За оцветяващата пудра Hennaplus

  • 2 083
  • 10
Здравейте, решила съм да се боядисвам и случайно попаднах на този продукт. Това е къна, която се предлага в много цветове. Въпросът ми е : някой ползвал ли е тази оцветяваща пудра и доволни ли сте??? Аз бях се засилила да си копувам боя на Гарниер или на Велла, но тази къна била уж за хора с много фина и тънка коса. Косата става по-здрава и плътна. А моята е много тънка и капе доста!!!
Ето и малко инфо за нея ако някой се заинтересува:


COLOR POWDER
Hennaplus Colour Powder e траен оцветител за коса и не съдържа амоняк, прекис или метални соли.


Оцветяващата пудра е идеален оцветител за хора с много фина и тънка коса. Косата става по-здрава и плътна. Нещо повече, къната придава изключителен блясък!

Разпространено е, че коса веднъж боядисана с къна, не може да се боядисва никога отново с друг оцветител. Резултатът би бил позеленяване на косата или чуплива коса. За щастие това не е вярно при използването на Hennaplus Colour Powder! Вината е в металните соли, които други производители добавят в къната.
Hennaplus отделя специално внимание да не се добавят метални соли в нейните продукти, по този начин предпазвайки от странни реакции косата, която преди е била боядисвана.


Грийнпийс тестът също потвърждава, че Hennaplus Оцветяваща пудра е съставена от 100% естествени съставки.


Не съдържа:
- амоняк
- пероксид
- P-фенилендиамин (ППД) и M- фенилендиамин
- диетаноламид
- O- и P-аминофенол
- Tetrahydro-6-Nitroquinoxaline
- хлор-резорцинол
- танинова киселина
- животински съставки


Никой от продуктите на Hennaplus не е тестван върху животни!


Ха, сега излезе, че същата фирма има и безамонячна боя за коса:
COLOR CREAM
Ултра мека безамонячна боя за коса с биотин.


Hennaplus Colour Cream е нежeн оцветител за коса, който боядисва, подхранва и възстановява вашата коса с едно третиране.

Биотинът стимулира растежа на косата и подобрява нейните качества.

Екстрактите от къна и ориз и допълнителните билкови растителни екстракти ревитализират и предпазват косата по време на процеса на боядисване. Косата придобива плътност и блясък.

Hennaplus Colour Cream е изключително щадящa безамонячна боя , тъй като не съдържа амоняк и пероксид.

Използвани са само 100% естествени цветове.

Може да се смесва с останалите цветове от серията за постигане на индивидуални нюанси.

Покриваемостта на бели коси е до 40%.

Colour cream е особено подходящ при чувствителен скалп и увредена коса.


Не съдържа:
- амоняк
- пероксид
- P-фенилендиамин (ППД) и M- фенилендиамин
- диетаноламид
- O- и P-аминофенол
- Tetrahydro-6-Nitroquinoxaline
- хлор-резорцинол
- танинова киселина
- животински съставки


Никой от продуктите на Hennaplus не е тестван върху животни!
Виж целия пост
# 1
E, браво на мен, сега видях, че вече има тема за въпросните бои! Моля да ме извините!!! Само ще допълня, че боята се продава и в магазин ДаНет :mrgreen:
Виж целия пост
# 2
И върху къната хваща боя  Shocked
Виж целия пост
# 3
И върху къната хваща боя  Shocked


Ами така пише!!! newsm78
Виж целия пост
# 4
Ще се изям от яд ,че се къносах с друга къна (индийска) ,а не съм знаела за тази..  #Cussing out  Cry
Аз харесвам как стана цвета ми,но ако ми омръзне.... newsm78
Виж целия пост
# 5
Ами като ти омръзне ще пробваш с тази къна. Предполагам, че с времето и миенето на косата няма да имаш проблем. Важното, че сега си доволна Peace
Виж целия пост
# 6
Някой знае ли във Варна къде се продават тези къни и бои?
Виж целия пост
# 7
как се прави тази къна на парна баня ли се вари , защото на опаковката е написано само да се залее с гореща вода и така направих но нищо не боядиса
Виж целия пост
# 8
Къносвала съм се последователно 2-3 месеца. След това сложих боя без никакъв проблем и позеленяване. какви са тия глупости незнам......мои познати също след кана са слагали боя. Без проблем! Това е като да се боядисваш в цикъл - при едни хваща, при други не!
Виж целия пост
# 9
ми то4но затова си мисля , 4е не я правя правилно
Виж целия пост
# 10
 Е стига де.....всички ли сме толкова некадърни да разтворим една къна! Все пак поне на тази която аз ползвах имаше упътване как се прави. Цвета ми стана страхотен, всичките пъти, но минах на боя, защото исках нещо по-близо до моето а от къната нямаше.
 Както казах, на някой може и да му позеленява косата, на други да хваща боята докато са  в цикъл. Едно с едно еднакви няма. Не отричам че може да възникне някакъв проблем с боята след къносване, но далеч не смятам, че ще се получи при всички. При мен поне не стана.  Имам приятелка която работи в магазин за козметика, и продава над 20 вида бои. Когато съм била при нея са идвали както по-възрастни така и по-млади жени, които търсят боя след къносването. Тя им казва, че ще хване по-трудно. 1-во със зелена коса не съм видяла никой, 2-ро незнам при тях колко трудно хваща, но при мен си хвана от раз. Така че.........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия