Можете ли да се пазарите

  • 1 164
  • 23
Можете ли да се пазарите. Става въпрос ако продавате нещо на някой как определяте цената му. Например нещо втора употреба. Пазарите ли се за цената, издържате ли дълго на пазарлъци. Пазарили ли сте например с цигани за цена на нещо. На мен днес ми се случи да се пазаря с цигани за едни мебели втора употреба. Ужас направо. Хич не ме бива за търговец. Не ми се отдава да се пазаря за цената на нещо. А циганите са направо ужасни като се пазарят. Циганката по едно време взе да призовава Господ да се кълне в децата си и т.н.... Аз много мразя да се пазаря за цената на нещо. При вас как е
Виж целия пост
# 1
Не, никва ме няма в пазарлъците  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Страхотна съм. Особено по пазарите. Мъжът ми стои на три крачки и се хили. Обикновено ми свалят цената. Wink
Виж целия пост
# 3
Турция е страната на пазарлъка. едни пичове в едно магазинче продаваха много симпатични маратонки. опитах се да смъкна с 5 лири, а тепочнаха да ме бъзикат и да се смеят. пак там обаче съм се пазарила успешно. хората могат да свалят до 50 процента от цената, което си е готино.
Виж целия пост
# 4
Мога, но не обичам и избягвам.
Само, когато се налага се правя на луда, иначе, ако не ме устройва цената, отминавам.
Виж целия пост
# 5
Турция е страната на пазарлъка. едни пичове в едно магазинче продаваха много симпатични маратонки. опитах се да смъкна с 5 лири, а тепочнаха да ме бъзикат и да се смеят. пак там обаче съм се пазарила успешно. хората могат да свалят до 50 процента от цената, което си е готино.

Те обичат да се пазарят, голям кеф им е.  Могат почти без пари да ти продадат, ако им влезеш в приказката. 
Аз не мога да се пазаря.
Виж целия пост
# 6
Не мога
Виж целия пост
# 7
То ако не се спазариш с някой жонгал,къде ти е кирията  Shocked Пазаря се и още как, а баща ми и майка ми са нендминати в това отношение  Wink
Виж целия пост
# 8
Мене никва ме няма в пазаренето, ама ела да видиш мъжа ми! Последният път такъв пазарлък му удари с една циганка, че чак циганката се засрами. То си е дарба - или я имаш, или я нямаш!
Виж целия пост
# 9
Не мога.
Виж целия пост
# 10
Не обичам и не го правя. Ако ме устройва- взимам, ако не- отминавам.
Виж целия пост
# 11
Ако съм в Турция - пазаря се с кеф! у нас не е прието и изобщо не хабя енергия! като ми е скъпо - не коментирам, просто отминавам
Виж целия пост
# 12
Само веднъж съм го правила. Явно не ме влече  newsm78
Виж целия пост
# 13
Не обичам и не го правя. Ако ме устройва- взимам, ако не- отминавам.
И аз съм така, не е за мен пазарлъка.
Виж целия пост
# 14
Не умея...не го правя...даже и в Турция не се пробвах...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия