За играта на Chio Chips

  • 15 790
  • 35
Някой знае ли повече подробности за играта на Chio Chips?То е ясно че трябва да се съберат трите части от пъзела,като най вероятно ключетата ще са дефицит,но някой има ли представа колко автомобила ще се раздават и дали след събирането на пъзела няма да се минава и през томбула newsm78
П.П. Някой да е спечелил вече ключе Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Не само, че не съм спечелила ключе, ами детето ми сума чипсове изяде /защото си ги обича много, не заради играта/, но в нито една опаковка не сме видяли частица от пъзела.
Виж целия пост
# 2
Леа, а чипса имаше ли лентичка на него, че е от тези, които "участват" в играта?
Ама дори и да са от тях не бих се учудила, ако има само чипс вътре. Аз от два големи пакета имам половин раница и... едно нищо т.е. само чипс вътре...
Виж целия пост
# 3
Вече събрахме две части на една кола, ама няма ключ.
Виж целия пост
# 4
За мен лично всичко е фалш. Къде го има това да си купуваш промоционални пакети, а вътре - нищо  Close
Виж целия пост
# 5
Лъжа и измама!
Разбира се, че купуваме от чипсовете с лентичка, но ако се надявам, че чипс ще ми докара кола... ooooh!
Виж целия пост
# 6
Аз пък от предишни такива рекламни кампанийки,когато имаше левчета в чипса(обикновено по 2 кинта),от едно малко пакетче се добих с двайсетачка Party
Виж целия пост
# 7
Мащо се хващате на такива глупости?! Вероятността някой да вземе кола от играта е нищожна (като изключим някой от шефовете на компанията).
Някой направил ли си е труда да помисли малко?  ooooh! Целта е да се вдигнат продажбите, а не да се раздават награди.
Виж целия пост
# 8
Айде стига с това вечно недоверие! Не защитавам Чио, нито работя там. Работя в друга компания, която също провежда рекламни кампании и промоции. Е, повярвайте ми и награди се раздават! И то на абсолютно случайни хора! Я помислете малко - абсурд е една уважаваща себе си фирма да хвъли стотици хиляди лева за реклама, а да си спести 20 000 за 1 кола!?
Виж целия пост
# 9
Някъде бях чела, че такива игри са подсърдни, защото стойсността на наградата трябва да отговаря на някакъв % от стойсността на покупката, демек, от чипс да излезе кола - май ес. Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Айде стига с това вечно недоверие! Не защитавам Чио, нито работя там. Работя в друга компания, която също провежда рекламни кампании и промоции. Е, повярвайте ми и награди се раздават! И то на абсолютно случайни хора! Я помислете малко - абсурд е една уважаваща себе си фирма да хвъли стотици хиляди лева за реклама, а да си спести 20 000 за 1 кола!?

И защо ги провеждате тези кампании? За черните ми очи?
Прави се за да се вдигнат продажбите и да не се забравя фирмата от хората (да бъде разпознаваеми). Само без приказки за благотворителности в рекламни игри, че този учебник сме го чели.

 И може да не си спести 20 000 лв за една кола, но това е червейчето, закачено на въдицата, че да се хванат шараните.
Виж целия пост
# 11
Брат ми и той милия, търси ли търси Simple Smile Има цяла кола (WV), ама ключове, ей мъка Simple Smile
Виж целия пост
# 12
И аз мисля, че рекламата се прави за да се вдигнат продажбите.Много шарани купуват ама един дано е случаен ще кара колата. Аз лично много не вярвам на случайността, но може да е така.
Виж целия пост
# 13
Айде стига с това вечно недоверие! Не защитавам Чио, нито работя там. Работя в друга компания, която също провежда рекламни кампании и промоции. Е, повярвайте ми и награди се раздават! И то на абсолютно случайни хора! Я помислете малко - абсурд е една уважаваща себе си фирма да хвъли стотици хиляди лева за реклама, а да си спести 20 000 за 1 кола!?

И защо ги провеждате тези кампании? За черните ми очи?
Прави се за да се вдигнат продажбите и да не се забравя фирмата от хората (да бъде разпознаваеми). Само без приказки за благотворителности в рекламни игри, че този учебник сме го чели.

 И може да не си спести 20 000 лв за една кола, но това е червейчето, закачено на въдицата, че да се хванат шараните.
Разбира се, че се прави за увеличение на продажбите! Никой не твърди обратното! И наградите за потребителите са средството за това. Повярвайте ми, маркетинговите отдели на фирмите напълно осъзнават какво значи доволен и недоволен потребител! Никой не е луд да си затрие името на фирмата заради 1 кола. А и нали така си получават заплатите - ако са увеличени продажбите, а не защото са подарили кола на шефа или изобщо не са подарили и са спестили фирмени пари!
Виж целия пост
# 14


 И може да не си спести 20 000 лв за една кола, но това е червейчето, закачено на въдицата, че да се хванат шараните.

.... на която ключовете ще бъдат предадени със съответните фанфари! На пречелившите - честито!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия