Куклен театър

  • 2 379
  • 17
Скоро дъщеря ми има рожден ден и искам да я зарадвам със сцена и кукли за куклен театър. Никъде обаче не съм виждала. Нещо такова или по-малко:


Къде би могло  да се продава такова нещо?
Виж целия пост
# 1
Под нашия блок редовно спира една кола на Ариел театър.Чувала съм,че изнасят сценки,и по домовете.Мога да взема техния телефон.Ако искаш.Не знам дали имат адрес в нета.
Това намерих:
http://arieltheatre.com/forums/index.php?act=idx
Виж целия пост
# 2
"Фукла" има предвид да си купи параван и театрални кукли, доколкото аз разбрах, не търси домашно представление Naughty
Виж целия пост
# 3
В Хиполенд  във Варна видях сцена за куклен театър.  Peace
Сигурно и в София има.   
Виж целия пост
# 4
Който не чете докрай е така.Извинявам се.
Виж целия пост
# 5
Здравей,

дървена сцена за театър има в един TCM на бул.Христо Ботев - от Петте кьошета в посока гарата, от лявата страна. На около 2-3 минути от Петте кьошета. Там има много дървени играчки и дори да го нямат в наличност в момента, мисля, че може да се поръча. Знам, че продават дървени играчки и в един друг TCM - на спирката на тролеите на Руски паметник в посока Sofia Mall.Кукли за театър съм виждала пак в същите TCM-и, но има и в МЕТРО и там май са по-евтини. Кукли има и на борсата в София Прес - като влизаш се пада по-вляво - обикновено има окачени много плющени играчки, а понякога даже и кули висят. Тези, които продават в МЕТРО мисля, че са на Дисни и на Симба, което ме навежда на мисълта, че може би и в магазина на Симба в Студентски град ще има кукли. А, сетих се, че същите дървени играчки като в TCM-те съм виждала и в книжарницата на Фют на улица Коста Лулчев - тръгваш от Плиска в посока завод Електроника от дясната страна и след няколко минути ще видиш магазина - може да има и театър, тъй като там винаги бързам като минавам и нямам време да огледам добре всичко.
Дано намериш каквото търсиш...Успех
Виж целия пост
# 6
Мерси!  Simple Smile Значи има надежда да намеря.
Виж целия пост
# 7
Значи двата ТСМ-а, които desi_9025 е цитирала по-горе са на един и същ собственик. Имат каталог на дървените играчки и в него съм виждала и аз подобна сцена за куклен теятър. Сигурна съм, защото аз пък си харесах дървените къщички за Ева, но имаше някакви трудности с доставката.
Затова Фукле мини покрай някой от магазините скоро, за да има време за доставката, ако в момента го нямат в наличност.
Виж целия пост
# 8
Благодарение на инфото от desi_9025 и Зори купих куклен театър от ТСМ на Христо Ботев. Имаше още 4, с различни декори. Един театър има и в Хиполенд в Гео Милев.
Сега съм на вълна кукли за театър, така че ако видите някъде, свиркайте. Още не съм ходила до Метро, но тези дни ще проверя.   
Виж целия пост
# 9
Фукла, можеш ли да снимаш въпросният театър, не си представям как изглежда....
Виж целия пост
# 10
Небесна, не мога да го снимам, защото мъжът ми така го е скрил до рождения ден, че не мога да го измъкна.  Laughing Подобен е на този, който съм показала в първия постинг, но страниците му са едноцветни.
Виж целия пост
# 11
Мерси, Фукла Hug
Виж целия пост
# 12
Благодарение на инфото от desi_9025 и Зори купих куклен театър от ТСМ на Христо Ботев. Имаше още 4, с различни декори. Един театър има и в Хиполенд в Гео Милев.
Сега съм на вълна кукли за театър, така че ако видите някъде, свиркайте. Още не съм ходила до Метро, но тези дни ще проверя.   

Можеш ли да ми кажеш долу-горе колко е голям и на каква цена се предлага?
Виж целия пост
# 13
a моля повече инфо за изнасяне на представление, някой ползвал ли го е ?
Виж целия пост
# 14
Много ми хареса идеята за подарък.
Фукла, моля пиши после и за куклите   bouquet
Театъра сглобява ли се или е нещо като параван? Мисълта ми е ако не се играе с него може ли лесно да се прибере и да не заема много място?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия