спад на БТ с -0,6, но цикъл няма!!!

  • 1 135
  • 10
Здравейте момичета, бързам да се извиня за некомпетентността си  Embarassed нова съм тук
 и ви моля за помощ...

При 28-29 дневен цикъл и засечена овулация на 17 ден с тест, температурата ми се задържа 36,8-37 мерена е орално. Днес вече съм 32 ден и от 2 дни температурата ми е 36,3. Моля ви споделете мненията си, на какво се дължи този спад при условие, че цикъл няма. Тестовете са -  Sad  Дали все пак има надежда???
Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета, бързам да се извиня за некомпетентността си  Embarassed нова съм тук
 и ви моля за помощ...

При 28-29 дневен цикъл и засечена овулация на 17 ден с тест, температурата ми се задържа 36,8-37 мерена е орално. Днес вече съм 32 ден и от 2 дни температурата ми е 36,3. Моля ви споделете мненията си, на какво се дължи този спад при условие, че цикъл няма. Тестовете са -  Sad  Дали все пак има надежда???
Благодаря ви

Да не те разочаровам, но очаквай да ти дойде до ден два. Не мисля че при такава температура може да има бременност.
Виж целия пост
# 2
Аз пък мисля, че всичко е възможно!  Grinning
Докато няма М - има надежда!
Нито тестовете, нито температурата са със 100% гаранция!

Успех ти желая!
Виж целия пост
# 3
И моята,вагинална обаче,беше паднала след една нощ,в която ми беше доста студено.Но резултатът седи сега на спалнята и гледа книга...с бебета
Виж целия пост
# 4
Щом като от два дни температурата ти е паднала, за съжаление бременност едва ли има.
Съжалявам.
Виж целия пост
# 5
И аз съм на мнение, че ще ти дойде за съжаление. Но ти не унивай, всеки следващ месец е нова надежда, а и секса за бебе си е хубаво нещо. Wink
Виж целия пост
# 6
на мен пък почти след всяка овулация Т ми се задържа около 37, ама НЕ, не става, все си ми идва
чудно ми е пък това защо се получава?!?!?
Виж целия пост
# 7
sunshine*uk  и тук ще ти кажа, че според мен вероятността за бременност е почти нищожна след като от няколко дена БТ ти е спаднала (отговорих ти и в Зачатие). Още веднъж - съжалявам Sad

на мен пък почти след всяка овулация Т ми се задържа около 37, ама НЕ, не става, все си ми идва
чудно ми е пък това защо се получава?!?!?

k_t  това че твоята БТ не спада няколко дена преди менструацията също не е проблем. Всеки организъм е различен - при някои жени БТ спада в деня на менструацията, при други (както при мен) ден два преди самата менструация, а при трети пък БТ спада ден след менструацията. И всички тези случаи са си съвсем нормални и няма нищо страшно.
Виж целия пост
# 8
на мен пък почти след всяка овулация Т ми се задържа около 37, ама НЕ, не става, все си ми идва
чудно ми е пък това защо се получава?!?!?

На мен понякога ми пада чак на първия ден от менструацията или на следващия,а понякога ден-два преди менструацията.
Виж целия пост
# 9
значи да не се притеснявам поне за това, благодаря ви!
/всеки месец се надявах до ПОСЛЕДНО, с тази висока Т/
но вече й  хванах цаката
Виж целия пост
# 10
Здравейте отново, благодаря ви за мненията,
на мен днес ми дойде  #2gunfire
дано имаме повече късмет този месец.
успех на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия