Дали е нормално?

  • 779
  • 12
 Здравейте мили мами  родих преди 10 месеца секцио и от 3-тия месец ми идва мензиса идва  ми точно на време но ми продължава по 9-10 дни и первите 3-4 дена е нормална кръв и след това останалите дни доста слабо ми тече тъмно кафява почти черна кръв! Въпроса ми е дали и на някоя от вас и се е променил така цикъла и дали това е нормално  след раждане newsm78 ?
Виж целия пост
# 1
И при мен се получава нещо такова, но не продължава повече от 7 дни.
Виж целия пост
# 2
По принцип доста неща след раждането се променят у жената, независимо дали е родила нормално или със секцио. Моят мензис също се промени, но започнах да пия противозачатъчни и се регулираха нещата. Все пак не е зле да се консултираш с гинеколог.
Виж целия пост
# 3
По принцип доста неща след раждането се променят у жената, независимо дали е родила нормално или със секцио. Моят мензис също се промени, но започнах да пия противозачатъчни и се регулираха нещата. Все пак не е зле да се консултираш с гинеколог.

И аз бях по същия начин.Откакто пия хапчета съм като часовник, но ти по-добре отиди на лекар
Виж целия пост
# 4
Консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 5
Първите няколко месеци и аз бях така, но премина Peace
Виж целия пост
# 6
Гинеколог ми е казвал, че между 3 и 7 дни е нормален цикъл.
Консултирай се за всеки случай.
Виж целия пост
# 7
И при мен в момента е така
Виж целия пост
# 8
Най-добре се консултирай с лекар. Peace
Виж целия пост
# 9
Здравейте мили мами  родих преди 10 месеца секцио и от 3-тия месец ми идва мензиса идва  ми точно на време но ми продължава по 9-10 дни и первите 3-4 дена е нормална кръв и след това останалите дни доста слабо ми тече тъмно кафява почти черна кръв! Въпроса ми е дали и на някоя от вас и се е променил така цикъла и дали това е нормално  след раждане newsm78 ?
И аз съм така, но първите 3-4 дни е много обилно - някакъв ужас! Но не съм ходила на лекар.
Виж целия пост
# 10
Според мен е най- добре да си направиш преглед при гинеколога си.
Виж целия пост
# 11
Здравейте отново, вчера бях на лекар оказа се киста на яйчника  Cry гинеколожката ми ми каза че такъв цикъл не е нормален независимо че е след раждане! Пиша го за информация на майките които са с подобен проблем с цикъла!
Виж целия пост
# 12
Имаше такива промени и при мен,но след година и половина стана пак както преди раждането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия