Kakwo Vi e mnenieto bebe,da se gleda na klimatik?

  • 2 614
  • 59
Izsu6ava li mnogo vazduha......Drugo li trqbva da e otoplenieto,,,  Thinking
Виж целия пост
# 1
Климатик в стаята на новородено бебе не е добра идея.
Писането на маймуница също.
Виж целия пост
# 2
kakwo 6te re4e maimunica ?     obijda6 li me ne6to !!!??
Виж целия пост
# 3

 #Crazy

Съвсем не, призовавам те  да пишеш на кирилица.
 
Виж целия пост
# 4
офф,,,,аз и други майки съм виждала да пишат така и за това,не разбрах ,за какво става въпрос,, ОК ,, Няма проблеми ! Hug
Виж целия пост
# 5
Аз съм много против  Naughty
Виж целия пост
# 6
Аз на климатик си гледам детето откакто се е родило, стига да почистваш филтрите не виждам какъв е проблема.
Виж целия пост
# 7
защото ,се колебаем дали да не сложим радиатори с кварцов пясък,,, топлината била друга, климатика изсушавал много повече,,,ей такива неща ,, а пък докато има време да се действа ,, събирам мнения ,,  newsm78 ,,,
Виж целия пост
# 8
И ние се отгледахме с климатик.Няма проблем Peace
Виж целия пост
# 9
Аз на климатик си гледам детето откакто се е родило, стига да почистваш филтрите не виждам какъв е проблема.

 Peace

Ч горещите страни как мислиш си гледат бебетата? А и мъжът ми е климатичен специалист, тъй че знам, че няма проблем за бебо, но наистина филтрите трябва да се почистват редовно.  Hug
Виж целия пост
# 10
и ние се гледаме на климатик Simple Smile Лошо няма, стига да поддържаш филтрите чисти. Мий ги поне веднъж седмично
Виж целия пост
# 11
Аз на климатик си гледам детето откакто се е родило, стига да почистваш филтрите не виждам какъв е проблема.
Виж целия пост
# 12
честно казано спирам климатика и пускам маслен радиатор в неговата стая,
Виж целия пост
# 13
и ние се гледаме на климатик Simple Smile Лошо няма, стига да поддържаш филтрите чисти. Мий ги поне веднъж седмично

Точно  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз съм много против  Naughty
то на възрастни пречи,а за бебе....да не говорим. Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия