Колко порции секс на седмица?

  • 5 506
  • 76

Няма начин да не се повтарям,ама нали не се научих да боравя с търсачката да питам,колко пъти правите секс в седмицата?Нашите дни обикновено са събота и неделя,максимум да се съберат три пъти общо,ама по скоро са два,отколкото три.И на мен защото нали не ми стига(ненаситната ламя Спаска),се чудя дали другите го правят по-често.Два пъти малко ми се виждат ,ама хаййй да не правя нимфомански изказвания Mr. Green Blush Embarassed Mr. Green.
Виж целия пост
# 1
По-често от вас.Но на нас ни е простено да сме ненаситни,защото винаги наваксваме.
Виж целия пост
# 2
рАЗЛИЧНО.СПОРЕД НАСТРОЕНИЕТО.МОЖЕ И ВСЕКИ ДЕН Embarassed Stop Crazy Blush
Виж целия пост
# 3
И ние сме по-често от вас.  Peace
Виж целия пост
# 4
 Аз пък вече си мечтая дори за един път седмично, ама  Confused. От три месеца сме на сух режим и сексът е мираж, но ако се нормализират нещата доки каза, че ще вдигне забраната  Twisted Evil.
Виж целия пост
# 5
1-2 пъти на седмица, но като гледам колко често се дискутира темата за секса тук, се чудя ние ок ли сме или всички са станали секс маниаци  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ами.... един-два пъти в месеца EmbarassedТази седмица са ми обещали да заведат децата на село , а ние с тати да си направим романтичен уикенд и почивка за мама два дни Praynig Обаче то обещанието не е като изпълнението...
Виж целия пост
# 7
Според зависи. Минимум 3 пъти в седмицата. Другото е променлива величина... Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Преко сили веднъж седмично...
Преместихме малкия ж неговата стая, аз спя при него докато сжикне, докато го приспивам заспивам... абееееее не е за разправяне...
Кой каза, че децата заздравяват семейството Thinking
Виж целия пост
# 9
А-у-у-у-у-у-у Shocked...много льошо за мен,явно аз съм една от най орязаните по отношение на швепса!
Аааа,това веднага се докладва на съпруга ми,да взема мерки,какво се е отпуснал като дроб!
Ето,знаех си аз че не е достатъчно,знаех си!Полюжението е трагично!
Виж целия пост
# 10
Има ли зна4ение кой по колко пъти в седмицата си го слага! Mr. Green
Не е важно коли4еството...а ка4еството! Wink
Виж целия пост
# 11

Два пъти малко ми се виждат ,ама хаййй да не правя нимфомански изказвания Mr. Green Blush Embarassed Mr. Green.

Съвет!
Купи си вибратор! Mr. Green
Верен приятел е винаги те 4ака готов.... Joy
Не се шегувам! Flutter
Виж целия пост
# 12
М,аз си мислех кой знае какво ще кажеш...пък ти съвет...аз за съвет не съм молила,най малкото пък теб newsm47.

Виж целия пост
# 13
Ако случайно опра до избора на такъв непременно ще ти драсна за да ме просветиш на какво да се спра.Обещавам ще те имам в предвид Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Аз лично предпочитам всеки ден. Но не винаги се получава. ))
Понякога умората или "няма време" си казват думата. )))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия