Обувки Джианни

  • 80 035
  • 166
Харесвате ли ги?
Купували ли сте?
А ботушите?
Доволни ли сте?
Аз ги харесвам. Намирам ги  за успешна комбинация на качество и цена. Вносителите им във Варна  ли са? или съм разбрала грешно?!
Виж целия пост
# 1
Не всичко харесвам. Миналата година по това време си купих страхотно красиви и екстравагантни ботуши за 129 лева (намаление, разбира се). Имаше още един-два модела, които ми харесаха - елегантни, оригинални. Но когато си търсех обувки и сандали, в Джани нищо не ми допадна - харесаха ми един-два модела, но бяха така безобразно "украсени" с камъчета, листа и перушини, че ми се доповръща... Това в магазина във Варна, иначе ботушите са ми от фирмения магазин в Русе. Та в общи линии мнението ми е, че има интересни неща, но цената въпреки това ми идва висока.
Виж целия пост
# 2
Аз не съм доволна изобщо.Нямам техни обувки или ботуши или сандали,които да не им стане нещо скоро след като съм ги купила.А цените им са високи за предлаганото качество.
Виж целия пост
# 3
Имам ботуши - страхотни са. Цената им е "малко" височка, но си заслужават. Определено освен ботушите нищо друго не съм си харесвала.
Виж целия пост
# 4
Имам ботуши - страхотни са. Цената им е "малко" височка, но си заслужават. Определено освен ботушите нищо друго не съм си харесвала.

И аз така. Имам страхотни ботуши от там- не са мръднали. Но пък друго освен ботуши не съм харесвала.
Виж целия пост
# 5
Преди около 1 месец си купих (от намамелние) чехли на Джиани - отпред са затворени, само петата е открита. Много са хубави и удобни, и сега продължавам да си ги нося в оставащите топли дни. А от около 2 години имам есенни обувки на Джиани - много здрави излязоха - от набук и кожа са направени (много ми харесва изработката им) и досега си ги нося. И тях бех купувала от намаление, че иначе цените ми идват малко височки.
Доволна съм, препоръчвам обувките им, ако имаш възможност за тях! Peace
Виж целия пост
# 6
Явно аз съм обрала болклуците пак.
Виж целия пост
# 7
Аз имам сандали, ботуши и за есенно-зимния сеезон едни, заслужават си парите - много са качествени.
Виж целия пост
# 8
v sofia imatn li magazin i kade e?
Виж целия пост
# 9
Имам ботуши Джани- качествени са.
Виж целия пост
# 10
v sofia imatn li magazin i kade e?

На "Граф Игнатиев", срещу Попа
Виж целия пост
# 11
Аз също втора година си купувам зимни ботуши от тях. Но следващия сезон не стават за носене. Хем си купувам два чифта, да ги сменям, за да не ги хабя много. Не съм много доволна. Сега си взех едни за 160лв. и ми се виждат по-качествени от на Джани.
Виж целия пост
# 12
Аз също втора година си купувам зимни ботуши от тях. Но следващия сезон не стават за носене. Хем си купувам два чифта, да ги сменям, за да не ги хабя много. Не съм много доволна. Сега си взех едни за 160лв. и ми се виждат по-качествени от на Джани.


Най-накрая още някой с мойто мнение.Вече бях взела да си мисля че или не разбирам,или че просто съм карък и попадам на кофти чифтове.Аз миналата зима си взех едни Paolo Botticelli за около 180 лв и бяха супер.
Виж целия пост
# 13
Аз също втора година си купувам зимни ботуши от тях. Но следващия сезон не стават за носене. Хем си купувам два чифта, да ги сменям, за да не ги хабя много. Не съм много доволна. Сега си взех едни за 160лв. и ми се виждат по-качествени от на Джани.


Най-накрая още някой с мойто мнение.Вече бях взела да си мисля че или не разбирам,или че просто съм карък и попадам на кофти чифтове.Аз миналата зима си взех едни Paolo Botticelli за около 180 лв и бяха супер.

Имам едни обувки от тях, много удобни, много хубава и фина кожа и външната, и вътрешната част, обаче съм ги носила на обущар сигурно 3-4 пъти, "сглобката" им нещо хич не е здрава  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Да Паоло Ботичели има такъв магазин в Бургас, аз живея отгоре Grinning
Там са хубави нещата.
И аз съм си купувала от там и ботуши и сандали - доволна съм Peace
Виж целия пост
# 15
За харесването- то няма марка обувки, на която да харесвам всички модели, но в Gianni горе- долу винаги има нещо и за моя вкус.
Каквото и да съм си взела от там, и от Паоло Ботичели, е излезнало качествено и си е избило парите. Пък ако е от разпродажба- още по- добре Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Знаете ли, вносителите на тези обувки за БГ, кои са или как да ги открия?
Виж целия пост
# 17
Доколкото разбрах от нета, Джани е запазена марка на Хинсо - част от българо-италиански холдинг, работят с чужди дизайнери. Ето:
http://www.hinso.rousse.bg/home_hinso.html

Ето и запазените марки:
http://www.hinso.rousse.bg/home_hinso_trade_marks.html

Като кликнеш на името на марката, се отваря страница с инфо и галерия. За съжаление страницата с инфо за Джани не се зарежда... Sad

Странно, винаги съм смятала, че Джани е италианска марка, а в този сайт пише, че обувките са дело на българо-италианска фирма със седалище Русе... newsm78 Да не би да става дума за някакви други "Джани"???
Виж целия пост
# 18
Доколкото знам собственика е от Хасково -български мюсюлманин.  Има верига от магазини в по-големите градове./София,Варна Пловдив Бургас,естествено и в Хасково ,може би и другаде.Ако ти трябва контакт ,пробвай в някой от обектите за информация.Ако не успееш пиши на лични мисля ,че  му  имам телефона. ,но е в стар тефтер и трябва доста да ровя.
Виж целия пост
# 19
Да-Паоло Ботичели се правят в хасково, а магазина на Солунска в София за жалост го закриха #Cussing out Аз си купих оттам ботуши намалени на 80 лв. и съм супер доволна! Иначе си пазарувам техни обувки от Бургас-когато ходя до там

Ето сайта на фирмата- http://www.paolobotticelli.com/index.html
Виж целия пост
# 20
Да-Паоло Ботичели се правят в хасково, а магазина на Солунска в София за жалост го закриха #Cussing out Аз си купих оттам ботуши намалени на 80 лв. и съм супер доволна! Иначе си пазарувам техни обувки от Бургас-когато ходя до там

Ето сайта на фирмата- http://www.paolobotticelli.com/index.html



Аз не знаех че там ги правят.Тва сигурно ли е?Иначе знам за Джиани че там даже имат склад където съм ходила преди години и си бях взела 6 чифта супер намалени но трябваше да се пазарува на едро и се бяхме събрали няколко приятелки.Ние с това Ботичели поизкривихме темата малко.
Виж целия пост
# 21
Поизкривихме я- ама наистина там ги правят, не са италиански, като аз си мислех отначало, но уж ги правят за износ Grinning Но поне са качествени и съм доволна, лошото е, че в София магазина го няма вече Sad
Виж целия пост
# 22
И аз съм си мислила,че Джани са италианска марка Rolling Eyes Иначе по темата-много харесвам ботушите им,въпреки,че не съм си купувала от там,а винаги оставам само с намерението Wink
Виж целия пост
# 23
Джанни не са италиански. Преди време, когато още имаха магазин в Стара Загора, съм ги питала какво производство са обувките. Продавачката ми отговори, че са турски.

Аз също съм чувала, че ги внасят някакви турци от Хасково. Преди време имаха и склад там, но го закриха.

Аз съм от доволните купувачи - каквото съм взела, не е мръднало по два сезона. За моделите - има такива, които не бих носила, и такива, които са ми по вкуса.
Виж целия пост
# 24
Доста техни обувки имам - доволна съм Peace
Виж целия пост
# 25
Жалко, че нямат свястни сайтове, където да си разгледа човек спокойно колекциите Confused
Виж целия пост
# 26
моите впечатления са доста разнопосочни
преди 4 години си бях купила оттам едни боти - класически, черни с много висок ток. Носила съм ги до откат 3 години!!!
Бях с много добри впечатления
Но последните 1-2 години - само боклуци. Всеки път като купя нещо и се налага да правя рекламация. А в магазина в София не са много учтиви (особено един мъж, който мисля, че им е някакъв супервайзор)
Преди месец купих от Варна един чифто от новата им есенно-зимна колекция
Провал! Отлепиха се каишките. Занесох ги, отказаха да ги подменят, защото били носени!?! #Crazy
Дадоха ги на обущар, а той ги зашил, но така, че се стесниха на ширина и сега не мога да ги обуя
Така че сън на път да изхвърля 129 лв в кофата! #2gunfire
Виж целия пост
# 27
И аз съм доволна от марката. Имат готини моделчета и когато бях в България съм си купувала обувки с добро качество.
Иначе по въпроса за производството - само да попитам кое в България не е made in Turkey ?
Виж целия пост
# 28
Иначе по въпроса за производството - само да попитам кое в България не е made in Turkey ?
Това, което е made in China  Laughing
Аз нямам проблеми с турските производства. Много световно известни марки шият на ишлеме в Турция и от тамошни аутлети  и factory stores съм купувала дрехи с превъзходно качество. Същото е и с обувките.

Виж целия пост
# 29
Имам чехли и съм доволна
Виж целия пост
# 30
Не, категорично НЕ СЪМ доволна от Джани! Купувала съм си боти и обувки. Ботите къде 90 лв сле намаление струваха-още на 2 седмица цъфнаха отстрани разлепени. носих ги на обущар, но ми стана кофти оттогава - имах ги за луксозни да си ги нося с кеф, пък поправеното все ми се набиваше на очи.. После така се разжавриха,че ми се вадиха от краката.
Пък обувките-пълна трагедия..Отдолу каишките подплатени с изкуствена кожа и се разлепиха и те на момента..Абе трагедия..
Отивам миналата година да гледам едни сандали..Да, ама имат разнотоние. А са 90 лв..И продавачката моля ви се ми казва- като си ги боядисате няколко пъти ще се пооправят и няма да си личи-еми за сто лева става въпрос бе жена??

С една дума- пари на вятър за мен!
Виж целия пост
# 31
Купих си от там сандали след намаление. Още на първото обуване подметката се пресова (платформа), а аз не съм чак толкова тежка. Отидох и ги върнах. Съответно ми върнаха и парите.
Виж целия пост
# 32
Аз съвсем се обърках - кой всъщност е производителят на обувки "Джани"? В сайта, който пуснах, пише, че Джани е запазена марка на Хинсо-Русе... Тук говорите за турско производство... newsm78 Да няма някакво дублиране на имена, марки? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 33
Да-Паоло Ботичели се правят в хасково, а магазина на Солунска в София за жалост го закриха #Cussing out Аз си купих оттам ботуши намалени на 80 лв. и съм супер доволна! Иначе си пазарувам техни обувки от Бургас-когато ходя до там

Ето сайта на фирмата- http://www.paolobotticelli.com/index.html


Паоло Боти4ели отвори врати преди няколко дена.Магазина е на Графа някъде до Джани. Peace
Виж целия пост
# 34
имам ботуши, боти, купувала съм си и едни чехли, които бяха отвратителни. толкова неудобно нещо не съм носила никога.
ботушите са ми от 5-6 години и не са мръднали, ботите ги носих 3, мисля да ги хвърлям, защото върховете им се отъркаха /те са велурени/ но са много удобни.
като цяло нямам добро мнение - ботите и ботушите ми като гледам са някакво изключение, всички други са ужасно кичозни, безумно неудобни /много високи токове, разположени на края на петата вместо в центъра/ и надути цени.
Виж целия пост
# 35
  Винаги съм се съмнявала в италианския произход и на двете споменавани марки, е вече се убедих.За български, турски, китайски или каквито са там доста се поизхвърлят с цени.За справка, миналата година като разглеждах чужди сайтове за обувки срещнах ботуши на Дона Карън за 100 долара, ама отдолу на подметката си пише Дона Карън,и на всички други си пише името на фирмата, дори и да не е известна.На тия Джани и Ботичели нищо не пише, същата работа като мебелите Карло Даниели-само името им италианско.Слагат на магазините си едни гръмки имена, цена на обувките по десет и давай.Познавам собственичката на един такъв магазин в Б-с, 15 години имаше магазини за обувки от Турция на цени 50-60лв. миналата година гледам отворила нов магазин ботуши-180 лв, италиански.Как да си купя нещо от такъв магазин!
Виж целия пост
# 36
И продавачката моля ви се ми казва- като си ги боядисате няколко пъти ще се пооправят и няма да си личи


Най обичам така като започнат да ми обясняват как да поправя нещо което би трябвало да си е наред или ако не е изобщо да не го предлагат в магазина. #2gunfire Иначе са с големи претенции  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 37
И аз си мислех че има нещо италианско в марките Паоло Ботичели и Джани но май съм се объркала.Във всеки случай не се учудвам  Laughing
Между др сега когато е времето да си взимам ботушки няма ли някое намаление Crazy
Виж целия пост
# 38
То е ясно че не са кой знае какви продуктите им,но ако трябва да избирам,избирам Ботичели,имат по-хубави модели,по-качествени са и освен това са на по-ниски цени.И винаги имат хубави намаления,но дори и без тях цените им в никакъв случай не са някви супер скъпи.А за Джиани от тук нататък и 5 лв не давам.
Виж целия пост
# 39
 PeaceИ Джани,и Ботичели ги правят в Турция на ишлеме за Италиански фирми-за европейския пазар-познайте кое качество идва у нас Mr. Green/ама на какви цени а newsm78/.Наистина ги внасят турци от Хасково.
Обаче повечето им неща са естествена кожа и аз имам доста добри попадения-миналата година на летните разпродажби си купих 3 чифта чехли/златни,червени и т.н./ и не мога да ги износя-наистина са много удобни и не са мръднали-на Ботичели са. Hug
Виж целия пост
# 40
Турски са!
Със сигурност го твърдя.Често пътувам до комшиите и виждам редовно магазина на едро!
Всъщност,ако знаете колко често се чува италиянска реч в турция Mr. GreenТа и от Италия може да се сдобиете с турски чепик Hug
Виж целия пост
# 41
Не ги харесвам!
Няма и да си купя пове4е от тях! Naughty
Виж целия пост
# 42
Аз си купих миналата есен едни ботуши от "Паоло Ботичели" на ул.Солунска.Изглеждаха добре, естествена обърната кожа и само за 120 лв,но в големия сняг нещо пропуснаха и ми се намокриха краката и ботушите замирисаха-не ги обух повече.След това забелязах,че всъщност "Паоло Ботичели" са "прилични" копия на марковите и неколкократно по-скъпи "Роберто Ботичели" и не смятам,че някой прави "Паоло Ботичели" за износ в Италия Naughty.По-скоро някой прави евтини имитации със сходни имена на известни марки и залива пазара с тях и ги рекламира като италиански.
Виж целия пост
# 43
Права си veka, ама то може ли да си сигурен какво купуваш, навсякъде боклуци, ама навсякъде! то и 300 лв. да дадеш за ботуши не може да си сигурен, че ще са качествени и като пише на тях Дона Карън-ще са наистина Дона Карън, а не някое турско или китайско менте! Аз не вярвам, че в България се продават оригинални неща-абсолютно съм убедена, че всичко идва от Турция и Китай с по едно пришито етикетче. #Cussing out
Виж целия пост
# 44
  Е то и световноизвестните марки са си изместили производството на изток, но това не прави продуктите им неоригинални.Някои неща, които купувам от тук ги намирам и в официалните сайтове на фирмите, адресите на магазините също.Така че не могат да се правят такива обобщения.
Виж целия пост
# 45
  Е то и световноизвестните марки са си изместили производството на изток, но това не прави продуктите им неоригинални.Някои неща, които купувам от тук ги намирам и в официалните сайтове на фирмите, адресите на магазините също.Така че не могат да се правят такива обобщения.

Цитат от моя пост преди :"По-скоро някой прави евтини имитации със сходни имена на известни марки и залива пазара с тях и ги рекламира като италиански."

Написала съм имитации със сходни имена,мисля че човек трябва да чете и след това да се изказва!
Виж целия пост
# 46
  Е то и световноизвестните марки са си изместили производството на изток, но това не прави продуктите им неоригинални.Някои неща, които купувам от тук ги намирам и в официалните сайтове на фирмите, адресите на магазините също.Така че не могат да се правят такива обобщения.

Цитат от моя пост преди :"По-скоро някой прави евтини имитации със сходни имена на известни марки и залива пазара с тях и ги рекламира като италиански."

Написала съм имитации със сходни имена,мисля че човек трябва да чете и след това да се изказва!

Ами да, права си, това важи в случая за теб!Май си пропуснала коментара след твоя и преди моя.
Виж целия пост
# 47

 Ами да, права си, това важи в случая за теб!Май си пропуснала коментара след твоя и преди моя.

Без да искам да се заяждам, но мога да отговарям само и единствено за собственото си мнение!
Виж целия пост
# 48
  Е то и световноизвестните марки са си изместили производството на изток, но това не прави продуктите им неоригинални.Някои неща, които купувам от тук ги намирам и в официалните сайтове на фирмите, адресите на магазините също.Така че не могат да се правят такива обобщения.

 PeaceАми именно затова говорим-те не са правени за износ в Италия,а се правят на ишлеме за италиански фирми било в Турция било в Китай и т.н.Както някъде в софийско сглобяват играчки за "Киндер сюрприз" и както в село Ягодово-Пловдивско шият "Диадора" за EU... Hug



 Ами да, права си, това важи в случая за теб!Май си пропуснала коментара след твоя и преди моя.

Без да искам да се заяждам, но мога да отговарям само и единствено за собственото си мнение!


 PeaceВъв всеки случай има огромна разлика между евтини имитации и изнесено производство. Thinking
Виж целия пост
# 49
 PeaceПри  Сара Пен положението е същото-пак ги правят там. Hug
Виж целия пост
# 50
А за "Сара Пен" мнението ми е същото като за останалите.Преди години имаше един магазин в Бургас уж техен фирмен-точно срещу търговския център, където е Терра Нова (нали не съм от там и така се ориентирам).Та от въпросния магазин си купувам едни чехли за доста солидна за времето си сума,като ми се казва че са италиански (пък аз не мога да зная всички италиански фирми).Прибирам се вечерта в Созопол,тогава често бях там и редовно пазарувах в Бургас.Вечерта отиваме на разходка и двете чехли се скъсаха едва се прибрах в хотела.На другия ден отивам с чехлите в Бургас да ги върна,но не искаха да ми възстановят парите, била съм аз срязала каишката-ами аз луда ли съм да хвърля пари за чехли и вечерта да срежа каишката #Crazy и като им вдигнах скандал ми смениха чехлите за други.От тогава и тази марка обувки я пропускам!И за "Роберто Ленци" мога да разкажа,но оспамихме темата защото е за друга марка обувки.
Виж целия пост
# 51
аз съм доволна,миналата зима си купих от там много хубави ботуши,бяха малко скъпички,но пък много хубави
Виж целия пост
# 52
Ще използвам темата, да попитам за обувки на Bari group. Харесах си едни мокасини за 75 лева от магазин на Графа.
Имате ли мнение за тях?
Качествени ли са?
Виж целия пост
# 53
И от Джани и от Ботичели съм си купувала. И съм и не съм доволна. Попадала съм и на добри и на лоши модели. Ботичели ги правят основно в Турция, но и в Китай също. Италианско е само звученето. Познавам собственика Simple Smile
Виж целия пост
# 54
И за "Роберто Ленци" мога да разкажа,но оспамихме темата защото е за друга марка обувки.
Кажи и за него де-няма проблем.
Виж целия пост
# 55
И за "Роберто Ленци" мога да разкажа,но оспамихме темата защото е за друга марка обувки.
Кажи и за него де-няма проблем.

veka, сподели, и мен ме интересува. Съвсем скоро си купих ботуши на "Роберто Ленци" от Стара Загора.




Виж целия пост
# 56
Аз съм много доволна от Джани, никога не съм имала каквито и да било дефекти. Имам към 3-4 чифта ботуши и около 5-6 чифта обувки, както и чанти. Нямам никакви проблеми. Учудвате ме. Да цените не са от ниските, но имат и разпродажби, а моделите им, поне за мен са доста интересни. Да не говорим, че са ми много удобни. Това са единствените обувки, които съм си купувала в България и не са ми правили рани първите пъти. За мен са много добри.
Виж целия пост
# 57
За Джани мисля,че трябва да се постараят още малко или поне да им намалят цените -ужасно неудобни и твърди подметки,направо ти се подбиват краката.Като външен вид и здравина са добре,но подметката за мен е слабо място ,не само на тази марка,но и на почти всички зимни обувки ,които се продават на пазара.С летни не съм имала такива проблеми досега.

Не знам как са Хъш Пъпис и Геокс като подметка,всеки път като си купя ботуши или боти с твърда подметка се налага да си слагам стелки допълнително,и всеки път се заричам ,че ще си купувам само от такъв тип магазини,но досега все става така,че нищо не ми харесва и вземам някакви други.Искам обувки с ортопедична подметка  Crossing Arms
Виж целия пост
# 58
Харесвате ли ги?
Купували ли сте?
А ботушите?
Доволни ли сте?
Аз ги харесвам. Намирам ги  за успешна комбинация на качество и цена. Вносителите им във Варна  ли са? или съм разбрала грешно?!
Купувала съм си преди години когато навлезоха на пазара едни сандали, а миналата година си купих от тях ботуши. Харесват ми, но за 270 лв бих си купила доста по-хубави/т.е. нереално високи цени държат/, и все пак - доволна съм Peace
Виж целия пост
# 59
Преди 3-4 години си купих ботуши от Джани в Бургас,останах доволна,не са мръднали,но вече не са модерни Close
Виж целия пост
# 60
И аз съм доволна от Джани. Първите ботуши, които си купих от там, издържаха на "сериозно" носене 3 години, всъщност даже още изглеждат добре, но вече не са актуални. Имам и 2 чифта обувки, едните от миналата година, сега изглеждат като чисто нови, а и те са носени доста, тази година отново си купих и от първия ден ги нося по 12 часа, предвид че са с 10 см ток, не съм изпитала никакъв дискомфорт. Относно цените, безспорно са доста надути.
Виж целия пост
# 61
имам сандали и чехли,от тях съм доволна....
скоро влиэах в техен магаэин и едни ботуши ме привлякоха ... с цена 400 лева  Shocked не мисля че точно таэи марка може да предлага ботуши с такава цифра -не си эаслужава  Crossing Arms
Виж целия пост
# 62
не мисля че точно таэи марка може да предлага ботуши с такава цифра -не си эаслужава  Crossing Arms
Именно Peace И аз се учудих на "хъс-а" им.... newsm78 Wink
Виж целия пост
# 63
Да-Паоло Ботичели се правят в хасково, а магазина на Солунска в София за жалост го закриха #Cussing out Аз си купих оттам ботуши намалени на 80 лв. и съм супер доволна! Иначе си пазарувам техни обувки от Бургас-когато ходя до там

Ето сайта на фирмата- http://www.paolobotticelli.com/index.html



Аз не знаех че там ги правят.Тва сигурно ли е?Иначе знам за Джиани че там даже имат склад където съм ходила преди години и си бях взела 6 чифта супер намалени но трябваше да се пазарува на едро и се бяхме събрали няколко приятелки.Ние с това Ботичели поизкривихме темата малко.
[/quo

Здравейте! Исках само да добавя че обувките не се произвейдат в Хасково, а в Турция.макар 4е са доста ка4ествени  
Виж целия пост
# 64
имам такива обувки - страхотни са!
Виж целия пост
# 65
teo_71  e напълно права знам за още марки които ги правят в Турция. Също така евала на Криция които внасят обувки 100% производство от Италия, собственика каза, че е дна от марките които внасял започнали да ги правят ако не се лъжа в Македония и е престанал да зарежда с тях. По темата до сега нищо не ми е харесвало, а и няма да си купя на тази марка!
Виж целия пост
# 66
имам такива обувки - страхотни са!
2 чифта имам и и аз съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 67
teo_71  e напълно права знам за още марки които ги правят в Турция. Също така евала на Криция които внасят обувки 100% производство от Италия, собственика каза, че е дна от марките които внасял започнали да ги правят ако не се лъжа в Македония и е престанал да зарежда с тях. По темата до сега нищо не ми е харесвало, а и няма да си купя на тази марка!

Аз също харесвах Криция, уж ми правеха разни отстъпки, но напоследък надценките им станаха огромни и ми излиза по-изгодно да си купя същите от Studio B52 отсреща, и без отстъпка цената им там е по-ниска. Иначе и аз не харесвам особено Gianni. За тези цени, които се цитират тук, може да се купят далеч по-качествени и хубави обувки.
Виж целия пост
# 68
За тези цени, които се цитират тук, може да се купят далеч по-качествени и хубави обувки.
Това подкрепям със 2 ръце.
Напоследък обувките на тази марка наистина са доста некачествени.
Явно в България пристига 3-то качество...
Виж целия пост
# 69
За тези цени, които се цитират тук, може да се купят далеч по-качествени и хубави обувки.
Това подкрепям със 2 ръце.
Напоследък обувките на тази марка наистина са доста некачествени.
Явно в България пристига 3-то качество...

Защо си мисля,че тези обувки са чисто български и се произвеждат в Русе?! newsm78
Има такава италианска марка обувки с подобно име,но не са тези!
Виж целия пост
# 70
Много съм доволна от Джани! Доста бързо си изхабявам обувките, защото не ги пазя много, а тези излязоха много здрави. Имам есенни обувки от естествена кожа и велур, на доста висок ток (от намаленията); кафеви ботуши на висок ток от естествена кожа (250 лв), черни ниски ботуши от естествена кожа (100 лв при намаление). И трите чифта са много удобни, не пропускат вода и не са мръднали. Цените не ми се струват високи ...... когато няма намаления хубави ботуши под 200 лв не съм виждала никъде. Тук в магазина в Търново не съм виждала ботуши по 400 лв, цените бяха около 200, най-много 300. Чехли само не съм си взимала досега, май не ми допадат толкова.
Виж целия пост
# 71
И продавачката моля ви се ми казва- като си ги боядисате няколко пъти ще се пооправят и няма да си личи


Най обичам така като започнат да ми обясняват как да поправя нещо което би трябвало да си е наред или ако не е изобщо да не го предлагат в магазина. #2gunfire Иначе са с големи претенции  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ами аз пък си купувам обувките само от Ботичели, много са удобни, не мърдат изобщо, а относно надписите на истинските Ботичели винаги има надпис, за който мога да кажа, че НИКОГА не се изтрива, дори обувката вече да не става за нищо, а за Джани от много време не ги харесвам, а преди ми бяха любимата марка, но сега гледам, че обувките са им целите в лепило, супер некачествени и цената и качеството изобщо не са съвместими.
Виж целия пост
# 72
Нали все пак правим разлика между "Роберто Ботичели" (които изобщо нямат магазин в БГ) и относително евтините и масови турски "Паоло Ботичели"  Wink

Виж целия пост
# 73
За тези цени, които се цитират тук, може да се купят далеч по-качествени и хубави обувки.
Това подкрепям със 2 ръце.
Напоследък обувките на тази марка наистина са доста некачествени.
Явно в България пристига 3-то качество...

Защо си мисля,че тези обувки са чисто български и се произвеждат в Русе?! newsm78
Има такава италианска марка обувки с подобно име,но не са тези!
Првят се в Турция на ишлеме за италианска фирма. И се внасят в България.
Виж целия пост
# 74
Доколкото разбрах от нета, Джани е запазена марка на Хинсо - част от българо-италиански холдинг, работят с чужди дизайнери. Ето:
http://www.hinso.rousse.bg/home_hinso.html

Ето и запазените марки:
http://www.hinso.rousse.bg/home_hinso_trade_marks.html


~WOMANISH~ , аз това си спомням че съм чела в тази доста стара тема!Не ми се спори по въпроса, но смятам цитираното от Нимфетка за вярно!
Виж целия пост
# 75
аз пък съм виждала модел обувки, абсолютно еднакъв, с етикети на няколко от обсъжданите марки...
не си спомням да съм си купувала, затова не мога да коментирам качество
Виж целия пост
# 76
Аз си взех ботушки от новата им колекция в края на ноември (280лв)! Ами, определено не съм ги носила всеки ден, но когато в началото на март се отцепиха по ръба на подметката( нещо, което не подлежи на ремонт) и ги отнесох в магазина заедно с касовата бележка, любезно продавачката ми обясни, че всяко нещо си има продължителност на живот, и аз, тъй-като не съм ги употребявала правилно  #Crazy newsm78 #Crazy съм им съкратила живота (живот, от датата на закупуване, до края им-3 месеца)! Проведох няколко разговора и с управителя на магазина, който беше на същото мнение, като продавачката, алармирах в Комисията за защита на потребителя, но безрезултатно за мен, и преди около месец заминаха в сметта!  newsm28 Е, аз не знам, дали мога правилно да експлоатирам чифт ботуши, може би трябва да върви и упътване към тях, но целият ми приятелски кръг е предупреден за тази марка  #Cussing out
Виж целия пост
# 77
Ехооо,мацки пуснете един линк за тези обувки на Джани,да ги видим!Благодаря!
Виж целия пост
# 78
Въобще не съм доволна.Колкото чифта си взема все нещо стават.И на приятелките ми с атака,на едната тока се счупи на другата се скъсаха и т.н.Не съм доволна Naughty
Виж целия пост
# 79
Сайтът на ""GiAnni":
http://www.gianni.point.bg/index.php
Виж целия пост
# 80
Напъвах се да се сетя дали съм си купувала нещо от там, но май не. Разглеждала съм ги обаче често. Това, което ми е правило впечатление е, че повечето модели са страшно масови, да не говорим, че същите обувки съм виждала и в други магазини. Няма фантазия нещо в тези обувки. За качеството - не знам. Като дизайн (с риск да обидя тези, които ги харесват) - нищо особено.
Виж целия пост
# 81
Джанни не са италиански. Преди време, когато още имаха магазин в Стара Загора, съм ги питала какво производство са обувките. Продавачката ми отговори, че са турски.

Аз също съм чувала, че ги внасят някакви турци от Хасково. Преди време имаха и склад там, но го закриха.

Аз съм от доволните купувачи - каквото съм взела, не е мръднало по два сезона. За моделите - има такива, които не бих носила, и такива, които са ми по вкуса.
Турски са!
Виж целия пост
# 82
Тъй де, нали и аз това разправям  Laughing

Каквито ще да са, тук вече няма техен магазин. Каквото съм купила - купила.  Grinning
Виж целия пост
# 83
Казвам го за тези, които си мислят, че са италиански. Въпреки, че турските обувки след италианските според мен са най качествени.  Simple Smile
Виж целия пост
# 84
Момичета , да кажа и аз каквото знам за тази марка Джианни. Една позната си купи някакви чехлички за 120 лева и след месец и половина украсата на чехлите и се разлепи и отдолу се показа лепило - ужас. Според мене за тази сума можеше да си купи 2 чифта доста по - качествени чехлички. Аз съм им влизала в магазина един - два пъти и ми направи впечатление надменното отношение на продавачките.Така или иначе повече няма да влезна в този магазин Naughty
Виж целия пост
# 85
Гледах им преди няколко дни разпродажбата. Имах чувството, че са изкарали най-бабешките обувки за разпродаване...  Confused
Виж целия пост
# 86
Тези дни и аз ходих няколко пъти в магазина им. Simple Smile
Има намаление, ама пак не си струват парите. От Турция за същата сума ще си взема с по-добро качество.
Виж целия пост
# 87
Голямо оплюване тука .......
Каква марка обувки си купувате тогава и сте доволни?
Виж целия пост
# 88
Маратонки Nike ..те са си най-качествените..няма мърдане..лошото е ,че нямат обувки..
Няма обувка която да ми е направила добро впечатление..
Горе долу Бата ми харесва и вида и качеството.
Виж целия пост
# 89
yani_cat аз не оплювам, а изказвам мнение.
Говоря за Бургас - конкретно ти давам пример за ботушите. Продават ги на цена в началото на сезона - около 350 лв ( това включва сериозен наем за магазин, заплати и т.н. ). Аз искам да си ги купя точно тогава, а не да чакам намалението около 08.12 обикновено, тогава стават около 170 лв.
Купувала съм си, преди 3-4 години. Два чифта и двата дадоха дефект. Добре, че обущарят, който беше тогава към съответния магазин работи до нас ми е познат и бързо ми ги оправи.
На тази цена си вземам ботуши от Турция ( цена на едро ), които са с много по-добро качество, от по-хубава кожа и които си нося един сезон ( и повече при желание ) без никакви проблеми.
Ако някой търговец реши да зарежда в Бургас, представи си с каква цена ще дойдат, а дали ще вървят е друг въпрос.
Виж целия пост
# 90
Купувала съм си 2 чифта,качеството е под всякаква критика.Единия чифт ги носих само 1 месец и станаха за боклука.Ботичели са мног по-добри.
Виж целия пост
# 91
Купих си едни обувки от там в миг на умопомрачение.
На толкова висок ток са, че скоро на такъв не съм се качвала. Официални, не са ми особено удобни.
Дадох 100лв за нещо, което едва ли ще обуя повече от 3-4пъти, ако и толкова ги докарам.
Виж целия пост
# 92
Да-Паоло Ботичели се правят в хасково, а магазина на Солунска в София за жалост го закриха #Cussing out Аз си купих оттам ботуши намалени на 80 лв. и съм супер доволна! Иначе си пазарувам техни обувки от Бургас-когато ходя до там

Ето сайта на фирмата- http://www.paolobotticelli.com/index.html

оказа се, че не съм се заблудила в спомена си, че съм виждала тези чехли и сандали в сайта на виктория сикретс и много ми бяха харесали, но не се престрашавам да поръчам обувки, които не съм пробвала.
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
и моите любими http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
какво излиза сега? ако си ги бях поръчала от там, то и тук ги има, а са от турция  ooooh!
Виж целия пост
# 93
Не съм фен, но магазин на Паоло Ботичели в София има, макар че вече не е на Солунска, а на Граф Игнатиев, но го има.
Виж целия пост
# 94
Почитателка съм на Джиани!Готини са! елегантни!Имам сандали,които ги носа трети сезон,не са мръднали.
Виж целия пост
# 95
Според мен са абсолютни боклуци и то на висока цена. Разбира се, това е мое мнение. Купувала съм  3 чифта от тях. Един за мен и 2 за приятелят ми. Мойте успях да ги понося около 15-20 пъти, след което заприличаха на галоши. Обезформиха се, падна им боята на места, разлепиха им се каишките. Приятелят ми ги носи още по малко. Според мен, работят с некачествени материали. Не ме интересува толкова дали са италиански или турски... но качеството им е под всякаква критика. + това последните 1-2 години изкарват някакви ужасяващи модели..поне за моя вкус. Повече никога няма да направя грешка да купувам от там Close
Виж целия пост
# 96
Много често минавам край магазина (живея наблизо), досега нищо не ми е хванало окото. Никак, ама никак не ми допадат моделите им.
А още по-малко ми допадат "италианските обувки". То, всички обувки са италиански у нас.  Laughing Купувала съм обувки, рекламирани като "истинските италиански обувки" ("Фанча Даниели" или нещо такова newsm78). Да, качествени са и са красиви, но не са ми удобни.
Затова (да не плюя само Mr. Green) напоследък предпочитам немските обувки. Стига "италиански".  Party
Виж целия пост
# 97
Преди време си взех едни обувки. Бих казала, че цените са прекалено завишени за качеството.
Виж целия пост
# 98
За Джианни не мога да кажа кой знае колко хубави неща. Понякога имат и добри попадения. За Ботичели също съм със смесени чуства - миналото лято си купих сандали /ниски, ежедневни/, разлепиха се на второто носене. Оправих си ги и сега ги нося постоянно, много са ми удобни. Тази година си купих други - пак ежедневни, но обувки /тип пантофки/. От естествена кожа са, отвън и отвътре. Нося си ги и смело мога да кажа, че този път уцелих с покупката. А и бяха от намаление. Но в по-голямата си част Ботичели са си леко некачествени.
Виж целия пост
# 99
Не, не съм доволна. Взех си от там ботуши, който си бяха скъпички и се нацепиха. А продавачката ме уверяваше колко хубава им била кожата.

Малко извън темата, но да си кажа.
След това си взех от Мартини по "Борисова" магазина от Русе (правят ги в Русе). Не са мръднали.

А това за Nike  не е вярно. Купих си едни летни цвички миналото лято. Никога не са ми миришели краката (що се отнася до обувки, няма значение колко струват ... много държа на качеството)докато не ги обух тия. От каква  гума им беше стелката, но явно си знаят стоката защотото не беше залепена с цел да се пере. Така си ги перях след всяко излизане докато не се сетих да си взема нормални стелки, с който да не ми спарват краката.

За Adidas нищо не мога да кажа ... освен, че съм много доволна. Като бях ученичка всяко лято си вземах за ваканцията по  един чифт.Първо имах проблем със стъпалото  а май подметките им бяха анатомични, но не ми отичаха глезените, както с други обувки. Ако искате ми вярвайте, но тогава като дете по цял ден с маратонките през лятото и вечер никаква миризма.За мен това е най-доброто. Heart Eyes
Виж целия пост
# 100


След това си взех от Мартини по "Борисова" магазина от Русе (правят ги в Русе). Не са мръднали.


Мартини са български, изцяло от естествена кожа, ръчна изработка. От 4-5г. нося главно техни обувки и са супер удобни, качествени ....много въм доволна. А и цените са приемливи. Примерно обувка за около 65-70лв.....на фона на Джианни Wink
Виж целия пост
# 101


След това си взех от Мартини по "Борисова" магазина от Русе (правят ги в Русе). Не са мръднали.


Мартини са български, изцяло от естествена кожа, ръчна изработка. От 4-5г. нося главно техни обувки и са супер удобни, качествени ....много въм доволна. А и цените са приемливи. Примерно обувка за около 65-70лв.....на фона на Джианни Wink
  smile3521 Аз също. Лично на мен моделите много ми допадат. Правят чанти и шапки, който също са хубави.
Виж целия пост
# 102
и аз не съм доволна, купих си обувки и на петото слагане останах без ток 
Виж целия пост
# 103
Момичета НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ да купувате обувки от Джианни.Цените им не отговарят на качеството.Обувките не са италиански,а турски и няма марка джианни.Всички са някакви неизвестни марки(пълни боклуци),но те ги представят за италиански уж.Била съм свидетел как ботуши от 300 лв. ,се късат на 2-рото обуване и да знаете пари не връщат,като и касови бележки не издават,молете се поне да си ви дали гаранция,която поне доказва покупката.Наистина не си заслужава да се дават толковва пари за некачествени обувки,да не говорим ,че чантите са им от изкуствена кожа за по 200-300лв. ooooh!
Виж целия пост
# 104
Мдаааааааааааа и аз смятам ,че не си заслужават парите за това качество,което предлагат ,обаче като се замисля в Благоевград магазините за обувки взеха да взимат пример от този на ДЖиани и на Никелс и слагат такива надценки на обувките ,че свят да ти се завие #Crazy #Crazy #Crazy.А какво ще кажете за обувките дето се продават в Алба Луна?Аз си купих два чифта от там сандали и елегантни обувки за есента...........и двата чифта са отвратителни за носене какви мазоли само правят............... #Cussing outОбувки от ,които съм доволна винаги са тези ,които съм си купила от Хъш Пипис и Саламадър.
Виж целия пост
# 105
Два  чифта  ботуши  си взех от  новата  колекция ,доволна съм ,елегантни са  ,стоят по крака, плюс  чанта към едните  със  същата кожа   Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 106
Последното нещо от което са направени тези обувки(Джианни) е кожа,далече са и от италиянското производство...от Бургас съм и си купувам обувки единствено от магазин Перфект,имам обувки на по 3 години които не са мръднали,да не говорим за качество,индивидуалност и удобство,  никога не съм оставала разочарована. Peace
Виж целия пост
# 107
Последното нещо от което са направени тези обувки(Джианни) е кожа,далече са и от италиянското производство...от Бургас съм и си купувам обувки единствено от магазин Перфект,имам обувки на по 3 години които не са мръднали,да не говорим за качество,индивидуалност и удобство,  никога не съм оставала разочарована. Peace

Къде е този магазин в Бургас?

Обувки/ ботуши/сандали и т.н. на Джианни са от естествена кожа в по-големия си %. Изключвам модели, които са комбинация от естествена и изкуствена кожа/лак.
Виж целия пост
# 108
Магазина се намира в уличката минаваща покрай училище Кирил и Методий в посока Александровска,пада се на един ъгъл,не този в самато начало с музиките, а следващия,няма как да не го забележиш,работят едни руси маценца там.За Джианни можем да поспорим относно качеството. Peace
Виж целия пост
# 109
Магазина се намира в уличката минаваща покрай училище Кирил и Методий в посока Александровска,пада се на един ъгъл,не този в самато начало с музиките, а следващия,няма как да не го забележиш,работят едни руси маценца там.За Джианни можем да поспорим относно качеството. Peace

Където са италиански, ако се не лъжа. И една чанта е 400-500 лв, там ли?

За Джианни няма какво да споря. Казах, че са от естествена кожа, не  твърдя, че са качествени.
Виж целия пост
# 110
Същия.

п.п.
чанти не си купувам от там,не са ми по вкуса повечето. Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Да, наистина са качествени там нещата.
Виж целия пост
# 112
Писах Писах и  го затворих  Mr. Green
Обувките  са ми от     по добрите магазини   в Бургас .Ботушите за първи път  ги купувам от там ,поради простата  причина че навсякъде ми бяха ужасно широки  горе на прасеца ,и най услужливо ме пращаха  при Бай   Стоян май  във  Славейков  за корекция Stop  Ако не станели голяма  работа ...нищо   че са   300-400 лв  .Джани беше последния магазин в който  влязох   и  там ми заспаха  ...колко   ще издържат ..колкото толкова  Mr. Green
Моми4ета има ли сайт   на Джани със снимки на обувките Flutter
Виж целия пост
# 113
аз пък съм доволна от Джианни , има няма такава марка не ме интересува , какво като са турски , турците правят много качествени неща а и красиви и меки , за разлика от българските кютюци , аз съм си купувала 3- 4 чифта обувки и ботуши от там и съм ги носила години , другият магазин от който купувам ботуши е адамс до валентина във варна , е те пък изобщо не мърдат , само не разбрах защо мин.година ботушите бяха по 150-200 лева а тази са 250-300  newsm78
Виж целия пост
# 114
само не разбрах защо мин.година ботушите бяха по 150-200 лева а тази са 250-300  newsm78

На около 150 лв бяха, след намалението, което обикновено е след 6-8 декември.
При първото зареждане дойдоха на 250-300 лв.
Говоря за Бургас.
Виж целия пост
# 115
Може би това да е сайта http://www.gianni.point.bg/index.php

Но е доста нескопосано направен и няма почти нищо в него  Thinking
Виж целия пост
# 116
Последното нещо от което са направени тези обувки(Джианни) е кожа,далече са и от италиянското производство...от Бургас съм и си купувам обувки единствено от магазин Перфект,имам обувки на по 3 години които не са мръднали,да не говорим за качество,индивидуалност и удобство,  никога не съм оставала разочарована. Peace

 Мда, обаче точно от там/от Перфект/ си купих преди две години за 280 лв. ботуши, търсих някакъв надпис на производител, фирма...няма такова нещо, единствено на подметката- мейд ин Итали. Thinking Е тоя пък производител италианец тъй ли няма да си сложи някаква марка на продуктите, ами той вече и ЕТ"Хасан"от село... си има марка на стоките. Crossing ArmsТа така де, иначе здрави излязоха, на обущар съм ги носила, твърди, че кожата е добра.
 А в магазина от темата минах скоро, два чифта горе долу ми харесаха, бяха от новите, около 300 лв, изкуствена кожа/поне доколкото разбирам./Ама не им вярвам нещо. Thinking
Виж целия пост
# 117
По  важното е да са  удобни и елегантни  а какво пише  Rolling Eyes  мисля че не е толкова  важно  Mr. Green  bouquet
Виж целия пост
# 118
 Безспорно е така, но не обичам да ме правят на глупачка, то е ясно, че не са мейднати в Италия, защо го правят тогава?Освен това искам да знам коя фирма ги е произвела.А те нито етикет имаха, нищо, една черна кутия и толкова. Rolling EyesЗа мен това е ботуш произведен незнайно къде и с цена крайно несъответстваща му.
 А ти би трябвало да знаеш, че в ценообразуването се взема предвид не само качеството. Peace
Виж целия пост
# 119
"Фирма “ДЖИАННИ” - е българска търговска марка с италиански  дизайнери  създадена през 1995 г."

Ето цитат от самия сайт. Колко са им италиански дизайнерите е друг въпрос. Котактите им са в Пловдив.
Под това, че не пише почти нищо имах предвид, че няма добра галерия с моделите им, само 5-6 модела.
Тези неща не ми правят добро впечатление.
Виж целия пост
# 120
Последното нещо от което са направени тези обувки(Джианни) е кожа,далече са и от италиянското производство...от Бургас съм и си купувам обувки единствено от магазин Перфект,имам обувки на по 3 години които не са мръднали,да не говорим за качество,индивидуалност и удобство,  никога не съм оставала разочарована. Peace

 Мда, обаче точно от там/от Перфект/ си купих преди две години за 280 лв. ботуши, търсих някакъв надпис на производител, фирма...няма такова нещо, единствено на подметката- мейд ин Итали. Thinking Е тоя пък производител италианец тъй ли няма да си сложи някаква марка на продуктите, ами той вече и ЕТ"Хасан"от село... си има марка на стоките. Crossing ArmsТа така де, иначе здрави излязоха, на обущар съм ги носила, твърди, че кожата е добра.
 А в магазина от темата минах скоро, два чифта горе долу ми харесаха, бяха от новите, около 300 лв, изкуствена кожа/поне доколкото разбирам./Ама не им вярвам нещо. Thinking

Мога да гарантирам,че обувките им са от Италия,познавам се лично с шефката и знам кога ходи и схемата на зареждане...да не говорим,че повечето от аксесоарите са ръчна изработка,за изкуствена кожа неможе и дума да става,имам едни сатенени пантофки за пролетта,еми от вътре си е чиста кожа а отвън сатен,специално мога да твърдя за себе си,че мога да различа кожа,естествена и изкуствена от 100км със затворени очи Mr. Green,а за марка повечето от обувките са Лемондрай.
Не се стремя да правя реклама,споделям мнението си за обувки от които никога не съм оставала разочарована,а и неможеш да видиш всяка 2-ра жена обута в модел като твоите примерно,но в крайна сметка всеки с изискванията си. Peace

п.п.
за турските,безспорно има страхотни неща и много качествени,но зависи от къде и за кого ги правят,все пак основно за  Булгари и Картие едно 60-70 % от продуктите като 100% от златото се прави от турски фирми.
Виж целия пост
# 121
 Хахах, в темата пишем предимно от провинцията, там където има недостиг на скъпи скоки, а хората търсят и купуват без да им мигне окото.Затова и Джианни и Ботичели и не знам си там кои световно неизвестни марки просперират.Надявам се това да се промени скоро. Naughty
 Между другото едни ботуши на Дона Карън са 150-200 долара, за какво говорим тук...
ahasver, магазинът от темата не е Перфект, а Джианни. Peace
Виж целия пост
# 122
 Embarassed ...ясно,съжалявам,за което ако съм оспамила темата...а ако тръгнем да говорим за марки  #Crazy ...все пак тук си е БГ,иначе доста мога да побъбря,но каква файда,и тука да има и Нобел и Дона Карън,и  незнам си кои пак няма да е това,което трябва да е,за съжаление.
Виж целия пост
# 123
Знаете ли, вносителите на тези обувки за БГ, кои са или как да ги открия?

Аз ги знам, какво точно те интересува ? Не са от Варна, от Хасково са. Българи от турски произход.
Виж целия пост
# 124
Embarassed ...ясно,съжалявам,за което ако съм оспамила темата...а ако тръгнем да говорим за марки  #Crazy ...все пак тук си е БГ,иначе доста мога да побъбря,но каква файда,и тука да има и Нобел и Дона Карън,и  незнам си кои пак няма да е това,което трябва да е,за съжаление.
Laughing Май пак не се разбрахме, ама карай. Wink
Виж целия пост
# 125
Купувала съм обувки,боти и ботуши от Джани.И винаги съм била доволна от качеството.
Имам едни боти от 5 години,страхотни са и още не са мръднали.
Няма значение дали са марка,къде ги произвеждат,кой е вносителя и т.н.
За мен са се доказали като фирма и аз ги предпочитам.
Виж целия пост
# 126
Знаете ли, вносителите на тези обувки за БГ, кои са или как да ги открия?
Българи от турски произход.
сигурно ден през ден са в Италия за обувки
Виж целия пост
# 127
Знаете ли, вносителите на тези обувки за БГ, кои са или как да ги открия?

Аз ги знам, какво точно те интересува ? Не са от Варна, от Хасково са. Българи от турски произход.


Наистина са от Хасково.
И обувките са 100% турски.
Някои подметки са внос от Италия.
Виж целия пост
# 128
Момичета вижте какво открих приличат на обувките които разглеждах в началото на темата.Когато попитах как мога да се сдобия с такива обувки на имейла ми отговориха че ги правят по поръчка и ми искаха всички данни на крака.И освен това половината пари предварително. newsm78Някоя от вас пазарувала ли е от там или са измамници?
http://getbul.hit.bg/vipobuvkibg1.htm
Виж целия пост
# 129
вижте това: http://www.hinso.rousse.bg/home_hinso.html /виж trade marks/ според сайта на хинсо-русе и те правят за джианни. аз съм имала обувки на хинсо и поне стила е много подобен с този на джианни. но логото, което е дадено в сайта е малко по -различно. може би мами от русе ще кажат повече. абе, не можеш ги разбра  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 130
Момичета вижте какво открих приличат на обувките които разглеждах в началото на темата.Когато попитах как мога да се сдобия с такива обувки на имейла ми отговориха че ги правят по поръчка и ми искаха всички данни на крака.И освен това половината пари предварително. newsm78Някоя от вас пазарувала ли е от там или са измамници?
http://getbul.hit.bg/vipobuvkibg1.htm


Обувките от този сайт изглеждат точно (имам предвид като стил и материал) като тези, които получих това лято като подарък от една пиятелка от Китай. Тя ми каза,че стрували не повече от 10-15 евро. А гледам цените на тези са двойни и тройни. Ако някой си е поръчвал може да сподели как е качеството.
Виж целия пост
# 131
Аз имам обувки и ботуши на Джани-някои са на 3-4 г и не са мръднали...страхотна марка е Peace
Виж целия пост
# 132
На Ботичели имам 3 чифта и съм доволна. За Джани не знам... имат ли сайт, че ме заинтригувахте с тия много високи токове.
Виж целия пост
# 133
Обувките джианни ли?!Истината за тях ли - Турски обувки,излъгах се да си взема такива два чифта преди 2 години,после чак разбрах че са турски,само ги водят Италия....Турски боклуци...btw и двата чифта ми се разпаднаха-буквално.  #2gunfire
Търсих сайт нещо но не намирах офицялен website ....
Виж целия пост
# 134
Има сайт,ама не се отваря нещо в момента.То и то един сайт, нищо не може да се види. ooooh!

www.gianni.point.bg

Виж целия пост
# 135
вижте това: http://www.hinso.rousse.bg/home_hinso.html /виж trade marks/ според сайта на хинсо-русе и те правят за джианни. аз съм имала обувки на хинсо и поне стила е много подобен с този на джианни. но логото, което е дадено в сайта е малко по -различно. може би мами от русе ще кажат повече. абе, не можеш ги разбра  Rolling Eyes
  Преди години Хинсо имаха фирмен магазин но вече отдавна го няма. Моделите бяха по италиански материали идизайн.Бяха малко не стандартни не са за ежедневието в никакъв случай,супер остри и високи токчета, малко чалгаджийски тип. Сега незнам къде  продават в Русе Rolling Eyes
Виж целия пост
# 136
От сайта на Джианни:

"Фирма “ДЖИАННИ” - е българска търговска марка с италиански  дизайнери  създадена през 1995 г."
Виж целия пост
# 137
Обувките за сватбата ми бяха от там-летни.За сватбата ОК,носе разпаднаха бързо,а цената им от 120 лв без коментар!Не си заслужават!
Виж целия пост
# 138
на мен пък ми казаха,че са турски Rolling Eyes пролетта си взех обувки (ежедневни) нищо им няма около 120лв бяха Peace
Виж целия пост
# 139
Клиентка съм от стъпването им на пазара и съм много доволна.Голямо разнообразие,неуспоримо ка4ество и дизаин.Имам обувки,сандали,4ехли и няколко чифта ботуши  ,които купих по 315 лв в на4алото на сезона ,а сега си закупих по 139 лв  от намаленията.Верно 4е са по скъпи4ки от българските по 50лв,но не са мръднали,нито са се деформирали така 4е си струват парите
Виж целия пост
# 140
Довечера с най-голямо удоволствие ще изхвърля един техен чифт ботуши. Цена 215 лв. - буквално се разпориха и то от кожата - непоправимо. Пропускаха вода, а за капак, точно бях в една среща и ми падна и тока. Щях да умра от срам.

Красиви са - да ! Но качеството е чиста нула.
Виж целия пост
# 141
Клиентка съм от стъпването им на пазара и съм много доволна.Голямо разнообразие,неуспоримо ка4ество и дизаин.Имам обувки,сандали,4ехли и няколко чифта ботуши  ,които купих по 315 лв в на4алото на сезона ,а сега си закупих по 139 лв  от намаленията.Верно 4е са по скъпи4ки от българските по 50лв,но не са мръднали,нито са се деформирали така 4е си струват парите

Не се ли научихте, че това са БЪЛГАРСКИ обувки?  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 142
Клиентка съм от стъпването им на пазара и съм много доволна.Голямо разнообразие,неуспоримо ка4ество и дизаин.Имам обувки,сандали,4ехли и няколко чифта ботуши  ,които купих по 315 лв в на4алото на сезона ,а сега си закупих по 139 лв  от намаленията.Верно 4е са по скъпи4ки от българските по 50лв,но не са мръднали,нито са се деформирали така 4е си струват парите

Не се ли научихте, че това са БЪЛГАРСКИ обувки?  ooooh! ooooh! ooooh!

 Laughing Накажи ме. Не чета темата, ама винаги съм мислела, че са турски. Grinning
Виж целия пост
# 143
Да, и Българските обувки не са по 50, а по 150.
Виж целия пост
# 144
Клиентка съм от стъпването им на пазара и съм много доволна.Голямо разнообразие,неуспоримо ка4ество и дизаин.Имам обувки,сандали,4ехли и няколко чифта ботуши  ,които купих по 315 лв в на4алото на сезона ,а сега си закупих по 139 лв  от намаленията.Верно 4е са по скъпи4ки от българските по 50лв,но не са мръднали,нито са се деформирали така 4е си струват парите

Не се ли научихте, че това са БЪЛГАРСКИ обувки?  ooooh! ooooh! ooooh!

 Laughing Накажи ме. Не чета темата, ама винаги съм мислела, че са турски. Grinning

Тебе ще те накажа, ама персонално  Heart Eyes

Сериозно със Славчето от 100 години пишем ли пишем, че са български и никой  не слуша и не чете  Naughty

Ето го и сайта им за хиляден път: http://www.gianni.point.bg/

Цитат: "Фирма “ДЖИАННИ” - е  българска търговска марка с италиански  дизайнери  създадена през 1995 г."

И цената в България никога не е била определяща нито за качеството, нито за произхода на стоката.

След няколко страници сигурно отново ще трябва да пиша същото  hahaha

Виж целия пост
# 145
Стига с това "българска търговска марка с италиански  дизайнери  създадена през 1995 г.". От Хасково съм и познавам собствениците- марката е българска, ама се произвеждат в Турция. Със сигурност! То и в самият сайт на фирмата си пише, че се занимават с търговия, не с производство.

Цитат: "Фирма “ДЖИАННИ” - е  българска търговска марка с италиански  дизайнери  създадена през 1995 г.
В продължение на няколко години  нашата фирма развива успешно  дейност в България  в областта на търговията. Започвайки с един магазин   вече,  имаме  над  15 магазина, които се  намират преди всичко в големите  градове на България -  София, Пловдив, Бургас, Варна, Русе, Плевен, а също така и в по - малките ни градове – Шумен, Добрич, Хасково, Благоевград и като цяло са обхванали цялата територия на България и са разположени на най - оживените улици.
Фирмата се занимава с търговия  на изделия от висококачествена естествена кожа - обувки, чанти, ботуши, сандали, с гарантирано качество."
Виж целия пост
# 146
Какво значи българска марка с италиански дизайнери  newsm78
Някой италианец дошъл тук за да прави обувки newsm78
А и какво са италиански дизайнерите - като са италиянци са велики така ли ?
В същото време собствениците българи от турски произход  Rolling Eyes
А и има италиански обувки в Италия които са такива дървета  ooooh!
Виж целия пост
# 147
vok словосъчетанието "българска марка" означава не само производство, но и български мениджмънт, рекламна стратегия (имат ли такава  newsm78), пласмент и т.н. А българският търговец в общия случай не е добър пример за правилно отношение към клиента, истински намаления и т.н.

Щом се произвеждат в Турция, толкова по-зле за тях. От повечето мнения тук се разбра, че като цяло са некачествени.

А "италианските дизайнери" сигурно ги внасят от Африка Simple Smile
Виж целия пост
# 148

А "италианските дизайнери" сигурно ги внасят от Африка Simple Smile

 Joy Joy Joy Е при такова положение може да са от там  Joy
Виж целия пост
# 149
Доволна съм засега от моите ботуши Peace
Виж целия пост
# 150
Сигурно са като ишлеметата - само накрая в България им лепват етикета Джианни.
Хора, купувайте си български обувки - аз досега проблеми с български обувки не съм имала ( като изключим Мегиас!)!
Виж целия пост
# 151
Сигурно са като ишлеметата - само накрая в България им лепват етикета Джианни.
Хора, купувайте си български обувки - аз досега проблеми с български обувки не съм имала ( като изключим Мегиас!)!
Да бе само дето са супер твърди и пускат боя , мерси  Stop
Виж целия пост
# 152

Тебе ще те накажа, ама персонално  Heart Eyes
......
След няколко страници сигурно отново ще трябва да пиша същото  hahaha

След тази заплаха се изкушавам след 2-3 страници да попитам и аз, че гледам не съм го направила. Flutter Heart Eyes

От ниските ботуши, които имат не ми харесва нищо. Ако почна да ходя на риболов ще си купя със сигурност.
Виж целия пост
# 153
otnosno magazin perfect v burgas garantiram ka4estvo i 4e sa italianski obuvki. poznavam sobstvenika a i maikami raboti za nego v prodaljenie na 7 godini. imam obuvki ot tam koito ve4e 4 godini ne sa mradnali,a 4e sa italqnski 100 % 5
Виж целия пост
# 154
Много ми харесват моделите на джианни Имам няколко чифта.Всяка зима си вземам ботуши по това време,защото са намалени.И сега съм си харесала едни,които са намалени на 135лв Whistling..Нямат грешка ботушките Party
Виж целия пост
# 155
тия обувки не си струват парите. като се има предвид, че са турски, че са по-ниско качество(това го знам от турци, техни познати).не е много редно да си продават боклуците тук в българия и то на такива цени, и дори, представяйки ги за италиански - абсолютна глупост, но в магазините им така твърдят. също така собствениците твърдят, че българите сме глупав и изостанал народ... и може да са прави щом още ги храним, а те ни се подиграват в очите...  #2gunfire[
Виж целия пост
# 156
БЪЛГАРСКИТЕ ОБУВКИ СА НАЙ-ХУБАВИ  newsm10
Виж целия пост
# 157
Какво им е хубаво на българските- най много месец и се деформират и не стават за нищо друго освен за боклука,а Джани вече нося години на ред, не са мръднали,друг е въпроса че не са по джоба на всеки.
Виж целия пост
# 158
И аз съм доволна  два   чифта  ботуши си   взех не са мръднали  Peace
Виж целия пост
# 159
обувките на джианни са хубави на вид но не и качествени .Турска стока предлагана за италианска кофти нали? Laughing
Виж целия пост
# 160
Аз съм много доволна имам и обувки и ботуши и не са мръднали .дори сега си взех сандалки от новата колекция
Виж целия пост
# 161
momi4eta nqkoi ot vas znae li dali sa izmamnici tezi ot getbul.com  aide ako nqkoi e poru4val ot tam  neka da pi6e
Виж целия пост
# 162
Бях голям фен на тази марка, но последните два чифта, които си купих са ужасно, ужасно твърди. Сестра ми ги пробва и направо се ужаси ...
Виж целия пост
# 163
OBUVKITE SA TURSKI. VIJDALA SAM IM MAGAZINA V ISTAMBUL. TAKA CHE IZOBSHTO NE SA NITO RODNO NITO ITALIANSKO PROIZVODSTVO
Виж целия пост
# 164
Клиентка съм от стъпването им на пазара и съм много доволна.Голямо разнообразие,неуспоримо ка4ество и дизаин.Имам обувки,сандали,4ехли и няколко чифта ботуши  ,които купих по 315 лв в на4алото на сезона ,а сега си закупих по 139 лв  от намаленията.Верно 4е са по скъпи4ки от българските по 50лв,но не са мръднали,нито са се деформирали така 4е си струват парите

Не се ли научихте, че това са БЪЛГАРСКИ обувки?  ooooh! ooooh! ooooh!

 Laughing Накажи ме. Не чета темата, ама винаги съм мислела, че са турски. Grinning

Тебе ще те накажа, ама персонално  Heart Eyes

Сериозно със Славчето от 100 години пишем ли пишем, че са български и никой  не слуша и не чете  Naughty

Ето го и сайта им за хиляден път: http://www.gianni.point.bg/

Цитат: "Фирма “ДЖИАННИ” - е  българска търговска марка с италиански  дизайнери  създадена през 1995 г."

И цената в България никога не е била определяща нито за качеството, нито за произхода на стоката.

След няколко страници сигурно отново ще трябва да пиша същото  hahaha



Обувките са Турски , не отстъпвам и на крачка от това си мнение Laughing.
Виж целия пост
# 165
Тя фирмата е нормално да е българска, но обувките наистина се правят в Турция. Мен това не ме притеснява, защото последните години Турция се налага като много силен производител на качествени марки. Не робувам на предразсъдъци. Имам 8 чифта обувки на тази марка, но на последните не случих.

А всички материали за българските обувки се внасят от Китай, производството е родно, но ако говорим за качеството на самата кожа, може много да се поспори ...

Виж целия пост
# 166
Тя фирмата е нормално да е българска, но обувките наистина се правят в Турция. Мен това не ме притеснява, защото последните години Турция се налага като много силен производител на качествени марки. Не робувам на предразсъдъци. Имам 8 чифта обувки на тази марка, но на последните не случих.

А всички материали за българските обувки се внасят от Китай, производството е родно, но ако говорим за качеството на самата кожа, може много да се поспори ...



Така е ! Специално за обувките мога много да говоря! Била съм във фабриките в Турция, в които ги произвеждат, като цяло са качествени. Много от моделите идват директно от обувните изложения в Италия. GiAnni и Sara Pen са един клас обувки, в много случай произвеждани на едно място.
Собствениците до голяма степен добре развиха бизнеса си / а той бе общ в началото /, лансирайки марките като италиански, но вече малцина вярват че е така.
Не е  и нужно, не лоши обувки, с не лоши цени по разпродажбите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия