Месечна анкета на кулинарния гид за всеки дом „Бон Апети“ и BG-Mamma - 6

  • 2 134
  • 33
                  



Ако се чудите какво точно свързва списание Бон Апети и BG-Mamma, ние ще ви дадем отговора.
Това е общата ни задача да бъдем колкото се може по-полезни и максимално да удовлетворяваме желанията на вас – читателите на списанието и потребителите на сайта.

Идеята за сътрудничество се роди спонтанно, но, като добре знаем, и в спонтанните решения има закономерност – стремежът да ви помогнем да намирате по-лесно отговора на въпросите, които ви вълнуват.

Стартирайки от 1-ви май, всеки месец във форумите на BG-Mamma се провежда анкета, в която списание „Бон Апети“ ви пита коя от изброените 5 теми ви се струва най-интересна.

Информация и статия по темата, която е събрала най-много почитатели през периода, ще бъде публикувана в сайта.
Следващия месец тя ще бъде заменена с друга – също толкова интересна, полезна и увлекателна.

Така че не се колебайте - смело гласувайте за предложението, което ще ви даде информацията, от която се нуждаете.


Избрани до момента теми:

Месец май
Коя е най-подходящата диета, с която бързо и без лишения се свалят килограми?
Холивудската диета >>


Месец юни
Няма време: Бързо меню! >>

Месец юли
Захранване на кърмачето >>


Месец август
Ягодите в детското меню >>


Какъв тип тигани да използваме >>


Месец септември
Екзотични десерти >>
Виж целия пост
# 1
Остеопороза и хранене Peace
Виж целия пост
# 2
фотоепилация
Виж целия пост
# 3
Peace
Виж целия пост
# 4
Алергии от морските храни
Виж целия пост
# 5
Алергии от морските храни  Peace
Виж целия пост
# 6
Алергии от морските храни(нали са ми любими Simple Smile)
Виж целия пост
# 7
Фитнес и бременност.
Виж целия пост
# 8
Гласувах за алергиите от морските храни! Peace
Виж целия пост
# 9
Двуумях се между алергия от морски храни и остеопороза и хранене,но гласувах за второто Peace Мисля че е по-важен проблем,особено при жените все по-често се среща.
Виж целия пост
# 10
Двуумях се между алергия от морски храни и остеопороза и хранене,но гласувах за второто Peace Мисля че е по-важен проблем,особено при жените все по-често се среща.
Peace
Виж целия пост
# 11
остеопороза и хранене.
Виж целия пост
# 12
Фотоепилация
Виж целия пост
# 13
Фитнес и бременност
Виж целия пост
# 14
алергии от морски храни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия