козметичните салони на Ив Роше

  • 3 214
  • 6
Стават ли? Никакво инфо не можах да намеря в нета.
Виж целия пост
# 1
Не знам за салони,за първи път чувам в интерес на истината,но много харесвам продуктите на Yves Rocher.В Плевен нямат фирман магазин,камо ли салони,за които ти питаш Tired Къде има такива?
Виж целия пост
# 2
Не съм ги посе6тавала, но тук не са много популярни, Дори някои ги закриха..
От продуктите им не съм особено доволна...
за да ги продават ве4но са на някаква промоция, и подаряват боклу4ки при покупката....Дори и картата ми за  натрупване на то4ки при покупка събира прах из някой 6каф....

Виж целия пост
# 3
определено не съм доволна. като за начало чаках почти 1 час. после дамата ме претупа (стоях на пара 4 минути по часовник) и ми почисти 1/2 или 1/3 от лицето. после ме попита наистина ли държа за си обезкосмя триъгълника или да изчакам следващия път да станат за обезкосмяване и краката  Shocked Shocked Shocked. явно са само на заплатка и не искат да привличат клиенти или вече си имат достатъчно такива .няма да повторя.  Naughty
Виж целия пост
# 4
определено не съм доволна. като за начало чаках почти 1 час. после дамата ме претупа (стоях на пара 4 минути по часовник) и ми почисти 1/2 или 1/3 от лицето. после ме попита наистина ли държа за си обезкосмя триъгълника или да изчакам следващия път да станат за обезкосмяване и краката  Shocked Shocked Shocked. явно са само на заплатка и не искат да привличат клиенти или вече си имат достатъчно такива .няма да повторя.  Naughty
Ъ-ъ-ъ пък аз си мислех,че има нещо общо с продуктите им,то явно нямало нищо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Тук обикновено салоните бяха с вход от дъното на магазина, но напоследък  не6то поиз4езнаха...
Виж целия пост
# 6
има общо с продуктите им - използват ги при процедурите. на мен никога не са ми били любими.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия