ВЯРВАТЕ ЛИ НА СЪПРУЗИТЕ СИ

  • 12 616
  • 291
До скоро щях да отговоря с твурдо ДА.Работата на съпруга ми е отговорна и свързана с много контакти с представители на други фирми.ок .да ама не.Тези контакти почнаха да излизат извън работното време,в събота и неделя.Дори когато говореше излизаше на терасата или се затваряше в другата стая.От начало още не ми хареса,но "спокойно" питах с кого говори и защо,а когато бях по настоятелна ми отговаряше че не е длъжен да ми дава обяснение.Отношенията ни охладняха-на всякякво ниво.Е,кажете ,как да му вярвам ,въпреки че казва ,че няма друга жена!
Виж целия пост
# 1
Вярвах. Даже когато всички ми казваха, че нещата са много мътни. Аз пак вярвах.
Вече се съмнявам, че ще мога да вярвам така.
Виж целия пост
# 2
Понякога вярвам, а понякога се правя, че вярвам.Все още изпитваме и доказваме доверието си. Той ми е казвал, че ме е лъгал, за да не падне ниско в моите очи- е как да вярвам винаги!?
Виж целия пост
# 3
човек доверие пълно не може да има на никого дори на себе си  Blush
Виж целия пост
# 4
Вярвам му, но и не се замислям много дали може да кръшне или не. Започнеш ли много да се замисляш и да го следиш, да се измъчваш от съмнения и да страдаш става по-лошо. За мен е важно да ме уважава, да носи отговорност за семейството и за децата си, да ни осигурява приличен живот, оттам нататък каквото иска да прави. Не мога да се превърна в куче пазач, пък не е и необходимо. Всеки си има глава на раменете и може да прецени приоритетите си в живота. Обичам да ми дават свобода и аз я давам също. Обичам да имам въздух и да дишам спокойно, а не да ме пита постоянно къде ходя и какво правя. Аз също не питам с кого говори, къде ходи и т.н. И така сме много щастливи заедно, и много се обичаме.
Виж целия пост
# 5
вярвам му, вярва ми и той! измами ли ме, ще излъже и себе си. не е такъв човек.
при нас има диалог, уважение и много любов.
Виж целия пост
# 6
Аз ако не вярвам на мъжа ми на кого да вярвам?
До сега не съм имала поводи да се съмнявам в него.
Не му ровя по джобовете,не му пипам даже телефона,
не го дебна,не го шпионирам и най-вече
напоследък разбирам
КОЛКО МНОГО ТОВА ОЗНАЧАВА ЗА НЕГО.
И той не ме дебне,не ми звъни да ми прави проверки.
Единствено,ако вечер излизам сама,
а той остава да гледа детето ме пита
искам ли да ме закара или с какво ще си дойда.
Не му звъня,ако няма сериозна причина-
оставила съм го свободно да диша.
Ако наистина иска да живее с мен-
ще е с мен без да е окован.
Ако не иска-
и в кула да е зазидан-
ще отлети,
независимо след две
или двайсет години.
Виж целия пост
# 7
аз на себе си невярвам та какво остава на друг  Laughing
Виж целия пост
# 8
Да вярвам. Не ровя в телефона му, не го проверявам, не ровя в джобовете му. Естествено и той не прави тези неща спрямо мен. Досега живеем в хармония, а за бъдещето не знам........ то кой ли знае?
Виж целия пост
# 9
Ммм,много труден въпрос.Вярвам му,да(естествено не безрезервно.За личното ми благоденствие напълно безрезервно се доверявам единствено на себе си).Предпочитам да го правя.Не искам да си тормозя мисълта с неща за които не съм сигурна,а ако съм сигурна,това няма да ме направи по-щастлива.В този смисъл да.
В другия.Знам че това което казва може да е така,но може и да е съсвсем друго.Много малко са мъжете които казват истината,останалите за да не комплицират обикновено лъжат.И може би правят по-добре.Истината винаги боли.
Единственото което аз като съпруга изисквам от мъжа си е да ме уважава,отценявапо достойнства,да отделя време на мен и детето ми.От там нататък каквото ще да прави!Непрекъснато е на телефона,събота,неделя 23часа,6 сутринта...в повечето време излиза да разговаря навън,рядко провежда разговори наблизо,предполагам че го прави,за да избегне шум от ТВ,тракащи чинии в мивката,бебе ревящо и т.н.Няка си е по-професионално.Случвало се е да дочуя такъв тип разговори водени в градината и в действителност са провеждани с клиент.е с'я не му засичам всяко обаждане,но предпочитам да не си вгорчавам живота,особено когато нямам сериозен повод да го правя.
Виж целия пост
# 10
Вярвам му повече, отколкото на себе си...
Просто е човек, който заслужава доверие.

Що се отнася до твоя съпруг - или си му досадила и затова ти се троска така или наистина има какво да крие...
Виж целия пост
# 11
Вярвам му. Напълно!
Виж целия пост
# 12
вижте аз съм на принципа :"Доверие и вересия никому,защото едното се губи с другото може да те прецакат!"
  bouquet
Виж целия пост
# 13
Аз напълно вярвам на моя мъж. (Само по отношение на свекървата крие от мен, защото оная е кошмарна и знае, че аз веднага ще и изпохващам интригите). Но и той никога не ми е давал повод за съмнение...
Виж целия пост
# 14
Вярвам му, знам че ме обича и това е достатъчно за мен, друго не ме интересува. Много ми е неприятно да му проверявам джобовете, но се налага, защото вече му изпрах един телефон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия