинска генетика) е   много добър специалист. Доц. Ангелова също е добра, тя е завеждащ катедрата .

Д-р Балев (пак в терапията) прави имунологични изследвания. А доц. Балев е специалист по образна диагностика и фетална морфология (на УЗ).
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви, момичета, за подкрепата!
Kemili, тъй като пишеш, че в момента си правиш изследвания в Терапията, би ли могла да ми кажеш след колко време след аборта се започват тези изследвания. Имам информация, че трябва да се изчака един нормален цикъл. При мен последната бременност беше моларна и ми казаха да изчакам дори два. Разбирам, че сигурно има резон в тези срокове, но самото чакане, а после и лечение кое знае колко ще се проточат. Просто искам вэзможно най-скоро да се заема с въпроса.
Ако други майчета са имали такива проблеми, моля да споделят.
Виж целия пост
# 8
Аз съм ходила също на такива изследвания с втората си бременност в терапията, клиниката по генетика, д-р Константинова. По време на отпуск я заместваше май д-р Ангелова, дано не бъркам. Доволна съм и от двете. За ехографското наблюдение - две мнения няма - САМО и единствено доц.Балев  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия